819 Shares 6512 views

Jak narysować rybkę z ołówkiem? Instrukcje krok po kroku

Piękny obraz – partia, nie tylko uznanych artystów, którzy tworzą prawdziwe arcydzieła z dzieciństwa. Ta forma sztuki jest całkiem możliwe, aby dowiedzieć się na własną rękę, a w każdym wieku. Jasne zdjęcia zawsze można zadowolić dzieciaków. Ponadto takie wytwory dość zastrzeżenia być bardzo stylowy element wystroju mieszkania. Tym razem dowiemy się, jak narysować rybkę etapami. Prace zostaną wykonane ołówkiem. Jednakże, można również dodać wzór koloru i jasności. Opcja ta jest uważana za podstawę do bardziej skomplikowanych modyfikacji.


rozpocząć rysowanie

arkusz album musi być ustawiony poziomo przed sobą. Głowica rybki początkowo będą rysowane jako mały owalny. On idzie podobną postać jest już większa. Ponadto byłoby ciało. obraz ogon symboliczne: szeroka i rozwidlony na końcu, bez żadnych dodatkowych części. Wszystko to jest wówczas wyświetlany. Z pomocą takiego wykroju, będzie można łatwo wyciągnąć rybę z bajki. Po tym wszystkim, szerokie kontury ciała i struktury mają w zasadzie podobne. Na tym wstępnym etapie można uznać za zakończone.

Dajemy kształt

Nasze ryby powinny być nie tak schematyczne. Z pomocą poszczególnych segmentach nadać mu pożądany kształt. Głowica jednocześnie stać się bardziej zaostrzone na końcu, górny i dolny będzie wystarczająco solidne szerokie płetwy. Pnia u podstawy ogona silnie zmniejszone. Ale to nie wszystko. Nasza praca w roli artysty trwa.

utworzyć zaokrąglenie

Jak narysować rybkę bardziej realistyczne? Odbywa się to w bardzo prosty sposób. Usunąć za pomocą gumki kanciastość poszczególnych detali, że zwrócił się w poprzednim kroku. Ponytails dodać charakterystyczne nacięcia na końcu. Na czele jest inny trochę długo fin. Oznaczyć miejsce, w którym chcesz oka. Jako uzupełnienie do rysunku może reprezentować wiele pęcherzyków powietrza. Spowoduje to dodanie do ostatecznego wyniku realizmu.

wykończenia

Jak narysować objętość rybki? Wystarczy cień go prawidłowo. W tym celu zaleca się używanie ołówka z twardym ołówkiem. W tym przypadku, arkusz papieru nie jest zabrudzona, a obraz nie jest rozmazany i tracą ostrość. Ale nie wybierać zbyt twardych ołówków. Mogą nawet przebić się przez papier. Pociągnięcia powinny być wykonane bez silnej presji, dokładnie i wyraźnie. Jak narysować rybkę i nadać jej objętość? Zacznij głaszcząc głowę. Wielu specjalistów zalecają robić to w ten sposób. Jednakże, można również rozpocząć do wylęgu, a także z innych części projektu. Po pierwsze, określenie ciemniejszych części. Z nich i zacząć wylęgu. Tak będzie o wiele łatwiejsze. Obszary ciemne powinny być w dolnej części brzucha, podstawa i płetwą ogonową, z górnej części głowy. Gotowe. W rezultacie, masz piękne rybki powinny dostać, który wyglądał dokładnie jak prawdziwe, pływanie w akwarium. Jak widać, wszystko nie było tak trudne, jak mogłoby się wydawać na początku. Teraz, gdy wiesz, jak narysować rybkę najbardziej zwykły ołówek.