804 Shares 9702 views

Brud Yeysk: efekty terapeutyczne i przeciwwskazania

Ze względu na jego niesamowity efekt gojenia jest dobrze znany brud Yeisk. Jest to jednorodnej masy kremowej ciemnej szarości, niemal czarnego koloru z lekkim zapachem siarkowodoru. Zawiera niepowtarzalną kombinację pierwiastków śladowych, minerałów i substancji organicznych.


pochodzenie

Krasnodar region słynie z licznych jezior. Nie daleko od pięknego miasta Yeisk jest słone jezioro Khanskoye, słynie z borowiny. Obejmują one siarczany, wapń, magnez, chlorek sodu i węglany. Woda w jeziorze przypomina morze i zawiera wiele minerałów. Pierwszy brud Eisk siarczek muł badano w 1913 roku, a już pierwsi w kraju kąpiele błotne zostały otwarte w 1921 roku.

Według jednej z legend jeziora o nazwie Khan na cześć jednego z krymskiego chana, który wracał do domu po podwyżce i stanął obok niego w nocy. Przed pójściem do łóżka kąpał się w jeziorze, a dopiero następnego ranka zauważyłem, że poprawił się stan zdrowia, jest on pełen siły i energii. Khan następnie zarządził, że pałac w fortecy, aby tu przyjechać i przywracania zdrowia.

Działanie lecznicze błoto

Niskie przewodnictwo cieplne i wysokie ciepło dostarcza Yeysk właściwości zabrudzenia ocieplenia. Przez ten normalizuje naczyń krwionośnych i serca. Użyteczne składniki tworzące brud prowadzone przez strumień krwi do wszystkich narządów, zwiększając odporność i zwiększenie wydajności.

Na uderzenia mechaniczne produktu osadzonego w postaci aplikacji tworzy ciśnienie nie tylko na skórę, ale również na otaczającej tkanki, naczynia krwionośne, receptory nerwowe. Takie postępowanie jest korzystne ich działanie jest podobne do masażu.

Brud Eisk bakteriobójcze poprzez pochłanianie od gronkowców i paciorkowców skóry. W stanie hamować rozwój zakażeń grzybiczych.

Gdy działanie chemiczne swojego ciepła zwiększa wpływ substancji podobnych do hormonów i siarki: ingerujące w skórze, ma korzystny wpływ na układ nerwowy oraz jej zakończenia.

Który leczy choroby Eisk brud

Jak ujawnił po latach stosowania błocie, to jest to świetna alternatywa dla leków w leczeniu ginekologiczne, prostaty, skóry i innych chorób. Przez wiele lat ludzie przychodzą w błoto ośrodków uciec na stałe z ich irytujących owrzodzenia.

W postaci aplikacji kąpielowych lub osadzania zwykle używany brud Eisk. Jego stosowanie jest zalecane dla następujących problemów:

  • Choroby układu mięśniowo-szkieletowego, przeniesiono kończyn i urazów kręgosłupa.
  • Problemy związane ze skórą: wypryski, łuszczyca, twardzina, itp …
  • Choroby Ent.
  • Choroby naczyniowe i układu nerwowego.
  • Bezpłodność i procesów zapalnych narządów płciowych.
  • Niektóre z tych chorób związanych z układem pokarmowym.

wyniki użytku

Procedury, które zatrudniają błoto Yeisk, wpływa na całe ciało. Jeśli używamy go przestrzegać wszystkich instrukcji, możemy spodziewać się znaczącej poprawy krążenia krwi, regulują metabolizm całej skórze. Wszystko to przyczynia się do oczyszczenia i efekt odmładzający. To odbija się i bilans tłuszczu, poprawia ruchomość stawów. Występuje bliznowacenia wrzodów i przyspiesza gojenie się ran.

Preparaty kosmetyczne zawierające terapeutyczne błota, stymulowania procesów regeneracyjnych w skórze, co jest bardziej elastyczna i gładka. Ich wydajności, nie są one znacznie różni się od elitarnych drogich leków stosowanych w salonach kosmetycznych.

Może być przydatna błoto?

Można argumentować, że prawie wszyscy, którzy chcą zachować swoją młodość i urodę na długie lata, zaleca Eisk brud. Jego zastosowanie przyczyni się do wzmocnienia zdrowia, wydalają nagromadzone sole, radionuklidy, różne stany zapalne i usunąć wiele do poprawy funkcji motorycznych ciała.

Wystarczy pamiętać, że podejście do leczenia, które jest używane błoto być specjalne, biorąc pod uwagę charakter choroby i wieku pacjenta. Dlatego metoda stosowania i czas trwania powinien powołać biegłego. On prowadzi i dalszą kontrolę.

Przeciwwskazania

Jak w przypadku każdego leczenia, nie należy zapominać o przeciwwskazaniach:

– To jest niemożliwe do przeprowadzenia zabiegów błotnych jeśli pacjent ma zapalenie fazie zwiększania dawki.

– nowotwory złośliwe.

– Kiedy gruźlicę i astmę.

– Nie należy przeprowadzić leczenie wielu chorób serca.

– Kiedy przenoszonych drogą płciową, choroby i inne choroby zakaźne.

– W cukrzycy.

– W drugiej połowie ciąży.

– Jeśli u pacjenta stwierdzono nadwrażliwość.

Mimo to leczenie, które wykorzystuje błoto Yeisk, jest często bardziej skuteczne i bezpieczniejsze w porównaniu do leków medycznych posiadających dużą liczbę skutków ubocznych.