737 Shares 7030 views

Film "The Italian Job": aktorzy i role. Dzheyson Steytem Set Grin i inni

Publiczność, która przyciągnęła film o sprytnych przestępców, którzy popełniają odważnych kradzieży i wiodących przez policję nos, z pewnością musi być zaznajomiony z thrillera karnej „The Italian Job”. Aktorzy taśma doskonale poradził sobie z rolami szlachetnych czarnych charakterów. Spektakularne sceny, zmuszając zamrożenie na ekranach, następują po sobie: pościgi samochodowe, strzelaniny, bójki. Więc, co wiadomo na temat bohaterów filmu i ludzi, którzy grali swój talent?

Kilka słów o działce

Dzhon Bridzher (Donald Sutherland) – bandyta podczas swego długiego życia dokonał kilkudziesięciu odważnych kradzieże i starają się nie skończyć w więzieniu. Nikt nie może konkurować z nim w sztuce pękanie sejf. On rozważa pozostawienie swojego rzemiosła, wreszcie ukończenie najambitniejsze Heist. Ostatnią rzeczą, Bridger i jego najlepszy przyjaciel Charlie (Mark Wahlberg) powinny być kradzież sztabki złota. Oczywiście, dwóch sprytnych kompanów nie są w stanie przeprowadzić swój plan, więc John i Charlie przyciągnąć kolegów z zespołu.

Oczywiście, Sutherland i Wahlberg – „The Italian Job” nie wszystkie gwiazdy, które wzięły udział w filmie film akcji Aktorzy, którzy zagrali komputerowy geniusz Lyle, ozdobny sterownika Hendsoma, shooter lewo i poufnych Steve, są omówione poniżej. surówka Abduction zarządzać przestępców, jak również wszystkich poprzednich włamaniem, plan realizacji, który pojawia się z Janem. Ale tym razem, bandyci nie mogą świętować zwycięstwo, gdyż ich środowisko jest uznany za zdrajcę, który zabija Bridger. Pozostali członkowie grupy przysięgłego się jeszcze z nim.

Dzheyson Steytem swojego bohatera

Być może najbardziej żywy i niezapomniany winowajcą w zespole – Hendsom Roba. Dzheyson Steytem pięknie sprostać roli nieustraszonego kierowcy. Ze względu na swój charakter publiczność może przez cały film, aby korzystać z różnych wyczynów samochodowych. Ręce są nie tylko doskonałe sterowniki, ale również biegle w dziedzinie podboju płci pięknej. Rzadki kobieta może oprzeć się jego urokowi negatywne.

Dzheyson Steytem – aktor, którego reżyserzy uwielbiają strzelać w thrillerów kryminalnych. Nie był to pierwszy raz odgrywa rolę samochodu asa, jak łatwo zauważyć patrząc na słynny obraz „Transporter” i jego sequel. Także fani aktora znać za pośrednictwem innych ciekawych filmach „Porachunki”, „Angielska robota”, „Przekręt”.

Kto grał Lyle

Lyle – kolejny charyzmatyczny członek gangu utworzonej za kradzież złota. Rola genialnego wynalazcy, doskonale orientuje się w komputerach, ma taki wspaniały aktor jak Set uśmiechu. Lyle w zespole odpowiedzialnym za komunikację, sprytnie podłączony do dowolnego komputera, kamery wideo, telefony komórkowe.

Zielony stał się gwiazdą nie z powodu bojowego „The Italian Job”, aktorzy, którzy mają większość z nich były znane publiczności. Komiks dar ten człowiek wykazał we wszystkich częściach „Austin Powers”. Również publiczność pamięta aktora na jasnych ról w takich filmach jak „słynnego Rat Race”, „Something Special”, „Hotel New Hampshire”.

Explosive lewej: aktor

Kradzież nie może się odbyć i żadnego innego członka spontanicznie utworzonej grupy przestępczej – Lefty. Mos Def jest bardzo dobra w postaci genialnego strzelca. Jego bohaterem jest dziecko interesuje się wszystkim co jest związane z wybuchami. Nawet w latach szkolnych, on oddawał swoją pasję, zakłócając lekcje. Dorastając, lewica sobie sprawę, że jego talent może być wykorzystywane w celach przestępczych.

Mos Def – amerykański, znany przede wszystkim jako muzyk. Jednak on nie odrzuca zaproszenia do gry w filmie. Pierwsza publiczna zna tego aktora jako charakterze sensacyjnym projektu telewizyjnego „Dexter”, jeden z drobnych znaków „Dom” serii. Mosa można cieszyć się grą i innych słynnych obrazów, takich jak „Stworzenia Pana”, „Cadillac Records”.

Rola Edwarda Nortona

Brak znaków nieciekawe – jedna z zalet obrazu „The Italian Job”, który aktorzy umiejętnie stworzyć żywe obrazy. Dotyczy to także Edward Norton, który odziedziczył rolę Steve'a. Ten członek gangu żadnych specjalnych talentów, pierwszy publiczny nawet widzi go jako „chłopca na posyłki”. Jednak widzowie spieszyć wyrobić sobie opinię na temat Steve'a, to będzie niespodzianka.

Są to główne postacie przestępstwo thriller „The Italian Job”, który z pewnością będzie dostępna dla wszystkich miłośników tego gatunku.