850 Shares 9170 views

Jak można rozwijać rejestr piersiowy?

Voice – instrument, w którym dana osoba jest w stanie wiele osiągnąć. Tak, to prawda – nie chodzi o to, co mówisz, ale jak to zrobić. Wyobraźmy sobie osobę, która mówi piskliwy piskliwy głos – jest mało prawdopodobne, będzie musiał dowodzić szacunek lub szacunek, nie sądzę, że jego opinia jest bardzo ważna. Oczywiście, jeśli znasz osobę bliżej, widzimy, że różni się od prezentacji, która jest wykonana z nim. Jednak pierwsze wrażenie jest zawsze bardzo silny, i nie chodzi tylko o wygląd. rejestr piersiowy – to o wiele bardziej imponujące narzędzie, które może dać dużo więcej. Wiele osób błędnie uważa, że nie można powiedzieć, jeśli nie urodziło się z nim. W rzeczywistości, można pracować na siebie i rozwijać się dokładnie, co chcesz. W tym artykule znajdziesz podstawowe ćwiczenia i techniki, które pozwolą Ci rozwinąć swój głos w klatce piersiowej.


Co to jest ten głos?

Więc chcesz, aby twój głos brzmi bardziej autorytatywny, wpływowy i ogólnie wrażenie? Jeśli tak, to opcja wysoki i piskliwy na pewno nie będzie działać, ponieważ nie określa ludzi pozytywnie do siebie. rejestr piersiowy – to jest dokładnie to, czego potrzebujesz. Brzmi głęboki, wydrążony, aksamitne, dosłownie przenika głowę rozmówcy, utworzenie jego bardzo pozytywnie do siebie. W związku z tym na jego nabycia i trzeba dążyć. Wiele osób od razu zadać pytanie: „Jak masz rejestr piersiowy, jeśli nie jest?” Okazuje się, że jest to możliwe, dlatego, że założenia dotyczące tego, co człowiek może żyć z tylko jedną opcję wokal danych jest błędne. Można bezpośrednio wpływać na sposób mowy dźwiękowy. Ze względu na to, co się dzieje? Teraz już wiem.

Zmiana głosu

W moim życiu, prawie każdy jest prawdopodobne, że spotkał człowieka, który byłby miły niski rejestr piersiowy. A jego dźwięk jest naprawdę fascynująca, co marzenie mieć też było. Ale nadszedł czas, aby przestać marzyć i zabrać się do pracy – w tym artykule można dowiedzieć się techniki, które pozwolą Ci opanować głęboki głos idealnie. Wydaje się niemożliwe? Teraz już wiesz, dlaczego jest to możliwe.

Aby to zrobić, będzie to najprostszy sposób, aby porównać swoje ciało z instrumentu muzycznego. Który instrument brzmi bardziej potężny niż najbardziej? Duża rura, oczywiście. W większości przypadków, rozmiar narzędzia określa siłę jego brzmienia – to samo dla organizmu. Nie, to nie znaczy, że rejestr piersiowy jest dostępna tylko dla wielkich ludzi – mówimy o przestrzeni wewnątrz organizmu, który jest używany w trakcie konwersacji. Po prostu, większość ludzi tylko oddychać łatwe bez myślenia o mięśniach, które są odpowiedzialne za ich mowy. Jest to najprostszy sposób, aby powiedzieć, i będzie on używany automatycznie, więc nie będzie nawet myśleć o procesie podnoszenia. Jednak proces ten może być kontrolowany poprzez zwiększenie objętości, które Twój organizm jest używany do obróbki powietrza.

Często można usłyszeć o „oddychaniu brzucha” – to klucz do sukcesu. To sprawia, że możliwe jest zwiększenie ilości „instrument”, co wpływa na dźwięk, który może emitować podczas rozmowy. Teraz dowiesz się, w jaki sposób mówić, głębokim głosem. Istnieje kilka ćwiczeń, które należy zwrócić szczególną uwagę.

oddychanie brzuszne

Można już zobaczyć, że najważniejszym kryterium jest oddychanie brzuszne, nie tylko piersi. Bez względu na to, mówi o kobiecych piersi lub męskim głosem – pierwszym krokiem powinno być zawsze jeden. Trzeba nauczyć się oddychać z piersi nie zrobił, a od żołądka. To nie jest tak proste jak się wydaje, ale każdy może się nauczyć. W tym przypadku, można uzyskać większą kontrolę nad swoimi zdolnościami wokalnymi, jak również większy dopływ tlenu, co jest przydatne na przykład podczas śpiewu – dlatego wszyscy śpiewacy najpierw nauczyć oddychaniu brzuch. Jednak jeden oddech nie wystarczy – to także mięśni. Jak można rozwijać rejestr piersiowy? Aby to zrobić, trzeba spróbować, jak powinien.

podniebienie miękkie

Podniebienie miękkie jest obecny na wszystkich – to znajduje się u podstawy gardła i często jest w stanie całkowicie zrelaksowany, ale nieco irytujące, kiedy zaczynają mówić. Pociąg skrzynia głos wymagają pełnej kontroli nad powietrzem. Na pierwszy rzut oka może się to wydawać niemożliwe, ponieważ szczep ten mięsień wydaje się niemożliwe. Powodem tego jest fakt, że ludzie mówią na maszynie, a podniebienie miękkie są prawie nigdy nie napięte ponad wymaganym poziomie. Aby zmienić głos, trzeba nauczyć się zmniejszyć ten mięsień – kosztem wyjściu z gardła do jamy ustnej wzrośnie, a to daje głęboki i niski dźwięk.

zaciski mięśni

Jak wiecie, bardzo dużo w tym przypadku zależy od mięśni, a głównym z nich, oczywiście, są struny głosowe. Nadszedł czas, aby ponownie porównać do ludzkiego ciała z instrumentu muzycznego. Jeśli kiedykolwiek grał na gitarze, wiesz, że im bardziej łańcuch jest rozciągnięty, tym wyższy dźwięk będzie, a jeśli jest osłabiony, to dźwięk będzie niższa. To jest to, czego potrzebujesz, aby kwestię rejestr piersiowy – mięśnie, które są odpowiedzialne za produkcję dźwięku powinny być rozluźnione. Można zrelaksować własną rękę, ale nadal nie będzie osiągnąć pożądany rezultat. Dlaczego? Fakt, że sam organizm ludzki tworzą zaciski mięśni, to istnieją pewne mięśnie są stale pod wpływem stresu. W rezultacie, nawet jeśli starają się im odpocząć, to nie działa, a twój głos pozostanie wysoka. Teraz będziesz wiedzieć, że można to zrobić.

orzeźwiający

Pierwszą rzeczą, którą trzeba zrobić – jest rozciąganie. Dosyć często nachylenia głowicy we wszystkich kierunkach, w których napięcie mięśniowe ustępują. Jeśli efekt jest znikomy, można pomóc sobie przez strony, silniejszy przechylając głowę na bok, czy inny sposób.

relaks

Również konieczne jest rozluźnić mięśnie szyi w warunkach naturalnych – można to zrobić na wiele sposobów, ale najprostszym sposobem, aby zginać do przodu, odpocząć całą górną część ciała. Twoje ręce i szyję powinien zwisać swobodnie, konieczne jest, aby poczuć, że szyjka całkowicie zrelaksowany. Aby to zrobić, można pozbyć się ciała, na szyi nie są okresowo napięte w procesie. Jeśli napięte mięśnie szyi, a potem robi wszystko źle i pożądany efekt nie będzie w stanie osiągnąć.

Badanie dźwięku

Jeśli spróbujesz zrobić dźwięk zrelaksowany, nie szczególnie napinając mu gardło, a potem przyjdzie czyste i niskie. To jest to, czego potrzebujesz, a do osiągnięcia. Dlatego trzeba stale wykonywać – Znaleźć położenie, w którym mięśnie szyi i mięśni pleców będzie zrelaksowany iw którym będziesz najbardziej wygodne. Można użyć pozycję z poprzedniego ćwiczenia, albo wybrać inny – na przykład na podłodze. W procesie relaksacji Emit przewlekły niskim tonem, starając się zrobić to tak czysty, jak to możliwe. Upewnij się, że twoje mięśnie nie są napięte, a następnie można stopniowo nabywać niski, gardłowy głos.