645 Shares 6200 views

Akademia Weterynarii. Skriabina: podziały i opinie

Miłość do zwierząt doprowadził niektórych ludzi do weterynarzy. W Rosji, nie tak wielu uniwersytetach, gdzie można uzyskać wysokiej jakości edukacji, które w przyszłości mogłyby pomóc skutecznie leczyć naszych młodszych braci. Jednym ze znanych instytucji edukacyjnych – Akademia Weterynarii. Skriabina. Z tej agencji możemy teraz przyjrzeć się bliżej.


Powstanie i rozwój uczelni

Historia już istniejących w instytucjach edukacyjnych Moskwie rozpoczęła się w 1919 roku. W tym czasie Instytut Weterynaryjny Wyższa Moskwa została otwarta. Fabuła jest bardzo skomplikowane i kłopotliwe. Utworzony przez uniwersytet kilkakrotnie zmieniane nazwy reorganizacją. W 1948 roku szkoła stała się znana jako Moskwie Akademii Weterynaryjnej. W kolejnych latach, uczelnia wniosła istotny wkład w rozwój medycyny weterynaryjnej. Akademia dla niej został odznaczony Orderem Czerwonego Sztandaru.

W 1973 roku placówka otrzymała nazwę Konstantina Ivanovicha Skryabina. Ten człowiek jest radziecki i rosyjski biolog, twórca helminthological nauka. W 1994 roku placówka została zmieniona. Uniwersytet został nazwany państwo Moskiewskiej Akademii Medycyny Weterynaryjnej i Biotechnologii. Skriabina. Nazwa ta nosi dziś.

struktura organizacyjna

Działalność edukacyjna prowadzona jest jednostki strukturalne, które tworzą Akademii Weterynarii. Skriabina. Przeznaczyć 5 wydziałów:

  1. Weterynarii i biologii. Dział ten, który istnieje od 1969 roku, zaprasza kandydatów na szkolenia w obszarach „Biology” i „Biotechnologia”.
  2. Medycyna weterynaryjna. Ta jednostka strukturalna jest największym i najstarszym uniwersytecie. Tutaj przygotowany weterynarzy i specjalistów do pracy w dziedzinie badań weterynaryjnych i sanitarnych.
  3. Zootechniki i agrobiznesu. Historia zaczęła się w 1919 roku wydziału. Proponowany obszar szkolenie – „Hodowla zwierząt”.
  4. Merchandising i ekspertyzy z surowców pochodzenia zwierzęcego. Dział ten funkcjonuje kilkadziesiąt lat. Na kawalera oferowany 3 kierunkach – „towar”, „Żywność z surowców roślinnych”, „Produkty pochodzenia zwierzęcego”.
  5. Korespondencja i edukacja wewnętrznie korespondencja. Ten podział strukturalny między wydziały Akademii Weterynaryjnej. Skriabina oferuje wygodny harmonogram szkoleń dostępny w obszarach szkoleń akademia.

Dog Training College

W strukturze organizacyjnej uczelni jest nie tylko jednostki zaangażowane w nauczanie w programach szkolnictwa wyższego. Jest w Moskwie Akademii Weterynaryjnej. Skriabina i Dog Training College. On jest ustawiony na wtórnych programów kształcenia zawodowego w pełnym wymiarze czasu i szkolenia w niepełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę.

Specjalistyczne szkolenia psów w szkole jest tylko jedna. I to Kynologia”. Studenci uczą się szkolić psy. Najpierw uczą teorii, ale po opanowaniu podaje do praktykowania. Na specjalnych zajęciach pomieszczenia przygotowane psów nauczania i platformy szkoleniowej.

Veterinary Centre

Akademia Weterynarii. Skriabina oferuje nie tylko ugruntowaną uczelni. Instytucja otworzyła innowacyjny środek weterynaryjny. stał się on przykładem Szpitala Uniwersyteckiego w organizacji. Centrum przeprowadza kilka ważnych zadań:

  • opracowania nowych metod diagnostycznych i leczenia chorób zwierząt;
  • Zapewnia opiekę weterynaryjną zwierząt, począwszy od leczenia zachowawczego i chirurgii kończącym;
  • zaangażowany w szkolenia specjalistów, prowadzi okresowe seminaria, konferencje, warsztaty.

studenci Akademii przyjść do kliniki w celu uzyskania praktycznych umiejętności, doświadczenie i wiedzę ekspertów pracujących tutaj. Niektórzy lekarze z centrum dostał w odpowiednim czasie edukacja była w akademii. Jest możliwe, że najbardziej udane i wysoce zmotywowani uczniowie będą mogli dostać pracę tutaj.

Akademia Weterynarii. Skriabina: opinie studentów

Studenci zazwyczaj zostawić pozytywne opinie. Dostępność wolnych miejsc, interesującym studium, ekscytujące życie pozalekcyjnych – to wszystko należy do zasług uniwersyteckiej. O nauce warto zauważyć, że studenci w pierwszym roku głównie przestudiować program, ale trochę głębi. W przyszłości, stopniowo zaczynają się pojawiać w harmonogramie dyscypliny związanej z ich przyszłego zawodu.

Materiał bazowy i techniczny jest wystarczający do uzyskania wysokiej jakości kształcenia. Studenci mówią, że uczelnia ma mikroskopy, chemikaliów, manekiny, instrumenty chirurgiczne, różne leki. literatura edukacyjna wystarczy dla wszystkich uczących się.

Recenzje centrum weterynaryjnego

Kandydaci zainteresowani uniwersytetu opinii nie tylko o nim. Dążą one również poznać opinię ludzi, którzy korzystali z usług centrum weterynaryjnego. W klinice weterynaryjnej Akademii Weterynaryjnej. Prace Skriabina są wielu specjalistów, którzy ukończyli tę uczelnię. Zdaniem nich może zrozumieć, jak jakość edukacji otrzymali.

Na środku lewej do mieszanych opinii. Wiele negatywnych. Ludzie piszą o nadmiernie kosztownych usług, zbyt młodych specjalistów, którzy nie mają wystarczająco dużo doświadczenia. Niektórzy opowiadają swoje smutne historie o tym, jak lekarze Center nie może uratować ich zwierzaka, nawet nazwany dokładnej przyczyny choroby.

Jednak nie jest to konieczne, aby zwrócić uwagę na negatywne opinie Akademii Weterynaryjnej. Skriabina i centrum. Wiele zależy od ludzi, na ich stosunek do edukacji, pracy. Jeśli chcesz pomóc zwierzętom, stać się specjalistą najwyższej klasy, trzeba uczyć się ciężko, badania dodatkowe literaturę i nie oczekują od nauczycieli wyjaśnień i konsultacji.