403 Shares 7812 views

Domowe Porady Motocykl na produkcji. Jak zrobić rower z rąk?

Wiele osób często myśleć dużo o tym, jak miło byłoby, aby przynajmniej spróbować stworzyć własny rower własnymi rękami, bez uciekania się do usług salonów, artystów i tak dalej. D. Często jednak takie pragnienie i pozostaje niezrealizowana z powodu niepewności co do powodzenia w silnikowych fanów poczętych projektu. Konieczne jest zatem do czynienia z jak zrobić rower bez pomocy.

Przygotowania do montażu motocykla

Najpierw trzeba zdecydować, co zdecydowanie konfiguracja będzie miała przyszłości „stalowy koń” i rozwiązać problem we wszystkie niezbędne dla obrabianych i narzędzi. W przypadku obecności pewnego doświadczenia niektóre elementy mogą być wykonane niezależnie od siebie, na przykład, maszyny do mielenia tokarki lub poprzez spawanie.

Jeśli w trakcie montażu fundament stoi stary motocykl, nie należy rozpocząć instalację małych części, przegubów uniwersalnych, drążek hamulca i tak dalej. N. Najlepszym rozwiązaniem byłoby, aby przejść do kitu i zbiorników farb i skrzydeł. Aby uniknąć problemów z silnikiem lub części skrzynki mostu, muszą być przez pewien czas, aby umieścić w nafcie. Zobacz domowy rower będzie bardziej wyrazisty i bardziej skuteczne, jeśli jego skrzynie korbowe silnika, pokrywy, skrzynki i zapłonowy będzie dobrze wypolerowane.

Stary pojazd silnikowy trzeba całkowicie uporządkować, a dopiero potem przystąpić do instalacji akcesoriów, w skład której, co do zasady, składa się z dwóch materiałów: skóry i chrom.

Kolarstwo jako baza do motocykla

Nie jest tajemnicą, że często podstawą motocyklu jest tylko rower, który jest wyposażony we wszystkie niezbędne urządzenia. Myśląc o tym, jak zrobić rower rower, ważne jest, aby zrozumieć, co dokładnie należy stosować materiały, a także poznać ich właściwości technicznych.

Dość często można znaleźć taką opcję, gdy motocykl motor-bike jest silnik z piłą. W tym przypadku warto również szczegółowa analiza jego mocy, masy i wielkości.

Ewentualny wykaz materiałów zbudować rower z rowerem

Tak więc, obracanie pokrętła w domowej motocykla, najbardziej rozpowszechnioną formą zestawu części przedstawia się następująco:

  • silnik;
  • krążki;
  • Pasek napędowy i wałek napinający;
  • złącznych.

Taki czy inny sposób, ale aby rower rower – zabawa nie jest tania, więc czasami lepiej jest myśleć o tym, czy wskazane jest, aby to zrobić, lub lepiej kupić nowy motocykl lub nawet silnik rowerowy gotowy.

rower motocross z rękami

Pomimo najwyższej wydajności technicznej tego typu motocykla, jako cross-over, przebudowa go własnymi rękami jest całkiem realne. Oczywiście nic nie stoi po prostu kupić gotową modelu, ale w rzeczywistości nie zawsze jest próbki fabryczne są w stanie zaspokoić wszystkie pragnienia konkretnego silnikowych fanów zresztą taki zakup prawdopodobnie będzie kosztowne, a domowej roboty rower pozwoli zaoszczędzić znaczną ilość pieniędzy. Ale tutaj wszystkie wymagania dotyczące instalacji muszą być przestrzegane dokładnie, w przeciwnym razie efekt końcowy może być bardzo rozczarowujące.

Procedura samodzielnego montażu roweru motocross

Słuszne byłoby zacząć z montażem kół, które można swobodnie kupić w każdym sklepie z częściami zamiennymi do motocykla. Istnieją dwa najczęstsze sposoby mocowania tych elementów: kupować obręcz i szprychy wykonać wymianę lub po prostu ustawić koła aluminiowe sportowe maszyny.

Widelec roweru motocross musi być klasyczny i mieć cały zakres regulacji. Optymalna wielkość, aby była ona 43 mm.

W celu poprawienia niezawodności układu hamulcowego, konieczne jest, aby zwiększyć ich moc. Alternatywnie, czasami po prostu zwiększenie średnicy tarczy hamulcowej.

Szczególną uwagę należy zwrócić na zawieszenie, które jest zamontowane na self-made motocross rower. Najbardziej odpowiedni dla jego akcji będą amortyzatory, które można zamówić bezpośrednio od producenta, ale ważne jest, aby określić możliwą wagę urządzenia do odpowiednich elementów wiszących wyposażonych w sprężyny.

Jeśli mówimy o silniku, to z pewnością warto wspomnieć, że jego pchnięcie może być zwiększona poprzez zmniejszenie strat na wlocie. Aby to zapewnić, standardowy filtr papierowy w starym silniku otrzymuje pianę, po czym nowy silnik jest zainstalowany w przyszłości motocykli wyścigowych. Ponadto, mogą ulec zmianie i gaźnik, który powinien stanowić dobrą silnika przy pełnym otwarciu przepustnicy.

Jak zrobić pojazd biegowego motocykla?

W ostatnich latach stał się bardzo popularny projekt terenowy, są wykonane z konwencjonalnych motocykli. Oprócz funkcji rozrywkowych, który nosi takie urządzenie, jest to również bardzo niezawodny środek transportu.

Zatem improwizowany ATV motocykla można podzielić na kilka kategorii, z których głównym naturalnie terenowe. Te modelowe transportu wspaniale łączy w sobie mobilność i stabilność motocykla wrodzonej w pojazdach. Ze względu na fakt, że każde z kół ATV posiada własną zawieszenia, maszyna jest w stanie pokonać prawie każdy, nawet strome nierówności na drodze.

Inna kategoria – motocykle wyposażone w ogromne koła. Oni nie boją się żadnych przeszkód, ale ich trwałość jest niska.

Trzeci rodzaj Terenowe pojazdy motocykla – maszynach wyposażonych w gąsienice, z którym można poruszać się po terenie bagnistym bez trudności.

Ale nie zapominaj, że każdy, nawet domowej roboty motocykl jest pojazdem, charakteryzuje się wysokim krzyżem. Dlatego też, w celu maksymalizacji wartości tego parametru, to będzie na tyle, aby zwiększyć przepuszczalność standardowej maszynie, a potrzeba globalnej modernizacji zniknie sama.