895 Shares 2530 views

Program do optymalizacji i czyszczenia systemu Windows Kerish Lekarz 2015 (opinie)

Pomimo szalony popularny system operacyjny Windows ma wiele wad i jest znany zarówno ze swoich zalet i wad widocznych w pracy. Stereotypowe myślenie o produkcie firmy Microsoft, było wiele dowcipy związane z „niebieskiego ekranu śmierci” i stały system hamulców. Ponadto istniała cała klasa aplikacji opracowanych w celu wyeliminowania błędów, optymalizacja systemu i jego przyspieszenie.

optymalizacja systemu

W świecie nowych technologii, jak zresztą gdzie indziej, istnieje prosta zasada. Z biegiem czasu, każde urządzenie, przyrząd, mechanizm działa gorzej. Weźmy, na przykład, samochód. Kiedy nowy przemysł tworzenie auto sami pochodzą z zakładu, to działa doskonale. Nie ma żadnych skarg, a zwłaszcza konieczność naprawy. Ale jak wykorzystanie części zużywalnych i maszyna potrzebuje więcej uwagi ze strony właściciela. To samo dzieje się z nowoczesnych komputerów, które zajmują ogromną ilość informacji na codzień. System jest stale interwencji oprogramowania innych firm, dane z zasobów internetowych i wiele innych. Wszystko to zanieczyszcza i „zużywa się” systemu (szczególnie ważne dla Windows), i jeden dzień nie może się rozpocząć. Aby uniknąć takich incydentów, jakie zostały opracowane specjalistycznych narzędzi do czyszczenia śmieci z systemu i oglądanie uporządkowania dalekiego zasięgu. Jednym z takich narzędzi jest program Kerish Lekarz w 2015 roku.

Historia Kerish Lekarz wyrobów

Produkt ten został opracowany ponad 15 lat temu, utalentowany programista Kirillom Dorohovym, który dba o rozwój i rozwoju ich potomstwa do dnia dzisiejszego. Ponieważ program został wydany sporo zmian dotyczących samego System Optimizer i firmy, która jest zaangażowana w jego uprawy. Dodać wiele nowych funkcji i opcji, aby dostosować, zmienić warunki dystrybucji, nie ma wsparcia dla nowych systemów operacyjnych. To zmieniło się tylko jedno – przejrzystości w pracach. Dodatek raporty dotyczące poszczególnych działań i jasno tłumaczy, dlaczego uważa, że prawo to czy zmiany.

W ciągu swojej stosunkowo długiej historii (na świecie 17 lat technologii – wieczność) aplikacja otrzymała wiele nagród. Setki opinie i komentarze na temat Kerish Doctor 2015 (4,60), a także innych wersji programu zostały napisane. Trudno będzie znaleźć udostępnianie plików lub zasób, który promuje „oprogramowania”, a nie deweloperzy nagradzają Kerish Lekarz przynajmniej niektóre honorowy tytuł. Co ciekawe, widzowie zareagowały pozytywnie. Recenzje Kerish Doctor 2015 są w większości pozytywne, a to nie może nie cieszyć. Kończymy z wprowadzeniem i przejdź do samej aplikacji.

Instalacja Kerish Doctor 2015

Program można pobrać z oficjalnej strony deweloperów. Opłata za program oparty. Wszystko, co można dostać za darmo – jest to wersja próbna przez 2 tygodnie. W tym okresie możesz sam zdecydować, czy chcesz korzystać z aplikacji i czy to jest skuteczne dla Ciebie. Jeśli program okazał się dobry, zostaniesz poproszony, aby zakupić klucz licencyjny dla Kerish Doctor 2015 (4,60) i aktualizacji aplikacji, jeśli to konieczne. Ta aplikacja wymaga komputera z systemem Windows XP lub nowszy, a co najmniej 512 MB pamięci RAM.

funkcje

System Optimizer Kerish Lekarz ma ogromny zestaw funkcji.

 • Aplikacja na bieżąco utrzymuje połączenie do systemu w chmurze, który monitoruje programy w rankingu internetowego. Dzięki tej funkcji można znaleźć zainstalowane programy, które zagrażają system lub przeciążenia go.
 • Program nieustannie skanuje rejestr systemu Windows i składników, sprawdzając je pod kątem błędów. Naturalnie, z korekcją błędów jest również zaangażowany Kerish doktorze.
 • W sposób użyteczności CCleaner może oczyścić dysk twardy ze śmieciami, jak nieaktualnych dokumentów, plików tymczasowych, pozostałości uprzednio zainstalowanych aplikacji i gier.
 • Czy istnieje opcja Booster Game – pozwala przydzielić więcej pamięci do gier, a także zwiększyć priorytet procesu za nimi. To nie brzmi bardzo prawdopodobne, ale producent twierdzi.
 • Kerish Deblocker pozwala zamknąć aplikacje Hung. W systemie Windows programy i gry często wymaga zbyt dużo pamięci i odłóż słuchawkę. Zamknąć je w takim stanie niemożliwe. W przypadku Kerish Doctor jest to możliwe.
 • Narzędzie, stale monitoruje stan komputera, dostarcza rozwiązania dla różnych problemów i daje wskazówki, aby zwiększyć produktywność i uruchomić system działa jako całość.
 • Aktualizacje automatyczne w systemie Windows nie działają dobrze, więc deweloperzy Kerish Lekarz wyposażyć jego użyteczność możliwość sprawdzenia dostępności aktualizacji dla zainstalowanych programów i oferować je ściągnąć.
 • W Kerish lekarz jest tam narzędzie do optymalizacji połączenia internetowego. Dokładne działania algorytmu nie jest znana, ale wielu użytkowników do przesyłania opinii o Kerish Doctor 2015 stanie, że faktycznie zwiększa prędkość.

funkcje

 • Ważne jest, aby zrozumieć, że narzędzie jest stale pracuje w tle i monitoruje wszystkie procesy w systemie. Jeśli wyłączysz to czy ten element systemu Windows, Program Kerish Lekarz będzie sprawdzał jego stan i wskazać, dlaczego to jest złe. Poprawki nikt, nawiasem mówiąc, nie czyni, zawsze można go zignorować.
 • Program jest analogiem menedżera zadań, które mogą śledzić uruchomione procesy, przypisać je do drogi i do kontrolowania ich prawo startu od początku układu.
 • Innym interesującym punktem jest funkcja sprawdzania komponentów do przegrzewać. Poziom temperatury jest sprawdzana przez inne programy, ale Kerish Lekarz zapewnia maksymalną informacje wizualne, koncentrując się na problematycznego sprzętu.

minusy

Niestety, nawet to program przeznaczony do ochrony systemu, mają swoje wady, niektóre z nich bardzo poważne.

 • Program zajmuje się czyszczeniem rejestru. Tak, wszystkie podobne programy zrobić, ale wszystko co robią jest próżny. Pozytywny wpływ ma nie. Wręcz przeciwnie, procedura ta często prowadzi do problemów w związku z tym, ta operacja powinna być ignorowana.
 • Pracując w tle, narzędzie to nieznane procesy, sprawdza stan swoich plików, co jest sprzeczne zasady działania Kerish lekarzem. Po tym wszystkim, to został stworzony, aby odciążyć komputer, zamiast zmuszać go do obsługi dodatkowych procesów na bieżąco.

 • Nie wszystkie funkcje działają prawidłowo i że to zależy od wersji systemu operacyjnego. Jeśli masz szczęście, trzeba będzie ponownie zainstalować system Windows.
 • Klucze do Kerish Doctor 2015 kosztują. Licencja dla jednego roku będzie kosztować 400 rubli z dyskontem (bez zniżki 800 rubli). Licencja będzie kosztować 600 rubli do 3 lat (bez dyskonta 1000 rubli). Negatywny jest trudne do wprowadzenia, a cena jest bardziej niż demokratyczne. Minusem może być wywołana że aktywator dla Kerish Doctor 2015 (4,60) jest dystrybuowany w sieci, oferując użytkownikom bezpłatną aktywację. W rzeczywistości jednak, pliki te są ukryte wirusy, kradzież danych z komputera.

opinie

Kerish Doctor 2015 jest dość popularny wśród zwykłych użytkowników, ale reakcje różnią się znacznie od krytyczne entuzjazmu. Użytkownicy, którzy z komputerem na „ty”, chwalił programu, ponieważ tak naprawdę zajmuje się ich systemy zaśmiecania. Ta kategoria użytkowników nie różni się dokładność, pliki do pobrania śmieci, instaluje niechcianych programów, w związku z tym narzędziem, jak Kerish Lekarz po prostu niezbędna. Prosty i łatwy w użyciu interfejs stały się głównym atutem dla tych ludzi.

Jest jeszcze inna kategoria użytkowników. Skrupulatny, ostrożny, której komputery są zawsze w dobrym stanie, nawet bez żadnych dodatkowych „czyszczenie” mediów, po prostu dlatego, że są tak zwane użytkownik komputera. Ich opinia jest również ważne, a to sprawia, że zastanawiam. Prawie wszyscy skrytykowali program, bo nie jest regulowany i jest poważnie ograniczony w swoich możliwościach w porównaniu do droższych konkurentów.

zamiast wniosku

Więc, co jest potrzebne programu Kerish lekarz i czy jest to w ogóle konieczne? Odpowiedź – trzeba. I za co? Aby zaoszczędzić czas. Czas, aby uruchomić komputer, czas rozpoczęcia programu i czas poświęcany na czystym systemie. Aby zapisać swoje nerwy, spędzasz po raz kolejny do czynienia z krytycznym błędem lub procesu bezczynności. W celu korzystania z systemu Windows bez martwienia się o tym, jak to działa i jak poprawić swoje wady. Tym bardziej, że na kluczu Kerish doktora w 2015 roku z prośbą nie tak dużo pieniędzy.