869 Shares 3105 views

Jak nastroić psychicznie do utraty wagi. nastawienie psychiczne do utraty wagi

Nadwaga – to poważny problem dla wielu kobiet, które mogą doprowadzić do depresji i znacznie niższa samoocena. Wydaje się, że jeśli kg niedogodności, konieczne jest, aby się ich pozbyć. Jak nastroić psychicznie do odchudzania? W rzeczywistości nie jest tak proste, a dziewczęta wiem to z pierwszej ręki. głodówki, diety i ograniczona w najlepszym razie daje rezultaty krótkoterminowych. W tak ważnej kwestii jak walka z otyłością, kompleksowe podejście jest ważne i należy zacząć pracę na wewnętrznej postawy. On jest gwarantem zwycięstwa.


Dlaczego występują awarie?

Aby ich uniknąć, trzeba zrozumieć, w jaki sposób dostosować psychologicznie do utraty wagi. Jest to często kobieta po pierwszym niepowodzeniu tracić ducha i obiecuje sobie już walczyć z naturą, nie do poznania nowych rozczarowań. Takie podejście jest rzadko sukces. I korzeniem zła polega nie tylko na tym, że dieta jest źle wybrany, ale że umysł nie był gotowy na zmiany.

Jeśli nie możesz znaleźć swoją drogę do bycia psychicznie dostroić się do utraty wagi, scenariusz jest przewidywalny. Pierwsza kobieta chętnie bierze w tej sprawie, ale entuzjazm jest stracone, zwłaszcza gdy efekt wszystkich wysiłków maloznachitelen w czasie. Nie wystarczy obliczyć kalorie, niedożywionych i waga się do ćwiczeń. Jest bardzo ważne, aby opracować nastawienie psychiczne do utraty wagi.

określić cel

Aby pokonać brzydkie zmarszczki na ciele, kobieta musi zrozumieć, za co lub za kogo się odważył. Aby zrozumieć, jak dostosować się psychicznie do utraty wagi, trzeba ustalić, który jest najsilniejszym bodźcem: niezadowolenie ze swojego wyglądu, problemów zdrowotnych lub chęci nosić chudy rzeczy? Rozmowa z konieczności mieć uczciwy, rzucając kompleksów. Błędem wielu kobiet jest to, że dają one wyimaginowane bodźce dla własnej motywacji. Na przykład, jeśli dziewczyna myśli o tym, jak nastroić psychicznie do utraty wagi po zrobiła uwagę do ukochanej, ale ona jest bardzo zadowolony z siebie, cel jest mało prawdopodobne, aby to osiągnąć.

Konieczne jest demontaż półki wszystkie myśli, pragnienia i aspiracje, a tylko po to jest jasne i wyważone decyzję, że zmniejszenie masy ciała jest wart niektóre ofiary zaczynają walczyć. Cel ten powinien być slogan każdego dnia.

Wyznaczenia odpowiednich proporcjach

Jako punkt odniesienia, można wziąć swój własny obraz, w którym kobieta jak ona, albo wybrać inny obraz. Obraz trzeba powiesić w widocznym miejscu i cieszyć się nim na co dzień. Jeśli kobieta jest nieśmiały i nie chce taka demonstracja podkreślić własne braki w oczach domowników, zdjęcie może być ukryte w szufladzie i regularnego przeglądu, symulując sytuację. Szczególnie skuteczna metoda ta, kiedy chcę poddać się szkodliwych produktów.

blog Wiesti

Może to być tradycyjny lub elektroniczny, najważniejsze – aby ją wypełnić codziennie. Arkusz powinien być podzielony na dwie kolumny, aby nagrać Plusy smukłe ciało i pełne minusy. Napisz lepiej szczery, aż do najdrobniejszych szczegółów. Zapisy te będzie dodatkowy impuls, gdy nastrój spadnie.

Można pisać o tym, co chcesz zrobić, gdy się szczupły, na przykład, kupić ładny strój kąpielowy. To pomoże Ci zrozumieć, jak dostroić się do utraty wagi psychicznie i wizualnie zobaczyć, jakie korzyści można się spodziewać.

W blogu można wprowadzać żadnych informacji, które będą motywować sukces. Zwłaszcza dane orientacyjne stać. Początkowo, ciężar i objętość pozostaje praktycznie niezmieniona, ale wartość ta będzie znacznie zmniejszona, co jest dodatkowym i dość silny bodziec.

Kontrola emocji

Są one bardzo ważne poglądy życia. Jeśli uważasz, że aby schudnąć – nierealne zadanie, proces utraty wagi przyniesie tylko gorycz, rozczarowanie i ponure myśli. Nie ma potrzeby, aby wziąć ścieżkę do smukłego ciała jako kara, ponieważ ta droga prowadzi do urody, zdrowia i pewności siebie.

Dwie strony medalu

Myśląc o tym, jak ustawić się psychicznie do utraty wagi, nie należy zapominać, że w tej trudnej sprawie, istnieją pozytywne aspekty. Mogą być bezpiecznie nadana sauny, baseny, salony kosmetyczne i Sports Group. Nie można uzyskać nie tylko siłę i uzyskać ładunek żywości, ale także do poznania nowych ludzi, rozmawiać z ludźmi. W porównaniu z takim zaletom odrzucenia ciasta lub pieczonego kurczaka nie wydaje się tak straszne.

Komunikacja z psychologiem

W ciężkich przypadkach, kobieta zyska zaufanie w ich umiejętności pracy ze specjalistą. Opowie i ujawnić tajne lęki i doświadczeń. Możesz spróbować pracy zbiorowej, bo w towarzystwie ludzi, którzy mają do czynienia z tym samym problemem, aby przezwyciężyć trudności znacznie łatwiejsze.

data inspekcji

Określenia temperatury, które jest punktem wyjścia dla procesu utraty wagi. Jeśli tak, nie nie jest gotowy, aby rozpocząć prawo jutro iść przed niepewnością wewnętrznego. Lepiej spędzić czas próbuje dowiedzieć się, jak dostosować się do utraty wagi psychicznie. Następnie w kolejnym procesie będzie znacznie szybsze i łatwiejsze. Ale nie ma potrzeby, aby przełożyć je na czas nieokreślony: fakt, aby zebrać myśli wystarcza na 5-7 dni.

zakupy

Motywującym czynnikiem branym pod uwagę zakupy. Poświęć czas na spacer po modnych butików i wypróbować na swojej ulubionej rzeczy. Wiele kobiet pomaga złość i zacząć działać. Pragnienie, aby stać się szczupła nabyć specjalną wartość, więc wszystkie wysiłki, aby schudnąć nie będzie już powodu, aby żałować sobie.

Można kupić coś, co jest szczególnie przyjemne, ale jeden rozmiar mniejszy. Powiesić go w szafie i regularnie podziwiać, wyobrażając sobie, co się sensacją zrobisz, kiedy będziesz występują w nim w pracy lub na spotkanie z przyjaciółmi. Wyobraź sobie radość będzie patrzeć na ciebie, mężczyzn i kobiet, zazdrosne spojrzenia.

Autohipnozy – wielka rzecz

Za każdym razem, zanim podejmie się jedzenie, warto wydać trochę trening słuchowy. Praktyka ta została opracowana przez dr Sytin i był dość skuteczny. Konieczne jest, aby zaszczepić, że można kontrolować własne uczucia głodu, świadomie zrezygnować z niezdrowej żywności, a teraz będziemy jeść tyle, ile potrzebuje organizm. Jeśli wewnętrzny głos zabrzmi mocno i przekonująco, organizm będzie zrozumieć, jak dostroić się do utraty wagi i diety.

Lista produktów w pierwszym tygodniu

Aby nie odbiegają od harmonogramu, konieczne jest, aby malować diety po raz pierwszy. Kiedy to się stanie, całkowicie opróżnić lodówkę i wypełnić go tylko do tych produktów, które pasują do listy. Wtedy nie będzie pokusa odejścia od wybranego kierunku i zafundować sobie trochę słodko i ostro.

Nie koncentrują się na kilogramy

Warto rozmawiać z kobietami, które straciły na wadze. Mogą one dać zalecenia dotyczące sposobów dostroić się do wskazówek odchudzania. Aby być szczupła, nie należy ciągle liczenie ile zmarszczki poszły i żal dania niezjedzone. Lepiej skierować energię w innym kierunku i znaleźć hobby, które przyniesie satysfakcję. Możesz zrobić wszystko: szyć, rysować, pisać, czytać książki, itd. Wtedy po prostu nie mają czasu na żal za siebie, bo jesteś pasjonatem zupełnie innej, bardziej konstruktywne zajęcie.

Tworzenie kolażu zdjęć

Wiele kobiet, które doświadczyły pierwszej ręki, jak trudno jest zrozumieć, jak i psychicznie, aby dostosować się do utraty wagi. Dobrą zachętą jest kolaż stworzony własnymi rękami. Trzeba sfotografować siebie w stroju kąpielowym co miesiąc i umieścić zdjęcia w kolejności chronologicznej. Więc można wyraźnie zobaczyć, że wyniki są tam, a oni są bardzo dobre.

pomocnych wskazówek

Istnieje kilka sztuczek, które pomogą Ci schudnąć bardzo łatwo bez przeżywa wielki dyskomfort.

Obecnie telefony są wielofunkcyjność, i to jest głupie, aby nie używać w życiu codziennym. Przed każdym posiłkiem trzeba ustawić sobie przypomnienia o co Ci schudnąć i jak zmienić swoje życie, gdy ciało staje się smukła. Po przeczytaniu tego potwierdzenie, jest mało prawdopodobne, by chciał jeść coś, co nie jest najlepszy wpływ na rysunku.

Przestań jeść aż po dzieci lub innych osób w gospodarstwie domowym. W umysłach życiu wielu kobiet jest to stereotyp, który nie może rzucać jedzenie. Prawda w tym, oczywiście, nie jest, ale że dodatkowy ciężar nie jest tego warta.

Prawo nastawienie psychiczne do utraty wagi wymaga pracy nad sobą, ale wyniki są na pewno należy. Teraz trzeba przeprowadzić mały eksperyment: narzucić sobie normalne część, ale jeść tylko połowę. Po tym, płyta bok i słuchać własnego ciała. Co do zasady, uczucie głodu odbywa się już, więc nie ma potrzeby, aby jeść resztki jedzenia. Z biegiem czasu, kobieta przyzwyczajeni jeść mniej, a to nie jest już dostarcza niedogodności. Lekkości po posiłku byłoby miłym dodatkiem.