139 Shares 4577 views

Marina Brusnikina – nauczyciel i reżyser teatralny

Brusnikina Marina Stanislavovna – nauczyciel i dyrektor teatru. W 2003 roku otrzymał tytuł zaszczycony Artysty Federacji Rosyjskiej. Włożyłem takich spektakli jak "Village of Fools", "Pismovnik", "Noble Nest", "Tutish", "Słońce świeci", "białe na czarnym", "Sonia", "Latający-pass gęś" i innych.

dzieciństwo

Marina Brusnikina urodził się w Moskwie w 1961 roku. O swoich rodzicach, a dziecko nie jest znany. Aktorka w którymś z wywiadów nie odpowiada na pytania osobiste. Dla niej jest to kwestia zamknięta. Podobnie jak wiele innych osób publicznych, Marina Stanislavovna uważa, że każdy człowiek ma prawo do prywatności.

formacja

Dziewczyna poszła do szkoły z zacięciem literackim. Dlatego czuje się świetnie i działa całkiem miły dla tekstów. Po ukończeniu szkoły średniej, Marina Brusnikina wszedł Moskiewskiego Teatru Artystycznego (Oleg Jefriemow oczywiście). W przyszłej aktorki było dużo utalentowanych kolegów. Wśród nich Sotnikova Vera Roman Kozak, Aleksander Feklistov i Dmitry Brusnikin. Ale Marina nie została utracona na ich tle i studiował bardzo dobrze. Efremov bardzo cenione swoich uczniów i przewidzieć jej wielką przyszłość.

Początki kariery

Po ukończeniu Moskiewskiego Teatru Artystycznego trupy Brusnikina uczestniczących w pracowni szkolnej. Oleg Jefriemow natychmiast zaproponował dziewczynie dość poważną rolę – Masha w „Mewa”. brusnikina pomyślnie uporać się z nim i stał się pełnoprawnym gwiazda aktor trupy. Z biegiem lat, dzieło teatralne, ona po mistrzowsku grał ponad dwadzieścia ról. Wśród nich: Prepolovenskaya ( "Nauczyciel literatury), Flora (" The Rose Tattoo "), Barbara (" Burza "), Sophia Egorovna (" Platon "), Xenia (" Borys Godunow "), Luba (" Old New Year „) oraz innych. Teraz bohaterka tego artykułu gra trochę, ale to może być postrzegane w obrazie Tasi ( „The New amerykańskiej”) w miejscu jego rodzinnej Moscow Art Theater.

Działania reżysera

W 2000 roku, Marina Brusnikina zorganizowany "MAT wieczór." Istotą wydarzenia było, że młodzi aktorzy teatru czytać różne prace. Nawiasem mówiąc, aktorka nadal jest zaangażowany w ich organizacji. A w 2002 roku, Marina Stanislavovna poważnie zaangażowany w wypełnianiu reżyserię. Jej debiutancki praca była gra „Latający-pass gęś” V. Astafieva. Ten występ pokazał, jak Brusnikina specjalną dyrektora. Kobieta zareagowała bardzo ostrożnie do wyboru materiału do produkcji. Marina Stanislavovna natychmiast otrzymała status literacki mistrz teatru, jako że nie jest to proste tłumaczenie prozą dramatycznej pracy, i starał się przekazać tekst autora.

Po pierwszym występie Brusnikina został zaproszony jako reżyser innych teatrach „Satyricon” to. Puszkin, Nowosybirsk „Globe” to. Rada miasta Moskwa, „Kula”, młodzież rosyjska, i tak dalej. D. Marina Stanislavovna udało się znaleźć niezwykłe materiały i przekształcić go w akcji na żywo. Więc włożyła Popov, Dumbadze, Pelevin, Kibirov, Płatonow. Jej bagaż jest obecny i klasyczny repertuar – Goldoni, Puszkin, Ostrovsky. Nawet występy Marina Brusnikina są zawsze popytu, a wciąż jest popyt jako reżysera. Aktorka sprawia, wieczory poezji, pracuje w „Snuff”, Moskiewskiego Teatru Artystycznego, gdzie pomaga dyrektora artystycznego. W 2016 roku, Marina Stanislavovna odbyła się w kinie domowym rocznicy wieczorem, a on pokazał jak rozległe jego potencjał.

W latach 2006-2010. Brusnikina zaangażowanych filmów. Wraz z mężem nakręcony seryjny film „Law & Order”. Brusnikina działał również jako aktorów. Nowe doświadczenie nie jest pod wrażeniem bohaterki tego artykułu. Po tym wszystkim, jest ona bardzo lubi jakości podstawie literatury i żywych doświadczeń. W filmie jest to dość trudne do znalezienia.

działalność edukacyjna

W 1988 roku osiedlił się w Marina Brusnikina nauczyciela Moskiewskiego Teatru Artystycznego w dykcja. Obecnie jest profesorem. Kobieta kieruje działem śpiewu i dykcja. W 2002 roku, Marina Stanislavovna rozpoczął nauczanie umiejętności aktorskie. Ze względu na jej dyplomu osiem wydajności z uczniów.

życie osobiste

Nauczyciel i dyrektor Marina Brusnikina miała miejsce nie tylko w zawodzie. Ona jest bardzo szczęśliwa w życiu rodzinnym. Nawet w pierwszym roku miała spotkać się z kolegami Dmitriem Brusnikinym. Razem, były próby scenę z „czterdziestym pierwszym” Lavrentiev. Nagle czuje się przytłoczony przez młodych ludzi w prawdziwym życiu. Marina rodzice są bardzo zaniepokojeni powieści córki. Po tym wszystkim, była tylko 17, a jej wybrańcem – 20 lat. Ale stopniowo zdali sobie sprawę, w jaki sposób młodzi ludzie jest poważna. Mimo młodego wieku, Marina nie jest tylko dobrze badano, ale nie dał jego starannie dobrany rozproszony przez zabawę z przyjaciółmi. Pod koniec pierwszego kursu ona oficjalnie została żoną Dmitry. Znajomi żona dała parę żółtej walizce. Była to aluzja do tego, że małżeństwo nie potrwa długo. Ale byli w błędzie. Brusnikina pracował ciężko i łatwo poradzić sobie z codziennymi przeciwnościami.

W 1983 roku para miała syna, Phillip. Para ma konfliktu na tle codziennych problemów. W wolnym czasie, każdy z małżonków był zaangażowany w różnych prac domowych i wyrzucał drugiej. W tej chwili, Philippe mieszka oddzielnie. Ukończył prawo zawodu i przez rok pracował w policji. Ale w końcu zdałem sobie sprawę, że to nie była jego. Młody mężczyzna postanowił udać się do branży filmowej. Teraz jest on zaangażowany w różnych sprawach administracyjnych. Philip również żonaty i przyniosły razem z żoną, syn Artem.