635 Shares 3213 views

Popularnym miejscem rozrywki, wypoczynku i pracy – Sport Palace (Tomsk)

Tomsk – jedno z najstarszych miast na Syberii, ośrodek regionalny dla zawodów sportowych i imprez kulturalnych. Wszystko to odbywa się w Pałacu Sportu.


instytucja kultury

Hale sportowe (Tomsk) przekształcono z toru wyścigowego w 1970 roku. W historii było kadencja umieszczenie organizacji związkowych. Przestronne pokoje są stale utrzymywane i imprezy kulturalne: koncerty, piłka nożna, siatkówka, koszykówka. Ze względu na istniejące lodowisko na terenie posiadanych przez konkursy hokej, łyżwiarstwo figurowe.

Mieszkańców w 1993 roku przypomniał zmiany nazwy Pałacu pokazów i sportu (Tomsk). Istotą organizacji nie uległa zmianie. Wewnątrz budynku mieści ogromną liczbę mieszkańców miasta, co pozwoliło jej wydać, masowe obchody noworoczne na cześć urodzin miasta, koncerty.

Pałac Sport (Tomsk) został wybrany na koncert „Gwiazdy na lodzie”. Ice Arena odbyła się w czasie trwania zestawu Averbukh. Wewnątrz budynku znajduje się kilka lokali rozrywkowych:

  • kawiarnia o nazwie „Pies wędrówki”;
  • sale fitness;
  • sauna;
  • basen.

Istniejących problemów miejsc

Pałac pokazów i sportu (Tomsk) zawsze miał dobrą reputację, ale ostatnie wydarzenia przyciągnęły uwagę opinii publicznej. Przedsiębiorcy zepsute uczciwą nazwę instytucji. Zaczęli aktywnie walczyć o terytorium należącym do kompleksu.

Co zainteresował się w Pałacu Sportu? Tomsk czele zainteresowane finansowo osoby. Teren jest już zajęte niedokończony budynek – Dom wieżowiec, przechodząc na własność jednej firmy do drugiej.

Pałac Sportu (Tomsk) nie sprzedać grunt do firm prywatnych, dokumenty wyraźnie widać długą dzierżawy. Ale apartamenty są już sprzedawane pod przykrywką mieszkańców sprywatyzowanych mieszkań. prokuratura interweniował, ale wynik nie jest jeszcze w przygotowaniu. Mieszkańcy chcą złożonym zagadnieniem przyciąga organy centralne, podejrzewając oszustwo korupcji.