760 Shares 2451 views

Sofa „Miami”: istnieje możliwość wyboru!

Miami … Piękne miasto na wybrzeżu Atlantyku … Bright wypoczynku, przyjemnego relaksu, łagodne euforii i poczucia radości. Dokładnie te same uczucia powstają w człowieku, a nie odpoczynku w magicznym mieście, a na kanapie z tej samej nazwie. Sofa „Miami” – jeden z najlepszych modeli, które są produkowane w Rosji. Siedzenie Bend, przypominający szyi gitarze, niewielkie rozmiary po złożeniu i pojemna, wygodna sofa sypialna w rozprzestrzenianiu się hitem.


Dlaczego on jest?

Sofa „Miami” produkowany jest w kilku postaciach. Może to być proste lub kątowe, zamontowane za pomocą tkaniny lub sztucznej skóry, barwny lub jednostajny. Producenci uznały wszystko: klasyczny design w zgodzie z trendami mody. Pozwala to sofa w salonie, używać go jako łóżko w sypialni, nawet zainstalowanego w kuchni.

Po złożeniu sofa „Miami” zwarty. Jego długość wynosi 176 cm, szerokość i głębokość – 93 cm i 46 cm wysokość jest regulowana. Niektóre modele są wyposażone w niezwykle praktyczne i wygodne drewniane podłokietniki. Szeroka i przestronna, mogą nawet zastąpić herbatę lub stoliku. Inne rodzaje sofy mogą mieć wbudowaną bibliotekę, która jest również wykonany z drewna. Jest to bardzo funkcjonalne iw pełni spełnia wymagania nowoczesnych mebli mody. Z tyłu kanapy – to wygodne, anatomicznie ukształtowane poduszki. Są one bardzo łatwe do cofać, a jeśli wyjąć poduszkę, nawet zmontowane kanapy można wygodnie spać.

Narożnik „Miami” może być lewo lub prawostronnego, dlatego pasuje do każdego otoczenia, pomaga stworzyć ciekawą kompozycję wnętrza. Jej rozmiar może się różnić. Najbardziej popularne są te modele o wymiarach 230h165 cm wielkości cumujących w stanie końcowym do snu. – 200h130 cm. Podstawowy model odwrotnej stronie materiału nośnego tapicerowane oparcie, ale według producentów klienta można używać materiału podstawowego. Meble używane do napełniania i pianki poliuretanowej pianki, a kiedy pragnienie nabywca można umieścić na kanapie „Miami” niezależnego źródła. Takie odmiany (inna wypełniające, tkaniny tapicerskie, akcesoria) pozwala wybrać sofę wszystkich kategoriach cenowych: od 14 do 55 tysięcy rubli. Jakość i funkcjonalność nie jest naruszona.

Wygodnie leżał – wygodne łóżko

Mechanizm aby włączyć kompaktowy kanapę w dużym łóżku, zwany „evroknizhka” i jest przeznaczony do codziennego użytku. To po prostu nic do złamania: mechanizm jest bardzo prosty. Bardzo silne przewodnik ślizgowe rolki nieregularne metali. Oni nie mają prawie żadnego obciążenia na szynach, więc mechanizm jest niemal bez zużycia. W celu rozszerzenia kanapę, wystarczy pociągnąć na siedzeniu, a na jego miejscu dolnej części pleców. Sypialne jest miękka i gładka. Niektóre modele są oparte na „Dolphin” mechanizmu. Sofa „Miami” (Odpowiedzi kupił mu to udowodnić) – praktyczne, wygodne, niezawodne rzeczy, które mogą upiększyć każde wnętrze.