537 Shares 9165 views

„Uhonorm” (krople do uszu): recenzje lekarzy

Skutecznie działający lek „Uhonorm” (krople do uszu)? Opinie o skuteczności tego leku zostaną zaprezentowane na końcu. Dowiesz się również jak korzystać z wspomnianych środków, jeśli ma żadnych zahamowań do powoływania i nie można go zastąpić.

lek skład

Które składniki zawiera lek „Uhonorm” (krople do uszu)? Instrukcja wskazuje, że lek ten zawiera tylko naturalne składniki, z których każdy zajmuje tylko konkretną funkcję. Tak więc, kompozycja leku obejmują: kwiaty rumianku, Ziarnopłon trawy, propolis, chlorek benzalkoniowy i alantoinę.

Działanie leków ucho

Co to jest ten lek jako „Uhonorm” (krople do uszu)? Opinie mówią, że jest to biologicznie aktywny kompleks, który oparty jest wyłącznie na naturalnych składnikach i jest przeznaczony do kompleksowej pielęgnacji narządów słuchowych.

Lek ten nie tylko skutecznie usuwa woskowiny, ale także leczy infekcje ucha i przywraca upośledzenie słuchu, co jest konsekwencją zaniedbania zasad higieny uszu.

Co innego jest niezwykłe lekarstwo „Uhonorm” (krople do uszu)? Opinie donoszą, że narzędzie to ma bakteriobójcze i przeciwzapalne działanie i pomaga złagodzić bolesne i inne nieprzyjemne doznania w narządach słuchu, nawilżają i zmiękczają skórę.

Cechy upuszczać elementy do uszu

Jakie właściwości leku „Uhonorm” (krople do uszu)? Recenzje lekarze twierdzą, że skuteczność leku jest związana z obecnością naturalnych składników. Rozważmy charakterystyki wszystkich substancji składowych w sposób bardziej szczegółowy.

 • Rumianek są bogate w biologicznie aktywnych składników. Z tego względu, uważa się za lek ma przeciwbólowe, przeciwzapalne i uspokajające.
 • Propolis jest cennym produktem pszczelarstwa. Zgodnie z raportami ekspertów, narzędzie to nie tylko działanie przeciwzapalne i przeciwbakteryjne, ale też lek przeciwbólowy, anty-grzybicze i przeciwwirusowe. Ponadto, zastosowanie propolisu pomaga stymulować regenerację komórek i przyspiesza gojenie się ran.
 • Alantoina – substancja, która ma efekt suszenia. To przyczynia się do rozluźnienia warstwy rogowej skóry i likwiduje przekrwienie i stymuluje usuwanie siarki z uszami.
 • Trawa glistnik zawiera kopalnię przydatnych elementów. Przy czym wymieniona roślina wykazuje działanie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne i przeciwgrzybiczne właściwości. Wykazuje również miejscowe działanie znieczulające.
 • Chlorek benzalkoniowy jest środek konserwujący, środek odkażający, środek przeciwgrzybiczy o przeciw pierwotniakom i działaniu przeciwwirusowym. Zalecane ilości tej substancji jest całkowicie bezpieczny dla ludzi.

Wskazania do stosowania środków do uszu

W jakich warunkach pacjent przejawia się najbardziej skuteczne leki „Uhonorm” (krople do uszu)? Recenzje lekarze mówią, że naturalne składniki narzędzia mieć pozytywny wpływ, gdy:

 • zapalenie trąbki słuchowej i ucha wewnętrznego;
 • Rura siarkowy;
 • infekcje ropne;
 • ucha strumieniowego;
 • choroby zębów;
 • Choroby zatok przynosowych i nosa;
 • długi pobyt w zimnym wiatrem, szczególnie w mokrych warunkach;
 • hipotermia, w tym podczas odbierania oczyszczania wody;
 • ropne zapalenie ucha środkowego, zapalenie ucha zewnętrznego;
 • przekrwienie ucha, „lumbago” i ból w uszach, szum w głowie i przewodu słuchowego.

Należy również zauważyć, że lek „Uhonorm” (krople do uszu), prawdziwe opinie, które są przedstawione poniżej, są bardzo często wykorzystywane do:

 • zapobieganie zaostrzenia przewlekłego zapalenia ucha typu;
 • zapobieganie nawrotom woskowiny;
 • profilaktyki chorób zapalnych ucha;
 • normalizacja funkcji i stanu błony bębenkowej i nerwu słuchowego;
 • profilaktyka ostrych chorobach zatok przynosowych i nosogardzieli (w tym nosa i zatok oraz zapalenie zatok).

Zakazuje używania

W niektórych przypadkach nie jest zalecane, aby użyć takiego aktywny kompleks biologiczny jako „Uhonorm” (krople do uszu)? Eksperci gość raport, który oglądany lek jest przeciwwskazany u osobistego nietolerancji jego składników, a także perforacji błony bębenkowej.

Ponadto należy stwierdzić, że te krople do uszu są środki kosmetyczne o pielęgnacji uszu.

Jak stosować lek „Uhonorm” (krople do uszu)?

Analogi kompleksu przedstawiono poniżej.

Przed użyciem preparat jest uważany, powinno być ogrzana do temperatury ciała. Ten preparat jest wstrzykiwany bezpośrednio do zewnętrznego słuchowego ruchu. Podczas tej procedury, głowa pacjenta jest nachylona do przeciwległego ramienia. pacjent jest również wolno leżeć na boku, który jest przeciwny do ucha, w którym do nory kropli.

Do prostowania zewnętrznego słuchowej ruch, płat ciała należy delikatnie pociągnąć w dół i do tyłu.

Pojedyncza postać dawkowania pod uwagę (w każdym uchu) jest cztery kropli. Wielość stosowania leku – 2 lub 3 razy dziennie.

Terapeutyczne krople leczenie należy kontynuować przez 10 dni. Następnie zrobić przerwę na 5 dni, a następnie powtórzyć leczenie.

Liczba kursów, które są dopuszczone do przeprowadzenia w ciągu roku od nieograniczona.

Warunki i trwałość aktywnego kompleksu

Jak leczyć lek powinny być odpowiednio przechowywane? Zgodnie z zaleceniami, oznacza to korzystnie zawierają lokalizację, która jest chroniona przed światłem, a także dla małych dzieci (w 76% względnej wilgotności powietrza i w temperaturze 5-25 °).

Po otwarciu się czynny produkt biologiczny pakiet powinien być przechowywany w lodówce w temperaturze 2-4 ° C. W odniesieniu do okresu ważności leku, to jest 6 miesięcy (od daty produkcji).

podobne leki

analogi strukturalne (czyli leków, które są podobne do substancji czynnej) nie jest uważane w kropli do uszu. Należy jednak zauważyć, że rozwiązanie woskowiny, a także do oczyszczania kanału słuchowego nadmiaru siarki oraz zapobieganiu powstawania wielu ekspertów zaleca się stosowanie następujących leków:

 • "Aqua Maris Oto" (produkcja Chorwacji);
 • „Remo wosku” (w Finlandii);
 • "Vaksol" (produkcja Velikoboitaniya);
 • "A-cerumen" (wykonane we Francji);
 • "Audi Spray" (produkcja Szwajcaria).

Lek „Uhonorm” (krople do uszu): dodatnie sprzężenie zwrotne ujemne wiadomości

Co ludzie mówią o tym leku dla pacjentów i lekarzy? A ci, a inni twierdzą, że jest to bardzo skuteczne narzędzie, które nie tylko pomaga w leczeniu chorób zapalnych przewodu słuchowego, ale także w usuwaniu woskowiny.

Ponadto, wiele osób zgłosiło, że lek jest łatwy w użyciu, nie ma skutków ubocznych i jest dostępna dla absolutnie każdego.

Jeśli chodzi o negatywne wiadomości, które mówili tylko, że „Uhonorm” krople mają małą trwałość. Ponadto, nie mają tych samych skutecznych analogów pochodzenia naturalnego.