227 Shares 4116 views

Co decyduje o rozmiarze penisa u mężczyzn: opinia seksuolog, faktem a fikcją

Dla większości ludzi, najważniejszym i znaczna część ciała jest penis. Co decyduje o wielkości męskiej godności?


To pytanie jest zainteresowany nie tylko w silniejszej płci, ale również większość populacji kobiet. Istnieje wiele przesądów i wróżby, które rzekomo wyjaśnić co determinuje wielkość członka z mężczyznami. Poniżej omówimy najczęściej spekulacji i albo otrzymać potwierdzenie lub zostaną obalone.

Jak męski układ rozrodczy

Genitalia silny połowa jest podzielona na wewnętrzną i zewnętrzną. Pierwszy składa się z jądra, gruczołu krokowego, ejakulacji oddechowych i pęcherzyków nasiennych, a drugi – od moszny i penisa lub prącia. ich głównym zadaniem – reprodukcji.

Właściwości penisa

Ciało męska – narząd płciowy, który jest przeznaczony do transportu nasienia w pochwie podczas stosunku, a także wyjście z moczem z organizmu.

Fallus składa się z korpusu i głowy. Podstawa składa się z dwóch części lub dwóch organów – jamistych i gąbczaste zawierające wiele szczelin, wypełnione krwią. Na końcu korpusu gąbką zgrubienie – głowicę, której krawędź zamyka koniec ciałach jamistych. Zamknęła najbardziej delikatnej skóry (napletka), która ma mnóstwo łojowych odpowiedzialnych za Smegma.

Zobacz penis każdy człowiek jest wyjątkowy, sam jest prosty, ale podczas erekcji ma silne wygięcie.

Standardy rozmiar penisa

Rozmiar męski narząd rozrodczy w stanie nieaktywnym jest niewielka – od 5 do 10 cm, ale w trakcie wzbudzenia osiąga 14-16 cm, co odpowiada wielkości kobiecej pochwie. Co ciekawe, krótsze fallusy zwiększać podczas erekcji dłużej niż długi. Ale kształt i nachylenie jednostki w tym czasie. Penisa, którego długość w stanie wyprostowanym wynosi od 16 cm do 18 cm, jest uważane za duży, a który osiąga 18-20 cm i więcej, – i co giant. Średnica korpusu zmienia się zwykle w zakresie od 3 do 4 cm.

W chwili narodzin długości prącia u chłopców wynosi od 2,5 do 5,5 cm w okresie dojrzewania – około 6 cm, a następnie ciało aktywnie rozwijających się do dorosłości, a po 18 do 25 lat i nie zwiększa znacznie.

W momencie wzbudzenia wielkości fallus wzrosła z 2 do 8 razy w wyniku odjęcia żylnej wypływu podczas redukcji specjalnych mięśni u podstawy.

Więc od tego, co twój penis zależy od ludzi?

podstawowe błędy

Najczęstszym błędem jest przekonanie, że wielkość męskości zależy od długości nosa. Ale to jest absolutnie nieprawdziwe. Naukowcy udowodnili, że nic poważnego narząd oddechowy do wielkości penisa nie ma. Przyjmuje się także, że długość prącia u mężczyzn jest wprost proporcjonalna do długości stopy, która jest także całkowicie błędne.

Innym nieporozumieniem – porównanie odległości od podstawy kciuka do czubka penisa i średniej długości. Wyrok ten jest dawno obalone przez naukowców i całkowicie nieuzasadnione.

Naukowcy nie byli w stanie wykazać, że istnieje jakikolwiek związek między wzrostem mężczyzny i wielkości swoich genitaliów. Dlatego kryterium to jest również uważany za błąd.

Ostatnio panuje przekonanie, że przedstawiciele odmiennej orientacji seksualnej fallusa był bardziej imponujące rozmiary niż wśród osób heteroseksualnych, ale to nie jest absolutnie prawdą, że okazała Richard Edwards, którego badanie w 1768 osób uczestniczyło.

Kategoria wagowa ma wartość?

Następnego częste pytanie: „Czy rozmiar penisa zależy od wagi?” Załóżmy zbadać.

Gdy człowiek ma nadwagę miednicy gromadzi dużą ilość tłuszczu, ponieważ widoczny wielkości prącia maleje. Ale po powrocie do normalnej wagi wielkości ciała fallusa, też są takie same. Więc co określa penisa u mężczyzn, naprawdę?

Czynniki wpływające na wielkość ciała męskiego

Po pierwsze, długość i grubość penisa (jak również innych części ciała) określa dziedziczność! Geny – najważniejszym czynnikiem wpływu na wygląd i cechy struktury organizmu jako całości.

Oczywiście, odgrywają rolę i cechy wzrostu i rozwoju. Jeśli przed narodzinami chłopca lub czasie dojrzewania była awaria testosteronu do edukacji, tworzenie narządów płciowych może być odpowiednio przechowywane.

Przyczyny małego rozmiaru penisa może być uraz, zabieg chirurgiczny, wierzchniactwo, spodziectwo.

Niesławny Profesor Richard Lynn miał bardzo interesujące studium i dał odpowiedź na pytanie o to, co wielkość zależy od terminu. Wydaje się z wyścigu!

Tak więc, zgodnie z wynikami badań, wiodącej pozycji zajmowanych przez Afrykanów, a mianowicie mężczyzn z Republiki Kongo. W tym kraju, większość przedstawicieli silniejszej płci długości 18,0 cm fallus następuje Ecuadorians – .. 17,77 cm mężczyzna z Ghany był na trzecim miejscu.

Europejczycy następuje tylko 10 wierszy na liście, a wśród nich liderzy Węgry (16.50 cm). W Rosji, średnia wielkość penisa. – 13,21 cm ta jest ogólnie wskaźnik standardowej wielkości prącia całym świecie. To znaczy, złoty środek. Mieszkańcy Korei Północnej i Południowej, a raczej część z nich mężczyźni, mają „godność”, której długość nie przekracza średnio 9,66 cm. Azjaci wygrał wszystkie z ostatnich miejsc w tabeli Richarda Linna.

Na podstawie powyższego można stwierdzić, że prawa badacza i narodowości mężczyzn odgrywa znaczącą rolę w ilości tak ważnego ciała.

Seksuolog opinia na ten temat

Z punktu widzenia seksuologa Salov Pavel Pawłowicza, głównym czynnikiem, który wpływa na wielkość penisa, to jest uważany za jeszcze genetyka. Wyjaśnia on również pragnienie ludzi, by mieć „dużą przewagę” w tym połowa populacji silnej fallusa – to jest ich duma i ego. Ta percepcja jest obecny w każdym z synów Adama na poziomie podświadomości, a ten stan rzeczy istniał od niepamiętnych czasów.

Tylko człowiek o wybitnych wymiarach ambitny, dlatego są one tak popularne wśród kobiet. W rzeczywistości, mówi seksuolog, nie ma nic złego z małym penisem (jeśli nie jest to patologia), najważniejsze – aby mieć pewność w siebie i swoje możliwości, to po prostu nie mają problemów z płci pięknej.

I wreszcie dyskutować, czy mężczyźni martwić o miłosnych spraw koszty i czy nie orgazm z rozmiarem penisa zależy.

Więcej – jest lepszy?

Większość kobiet odpowiedzieć bez wahania, że wielkość „godności” partnera nie odgrywa rolę dając przyjemność. Głównymi kryteriami są umiejętności i zdolności!

Jak wiecie, Grigorij Rasputin i Casanova były fallusy właściciele skromnych rozmiarów, ale kobiety, jednak poszedł na nich szalone. Dlaczego? Cały sekret – umiejętność doprowadzić kochanka do orgazmu!

Seksuolodzy twierdzą: do partnera po prostu trzeba znaleźć właściwe podejście, nie nieśmiałym w intymnych gier, a sam akt. Ogromną rolę w tej delikatnej sytuacji odgrywa czynnik psychologiczny: im mniejsza męski kompleks o wielkości penisa, tym bardziej wyzwolonego, on zachowuje się w łóżku, on zwraca większą uwagę na pani czuje się zrelaksowany i podbija kobietę ze swoich umiejętności.