600 Shares 6134 views

Jaki jest najlepszy garnitur w zimie? Pytanie dziecko – dorosły decyzja

Każda matka w snach światowych dzieckiem rosły silne i zdrowe, aby choroba go unikać. Aby to zrobić, ważne jest, aby zawsze był ubrany na sezon. Dość często młodych matek (i częściej babcie) mają tendencję do wspaniałego dzień zimy z temperaturami poniżej -5 stopni nie zawinąć dziecko, tak, że on, biedak, nie jest czymś, co można uruchomić grę, czy nie – to i oddychać coś twardego.

Dziś staramy się zrozumieć, jaki rodzaj ubrań dla dziecka w zimie, tak aby każda podróż przyniosła mu radość i nowych przyjemnych wrażeń. Nie ma wątpliwości, że najlepszym rozwiązaniem jest, aby dopasować zimę dziecka. Zakres tych produktów jest tak wysoki, że w dzisiejszych czasach bardzo trudno jest dokonać właściwego wyboru.

Najbardziej popularne w tej chwili w Rosji produkcji takich znanych firm jak „Carrie”, „Kiko”, „Montclair”, „Reima” „Lassie”, „Chico”. Odzież dla niemowląt od tych producentów zdobył szacunek i zaufanie milionów rodziców na całym świecie, dzięki doskonałej jakości produktów, staranne i przemyślane podejście do rozwoju nowych kolekcjach. Jednakże, produkty tych firm ma swoje osobliwości, które do nas już dziś i spotka.

Bodys "Kerry": zima

Najbardziej popularne w Rosji, fińska firma „Kerry” produkuje odzież i towary dla dzieci, które spełniają najwyższe standardy. Należy zauważyć, że w asortymencie firmy znajdują się modele kombinezony, Transformatory dla noworodków (oddzielna linia do produkcji Spółki). Są one, w razie potrzeby, można łatwo przekształcić w wygodne i ciepłe pokrycie dziecka. Cała produkcja opiera się na fizjologicznych cech rozwoju dziecka i jego wiek. Zwiększona uwagę projektantów firmy wypłaconego użytych materiałów. Wszystkie z nich są dokładnie testowane pod kątem czystości środowiska, alergiczność etc. Kombinezon dla „Carrie” Zima dla dzieci jest wysokiej jakości, że nie przechodzi wiatr i wilgoć, zatrzymuje ciepło dobrze. Taka odzież jest bardzo atrakcyjny wygląd, jest dostępny dla dziewczynek i chłopców, ale jego koszt jest dość wysoki – około 5000-6000 rubli.

2013 kombinezony dla dzieci, zima, „Montclair”

Ubiór ten jest sklasyfikowany jako „luksusowe” i, najprawdopodobniej, jest przeznaczona dla dzieci z rodzin o wyższych dochodach. Średnio taki kombinezon może kosztować 25.000 rubli. Jednak jest to warte swojej ceny – jako grzejnik stosować naturalne gęś lub Eider w dół. Wszystkie materiały są hipoalergiczne.

Kombinezon dla dzieci zimą „Kiko”

Jest to opcja bardziej demokratyczna. Cena takich produktów – od 1800 do 3000 rubli. To dlatego, że model firmy nie mają właściwości barierowe dla wilgoci, jak również za pomocą grzejnika tańszego materiału – wypełnienie poliestrowe. Skład nie jest zbyt duży i jest przeznaczony dla dzieci od urodzenia do 1,5 roku.

Kombinezon dla „Lassie” Zima dla dzieci

Ten produkt jest fińską firmą, która jest zawarta w „Reima” korporacji i ma długą historię. Z wszystkimi zaletami wysokiej jakości fińskiego odzież sprzedawana jest w atrakcyjnej cenie (2000-4500 rubli). Ten garnitur jest idealnym miejscem dla tych, którzy cenią sobie jakość, ale nie po głośnym marką.