530 Shares 2257 views

Jak sprawić, by dom dla lalek z ich własnymi rękami? Duży dom w meble dla lalek Barbie

dom lalek – marzenie większości młodych dziewcząt. W tak młodym wieku, każde dziecko wizualizuje prawdziwe życie i próbuje każdy sposób, aby ich marzenia. Dlatego rodzice muszą wiedzieć, jak sprawić, by dom dla lalek, które są wszystkie pokoje, meble i przedmioty gospodarstwa domowego na mniejszą skalę. To pomoże dziecku zrozumieć cel wielu z nich, jak również rozwijać swoje abstrakcyjne myślenie, umiejętności w zakresie projektowania i innych talentów twórczych.


Korzyści z tego zawodu

Jeśli nie wiesz jak zrobić dom dla lalek, proces uczenia się będzie zabawa lekcja dla siebie i dla dziewczynki. Krok po kroku, spróbuj przyciąć materiałów budowlanych. Łącząc je ze sobą i łączenia, można nauczyć dziecko pierwszy wykład na temat budowy i montażu. Dziewczynka uczy się niektóre właściwości materiałów, takich jak drewno, plastik, karton (i innych, które będą mieć zastosowanie). Kolejnym etapem prac będzie układ dom, który sam z siebie dać dziecku, aby zobaczyć, jak pokój powinien być zlokalizowane w budynkach mieszkalnych. Na końcu zorganizować meble w domu, więc zainteresowanych córkę tak popularne dzisiaj w zawodzie jako projektant. Cóż, zaczynamy budować dom dla lalek z meblami na jednym z proponowanych opcji.

Wybierz strukturę domu

Obudowa dla lalki muszą być koniecznie otwarte – dach można złożyć lub główne ściany, przez które będą oglądane przez wszystkich pomieszczeń i podłóg. Muszę powiedzieć, że druga opcja jest znacznie prostszy w budowie, a podstawą jest praktycznie w każdym domu dla niego. W obecnej formie starą komodę, kredens, półki i elementów meblowych takich. Prawdopodobnie już wiesz jak zrobić dom dla lalek z tych rzeczy, i że będzie to wymagało. W zależności od półek będzie się zmieniać i ilość poziomów, więc jeśli na półce „one-story”, dom można podzielić tylko w pokoju. Jeśli się kolejne płyty, zabawki nie będzie pasować. Gdy zainstalowane są wewnętrzne ściany, ich tapet lub farby w tych kolorach, które wybiorą dziecko. Włożyliśmy w pokoju miniaturowych mebli i wysyłanie mali przyjaciele tam mieszkają.

Bardziej wyrafinowana odmiana – dach z klapką

Na pytanie, jak zrobić dom dla lalek z uchylnym dachem, istnieją dwie odpowiedzi. Po pierwsze – jako podstawa i podjąć jakąś piedestale, a ściślej współpracować z nim, niż w poprzednim przypadku. Usuń tabele powierzchniowych i wyjąć wszystkie partycje. Aby tego uniknąć, wskazane jest, aby rozpocząć pracę z prostych, pojedynczych półek piętrowych. Otwarte krawędź młotkiem sklejki, a następnie pomalować dom na zewnątrz. Warto zauważyć, że struktura tego typu może być tylko jedna historia, więc wskazane jest, aby wybrać półki o dużej powierzchni i murków do umieszczenia w niej meble i zabawki były bardziej wygodne. Teraz musimy wymyślić plan domu, a przy użyciu drewnianych partycje (wcześniej trzeba dokonać pomiarów i cięcia sklejki) ustawiony mur. Je naprawić można przejść paznokcie za pomocą klejem. Nie zapomnij, aby stworzyć wnętrze w domu – Poquelin tapety, zorganizować meble i akcesoria.

Jesteśmy zaangażowani w budowanie od podstaw

W celu zbudowania duży dom dla lalek, trzeba męskie pomocy, rysunki, które są wykonane wszystkie elementy obudowy lalkarskiej i niezbędnych materiałów budowlanych. Wśród nich nazywa się ze sklejki lub płyt wiórowych śruby, wkręty, gwoździe i wkrętaki, grubość kartonu. Projektując dom na papierze, nie zapominajcie, że to musi być złożona jedną ścianę lub dach. W pierwszym przypadku jest to możliwe, aby budowę dwu- lub trzypiętrowe, drugi może mieć tylko jedną kondygnację. Poprzez dystrybucję pokój w takim domu, nie komplikuje układ. Konstrukcja może być trzypiętrowy, o łącznej wysokości jednego metra. Pierwszy poziom jest podzielony na kuchni i jadalnej. Druga duża część obszaru zastrzeżone do salonu, a przy zorganizować szafę. Trzecie piętro zajmie sypialnię i łazienkę. Ważne jest również, dzięki czemu budowę domu, należy wziąć pod uwagę parametry zabawek, które tam mieszkają. Dlatego też, jeśli jest to dom dla lalek Barbie, należy podzielić ją na zaledwie dwa piętra, a całkowita wysokość nieznacznie wzrosnąć. Również wybrać odpowiednią długość łóżka i kanapy, szerokość siedzeń, i tak dalej. Mniejsze „sweeties” mogą być umieszczone w ciasnych przestrzeniach.

obudowa na kółkach Lalek

Wszelkie dziewczynka będzie ogromnie zadowolony domek dla lalek, który jest nie tylko podzielona na pokoje i ma w nim mebli. Element takie jak koła, które pozwalają przenieść ten budynek w całym mieszkaniu, będzie prawdziwym powodem do radości. Ważne jest, aby wybrać tylko odpowiednie parametry tych składników do ciężaru konstrukcji głównej i zabawek, które będą w nim, nie je zdeformować. Jeśli wbudowany własny dom ze sklejki, idealne koła od starego łóżeczka dla niego (można wziąć z radzieckiej, jeśli zachowałeś tego). Podobnie, trwały i niezawodny zachowa koła krzeseł biurowych, z wyposażenia domu, od małych samochodów ciężarowych. Lalki i zabawki w domu, mebli i partycji nie spowoduje uszkodzenia tych elementów, ponieważ są one przeznaczone dla znacznie większej wadze.

Zbudować dom lalki szybko

Jeśli wiesz, że twoja córka jest niespokojny, a wszystkie światła w dłoniach i przerw może wymagać, aby taka złożona struktura nie jest dla niej. W związku z tym należy wymienić dom trzykondygnacyjny wykonany z płyty wiórowej może być w domu dla lalek z kartonu, które szybko budowanych, łatwo odrestaurowany i przekształcony w mgnieniu oka. W tym projekcie, również nie może się obejść bez podstaw, a jego rola będzie służyć pudełka buta, sprzętu czy coś im się podoba. Jeśli wziąć dużą pojemność, a następnie podzielić ją na różnych pomieszczeniach. Małe pudełka mogą być przyklejone do siebie, tworząc w ten sposób pokoje dzienne dla poczwarek i igrushechek. Ta kabina może być umieszczony na ścianie pudełka załączając do niego za pomocą kleju.

Gry edukacyjne dla dziewcząt

Dom dla lalek – zabawki, które za pomocą którego dziewczyna uczy się być gospodynią domową. Oglądając swoją córkę bawi się lalkami, ona dostarcza ich pokoje i jak często usuwane w domu, można ustawić dalszy plan jej wychowaniu. Być może dziecko będzie musiał wyjaśnić, jak utrzymać domu, co robić, a czego nie. Nie zapomnij dać jej drobne akcesoria, które można umieścić w domu dla dodatkowego komfortu. Może to być przedmioty gospodarstwa domowego, zabawki małych lamp fluorescencyjnych i detale wnętrza, a nawet takie rzeczy jak grzebienie dla lalek, luster i rzeczy osobistych higieny.