887 Shares 6847 views

Kalmykova Olga: rola, filmy, biografia

Olga Kalmykov – Okrzyki aktorka z Swierdłowsku (ZSRR), obecnie Jekaterynburg. Zagrał w 40 filmach między 1969 a 2017 r. Był żonaty z Aristarhom Livanovym. Najlepsze filmy z jej udziałem: „Kuriera”, „Rosyjska arka”, „Imieniny” „Piter FM”. Najlepsza seria „major 2”, „Mistrz i Małgorzata”, „Zabójcza siła 5”, „Życie i los”. Jej pierwsza rola została przeprowadzona w 1969 roku.


biografia

Aktorka Olga Kalmykov urodził się 5 maja 1947 roku w mieście Swierdłowsku. LGITMiK dowiedział się w trakcie Leonida Vivena. W latach 1960 grał rolę w Youth Theatre w mieście Wołgograd, a później pracował w Kazaniu i Jarosław Youth Theatre. W 1972 roku dostał pracę w teatrze dramatycznym Leningrad Państwowy Akademicki imienia A. S. Puszkina, który jest do dziś.

Pierwsze nowe role teatralne

W 1973 roku, po raz pierwszy pojawił się na scenie teatru, grając w grę Glasha Scheinin „poważnych zarzutów”. W 1975 roku dostał rolę w spektaklu „Tempest” przez Safronov, gdzie zagrała Anyuta. W 2009 roku brał udział w spektaklu „Xenia. Love Story ". W 2010 roku został członkiem sceny zbiorowe spektaklu „Hamlet”, wystawiona przez iloczyn Williama Szekspira.

Widzowie podziwiać mistrzostwa Olga Kalmykova, nazywają go w komentarzach jasne i wspaniałą aktorką. Wiele z nich w tym samym czasie, cieszymy się, że Olga jest stale grając jeśli nie głównym, ale zawsze pamiętnych ról w serialach telewizyjnych, wśród których należy wymienić wizerunku Tiffany Vasi Rogova w projekcie „Zabijanie zasilania 5”.

role filmowe

Aktorka najpierw cinematic doświadczenie zdobyte w 1969 roku, grając główną rolę w duecie z Mihailom Gluzskim in-melodramat „niewinnej zabawy.” Jest to piękny i wzruszająca historia o dziewczynie Olya, przybył do stolicy północnej o dopuszczenie do teatru uniwersyteckiego. Z kilkoma kątowym, chłopięcej figurze, bohaterka postanowiła zmienić się w chłopca i wkrótce, przyjmując imię Kohl staje się duszą firmy mężczyzny. Ta rola jest nadal ciepło pamiętać starszego pokolenia widzów, które osobiście widziałem ten film w czasach, kiedy po raz pierwszy wszedł w radzieckiej kasie.

Błyskotliwy debiut dozwolone Olga Kalmykova dokładnie zdobyć przyczółek w kinowego medium. W 1979 roku aktorka zagrała w dramacie „rund rano.” Film ukazał się w kinach 09 kwiecień 1980, opowiada dr Nieczajewa (Andriej Miagkow), który stracił wiele w jego życiu i karierze zawodowej, ale grał dużo, że co marzył.

świetny film

Kulminacyjnym punktem aktorka Olga Kalmykova można nazwać rolę w melodramacie komediowym Karen Shakhnazarov „Kuriera”, w którym zagrała w 1986 roku. Obraz otrzymał nagrodę specjalną MFF opowiada historię życia codziennego ciekawy zabawny i utalentowany młody człowiek Ivan, który przed wstąpieniem do armii spędza dzień pracuje jako kurier. Film po czym spojrzał na ZSRR 45 milionów widzów.

Na początku 2000, aktorka Olga Kalmykov zagrała w filmie „1 maja”. Jest to opowieść o dwóch przyjaciół, którzy udają się do demonstracji May Day w 1934 i naszego czasu. Obraz składa się z 11 odcinków, które demonstruje majowy Dzień różnych dekad. Osobom, które oglądały ten ruchomy obraz, trzeba pamiętać, że ten film, pełen bardzo specyficznych, bardzo wzruszający, w odróżnieniu od innych. Ale oni skarżą się, że nie otrzymał tego dużą popularność, co niewątpliwie zasługuje.

W okresie od 2000 do 2005 roku o transmisji telewizyjnej z popularnej serii „zabójczej siły” z Konstantin Chabienski i Andrei Fedortsova w którym Olga Kalmykov ulubionych Tiffany Vasi Rogova. Ten seryjny detektyw opowiada o burzliwym życiu działu Petersburgu do zbadania zbrodni. W Rosji, film miał premierę 13 marca 2000 roku.

nowe role

W 2007 roku aktorka Olga Kalmykov zagrała w komedii romantycznej „zwężenie-ukrytego” z Mary Poroshina i Alekseem Makarovym. Piękna, ale samotna kobieta Olga, który przepowiedział, że będzie ona spełniać swoją miłość do Nowego Roku, spotkał się w przeddzień tego święta z mężczyzną, który przyszedł od gdzieś na północy, a potem w jej życiu wydarzy początku niesamowite wydarzenie.

W 2012 roku aktorka, których wiele pamięta film „Zabójcze siła 5” stała się częścią obsady wojskowej serii „Życie i los” historycznej przez Sergeem Makovetskim i drażnić Mihalkovoy. Ta historia, pochodzące z 1943 roku, opowiada historię fizyka jądrowego, Żyda według narodowości, Victor Shtrum, która zajmuje się tworzeniem broni o dużej mocy, jest pod kontrolą przywódcy Związku Radzieckiego. Naukowiec nie może popełnić błąd, mimo wszystko pod groźba śmierci jego rodzina są jeden na tej stronie frontu. Film zdobył wiele nagród nagrodę „Golden Eagle” w 2014 roku.

W 2017 roku pełniła aktorka Olga Nikołajewna Kalmykova rolę w filmie akcji „Szkoła przetrwania”. Ta historia opowiada o tajnych służb próbują zapobiec wyciekowi złota z kopalni za granicą.