560 Shares 3982 views

Jakie formaty video są obsługiwane przez iPhone: imponujące funkcje

To smutne, ale Apple nie mógł pochwalić się „wszystkożernych” zdolności swoich gadżetów. Odtwarzane formaty multimedialne urządzenia są ograniczone do kilku standardów ogólnie przyjętych. Ale jest to fakt wadą w urządzeniu nienagannej jakości? A w ogóle, co formaty wideo są obsługiwane iPhone?

Dojrzewanie musi być u podstaw!

Oczywiście, gdy staje się wstyd dla praktycznego urządzenia, gdy słyszysz krytyków niezadowolonych uwagi dotyczące funkcjonowania możliwości iPhone multimedialnych. Wielu użytkowników produktów Apple jest całkiem zadowolony z wypłacalność swoich gadżetów w zakresie wykazania materiał wizualnie dostrzegalny. Zdefiniujmy na pytanie, jakie formaty wideo są obsługiwane przez iPhone?

 • H.264, skanowanie 720 30 CRA /. C Poziom profilu 3.1 dźwięku AAC LC-160 kbit / s, 48 kHz, stereo MP4 audio i mov.
 • MPEG-4 do 2,5 Mb / s, 640×480 pikseli, 30 Ś /. C, AAC LC-160 kbit / s, 48 kHz stereo mp4 i MOV.
 • Motion.jpeg "videomonstra"

  Do tej pory posiadacze smartfonów „Apple” może również rozszerzyć możliwości swoich urządzeń multimedialnych. App Store jest w stanie rozwiązać wszelkie trudności związane z problematyczne zwielokrotniania określonego formatu wideo. Tak więc odpowiedź na pytanie, jakie formaty wideo są obsługiwane przez iPhone 4S, który jest na rynku jednym z najbardziej popularnych i poszukiwanych przez konsumenta wszystkich istniejących, rozwijającej się jakościowo.

  Źródłem radości dla oczu

  Pierwszą rzeczą jaką należy zwrócić uwagę podczas korzystania z iPhone – jest to realistyczne wyświetlanie obrazu na ekranie telefonu. Wysokiej jakości odwzorowanie kolorów wyświetlacza pozwala na prawdziwie cieszyć się wizualną percepcję oglądane obrazy lub filmy.

  niesamowita ekspansja

  Ważnym faktem wyższości nad głównymi konkurentami w masie można uznać za produktywność i wydajność zestawu (z App Store) odtwarzacz wideo, który z pewnością ma potencjał, odtwarzacz multimedialny i dość właściwy do otwierania i grać niemal wszystkich formatów multimedialnych. Logicznie wyczerpująca odpowiedź na pytanie, co formatów wideo są obsługiwane przez iPhone 4, to jest słowo „wszystko”! Oczywiście, po zainstalowaniu odpowiedniego oprogramowania.

  Ja zawsze prowadzić!

  Zarządzanie i interakcja z telefonem w żaden sposób nie ograniczają użytkownika. Ponadto, właściciel produktów Apple mogą fizycznie odczuwać lekkość i łatwość manipulacji materiału. Przewijanie do tyłu, odtwarzanie różnych segmentach treści multimedialnych, chwilowego zatrzymania, wznowić odtwarzanie bez hamowania i obecność „mądrej” zamiast opcji (fragment), które pokazują sesja została przerwana przez zapamiętać – wszystkie te cechy zapewnia gadżet.

  Konkludując

  Program do konwersji wideo mogą ułatwić życie dla każdego fana filmu. Jeśli smartfon nie chce grać każdy format wideo, wystarczy użyć jednej z tych aplikacji. Warto zauważyć, że bardzo duża liczba konwerterów jest całkowicie bezpłatne. Dlatego nie ma powodu do obaw, iPhone będzie zawsze w trendzie!