609 Shares 9480 views

Saratowie Wojskowy Instytut Wojsk Wewnętrznych Rosji: historia, opis, wydziałów i specjalności

Wojskowy Instytut Saratowie – przedmiotem przyszłych wojskowych i obrońców Ojczyzny. Jako początkujący historii tego słynnego w całej rosyjskiej placówki edukacyjnej?


informacje historyczne

Saratowie Wojskowy Instytut posiada długą historię, podczas której zmienił nie tylko nazwę, ale również strukturę organizacyjną oraz liczbę członków. czynnik i nie wpływa pozostał wysoki poziom nauczania i szkolenia zawodowego. Oficjalna historia instytut rozpoczął się w maju 1932 roku (wcześniej był nazywany 4. Szkoła Straż Graniczna). Już w 1934 roku pierwszy dowódca, który ukończył oddział piechoty zostały zwolnione. Trzy lata później, szkoła została przekształcona w szkole wojskowej, który w 1973 roku był już wyższy, a w 1997 roku – był to instytucja wojskowa. Począwszy od pierwszych absolwentów na bieżąco Instytutu wyprodukował ponad 36.000 przeszkolonych funkcjonariuszy. W 1938-1939-tych studenci Instytutu walczył z japońskiego samuraja niedaleko jeziora Khasan, aw roku 1940 – z Białych Finów. Uczniowie Instytutu wniosła instytucji o wiele chwały dla podanego okresu czasu.

wojna

Pierwsza inwazja wojsk Adolfa Hitlera dzielnie Zakłada studentów Instytutu D. Ruckus i Lopatin. Obaj oficerowie stały pośmiertnie Bohater Związku Radzieckiego. Łącznie do wojny 20 studentów z Saratowa Wojskowego Instytutu otrzymał tytuł Bohatera Związku Radzieckiego. Za siłę ducha, wiele z nich zostało przyznane ordery i medale. Nazwy instytucji macierzystej tych ludzi wyryte na tablicy ze złotymi literami. W czasie wojny, Instytut kontynuował szkolenie młodych ludzi, tylko 23 zostały zwolnione. Na froncie zajęło to około 6000 funkcjonariuszy.

okresu powojennego

W 1947-1949-tych podchorążych i oficerów Instytutu Saratowie aktywnie walczyli z formacji nacjonalistycznych w krajach bałtyckich i na Ukrainie Zachodniej. W sierpniu 1996 roku, instytucja została nazwana F. Dzierżyńskiego. Wojna w Afganistanie nie mógł przejść obok absolwentów szkoły Saratowie. Wielu studentów, a nawet nauczyciele byli członkowie konfliktu wojskowego. Ponadto, absolwenci Instytutu uczestniczyli w operacji w celu wyeliminowania skutków czarnobylskiej elektrowni jądrowej eksplozji. Niestety, uczniowie i nauczyciele nie zawsze są zbieżne z opinią, często walczyli po przeciwnych stronach (Erywań, Baku). Od 1993 do 1995 roku Saratowie Instytut funkcjonariuszy w celu zapewnienia porządku publicznego w Władykaukaz. Tysiące absolwentów instytutu zajmuje się problematyką prawa i porządku w Republice Czeczenii. Niektóre z nich zmarło i stały się bohaterami do ojczyzny.

dzisiaj

Do tej pory, Saratowie Wojskowy Instytut Wojsk Wewnętrznych produkuje specjalistów, którzy doskonale znają się na rzeczy i są zasłużeni usługi w innym zakątku Rosji. Wielu studentów dosluzhivayutsya do generałów. Absolwenci instytutu jest jednym z głównych filarów Federacji Rosyjskiej w walce z terroryzmem i przestępczością, zagwarantowania praw obywateli w „gorących punktów”. W 2002 roku Saratowie Wojskowy Instytut otrzymał pamiątkowy proporczyk Ministra Spraw Wewnętrznych za jego ogromny wkład w edukację i szkolenia wykwalifikowanego personelu wojskowego. W 2008 roku szkoła otrzymała flagę walki. W 2012 roku Instytut goście zostali zaproszeni przez Komisję wojsk wewnętrznych Białorusi i delegacji francuskiej żandarmerii. nazwa „Czerwonego Sztandaru” powrócił w 2015 instytucji edukacyjnych. W maju 2017 r Saratowie Military Institute zamienia 85 lat.

podstawowe informacje

Saratowie Wojskowy Instytut MSW jest federalny wojskowo-edukacyjna instytucja państwowa Federacji Rosyjskiej. Założyciel i właściciel instytucji w jednej osobie jest Federacja Rosyjska. Założycielem funkcje są przypisane do Federalnej Służby żołnierzy Gwardii Narodowej. Instytut działa codziennie od 8.00-18.000 (13.00-15.00), z wyjątkiem świąt. W internecie istnieje strona informacyjna Instytutu.

formacja

Saratowie Military Institute BB oferuje potencjalnych studentów do studiowania na następujących poziomach szkolnictwa wyższego:

  • specjalność

Czas szkolenia – 5 lat w pełnym wymiarze godzin. Aby zostać przyjętym na tym poziomie edukacji muszą przedstawić dowód wtórny ogólnym (specjalnego) edukacji. Może wprowadzić rosyjskich obywateli płci męskiej, którzy nie byli w publicznej służbie wojskowej (16-22 lat), ludzie, którzy przeszli wojskowe usługi mężczyzn, którzy wykonują służbę wojskową na podstawie umowy. Dopuszczenie kandydatów na zasadach konkurencyjnych. Zgodnie z profesjonalnej selekcji, uczestnik musi przejść pełne badanie lekarskie i nadawać się do wykonania swoich zadań dla zdrowia, zdać test psychologiczny i być stabilny psychicznie, aby zdać egzamin na treningu fizycznym i pomyślnie przejść EGU.

  • student

czas szkolenia 5 lat, forma w niepełnym wymiarze godzin. Program szkolenia obejmuje staże wojsk, klasie i niezależnego badania. Szkolenie trwa 5 głównych działów.

baza techniczna

Szkolenie i materiał bazowy Instytutu jest ciągle ulepszane. Szef Wojskowego Instytutu zdecydował o stopniowym modernizacji procesu uczenia się dla przyszłego rozwoju w przyszłości. Dla racjonalnej organizacji procesu uczenia Saratowie Wojskowy Instytut MSWiA używa budynków i lokali, o łącznej powierzchni, która jest równa 67.089 metrów kwadratowych. m. Do tej pory instytut posiada 66 klas do nauczania przedmiotów specjalistycznych, 4 sale do zajęć, 2 laboratorium, drukowanie, centrum zautomatyzowanych systemów sterowania i studiu telewizyjnym. Aby zapewnić progresywny proces uczenia się 600 używa jednostek sprzętu komputerowego i około 15 projektorów multimedialnych. Saratowie Wojskowy Instytut MSW Rosji ma pole zaplecze szkoleniowe, który znajduje się w odległości 25 km od szkoły. Obejmuje on szereg szkoleń opalaniem, centralny punkt zarządzania, obóz fotografowania, przewodniczący zmian taktycznych HPA hol, centrum szkoleniowe, technika, miasta i biura wsi. Również nie jest granat artyleryjski i miasto, i miejsce na promieniowanie, chemicznej i biologicznej. Istnieje również pas ochrony psychologicznej, Grunt na rzucania granatem i Komunikacji pole.

przyjmowania osób ubiegających

Saratowie Wojskowy Instytut rosyjskiego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych zaprasza do studiowania. Wybór profesjonalnych zajęciach – najważniejsza decyzja dla każdego, ale dla mężczyzn to krok determinuje całe swoje życie w przyszłości. Ważne jest, aby znaleźć zajęcie, w którym udało się zrealizować swój potencjał z korzyścią dla ojczyzny i społeczeństwa. zawód oficera nie nadaje się dla każdego, ponieważ wymaga ona wiele zalet, takich jak odpowiedzialność, gotowość, samokontrola. Ta praca wymaga dużo czasu i wysiłku, a także uczynić człowiek zmuszony do obrony ojczyzny. Człowiek wojsko stoi mocno na nogach, zawsze był z pewnością będzie w stanie chronić siebie i swoich bliskich.

Saratowie Wojskowy Instytut Spraw Wewnętrznych zapewnia swoim absolwentom pełnej konserwacji, szkolenia dyplomowego, nauki jazdy, gwarantowanego zatrudnienia i godziwych zarobków. Służba w armii rosyjskiej wymaga młodego człowieka doskonałego zdrowia, dogłębną wiedzę i wysoki poziom sprawności fizycznej.