732 Shares 5494 views

Lek „Travisil” prowadzące, dawkowanie, skutki uboczne

Lek „Travisil” instrukcja obsługi, która szczegółowo opisuje zasadę jego działania, jest lekiem na bazie roślin, utworzonych za pomocą mieszankę ziół. Starannie dobrana kompozycja natychmiast zapewnia dwa efekty stosowania syropu lub tabletki do ssania, krople utworzone pod nazwą handlową „Travisil” – środek przeciwwymiotny i wykrztuśny. Oprócz tych dwóch działań, lek „Travisil” stanie wyeliminować złe oddech, wygląd, który jest spowodowany różnymi chorobami jamy ustnej, i zapewniają tonik, antyseptyczne i immunomodulujące działanie.


Głównymi wskazaniami do podawania pacjentowi lek pochodzenia roślinnego „Travisil” Instrukcja w sprawie stosowania uważa, co następuje:

– kaszel, którego początek znajduje się w związku z występowaniem chorób zakaźnych, takich jak zapalenie oskrzeli, astmę, zapalenie migdałków i gardła.

– kaszel, różnego rodzaju bodźce wywołało błon śluzowych w jamie ustnej, na przykład, palenie lub wziewnego ścieżki pyłu, proszku detergentu, itd.

– kaszel, pochodzące z różnych chorób przewlekłych, takich jak gruźlica i mukowiscydozy.

Przez uwalnianiu leku „Travisil” instrukcje użytkowania znajdują się:

– Lollipops.

– syrop.

– Krople do podawania doustnego.

Każda z postaci zwolnienia ma swoje specyficzne cechy, a zalecenia dotyczące dawkowania do użytku. Na przykład, w leczeniu kaszlu u dzieci w wieku od trzech do sześciu lat, jest bardziej celowe, aby dać im syrop lub spada jak cukierki mogą być zagrożeniem dla nich. „Travisil” Tabletki Podręcznik zaleca wyznaczyć dorosłych i dzieci powyżej sześciu lat.

Jeśli chodzi o dawkowanie przy użyciu syropu jego dzienna dawka nie powinna przekraczać 30 ml dla dorosłych i 20 – dla dzieci. Lizaki może być stosowany w ilości trzech sztuk w ciągu dnia. Czas trwania leczenia „Travisil” leku jest ustalana przez lekarza prowadzącego w oparciu o ogólny stan pacjenta i dynamiki ożywienia.

Do działań ubocznych powstających w czasie leczenia lekiem „Travisil” Instrukcja odnosi lekkie alergicznych reakcji skóry. Ale ponieważ naturalny skład leku oraz jego dobrej tolerancji niemal całkowicie je wyeliminować, aby mówić o jakichkolwiek poważnych objawów alergii nie jest konieczne.

Wiele kobiet w ciąży interesuje pytanie, czy możliwe jest, aby podjąć środki „Travisil” podczas ciąży, ponieważ jego składniki nie powinny powodować poważne skutki uboczne. Instrukcje dotyczące stosowania leku, mówi, że bezpośrednie przeciwwskazania do leczenia kaszlu u kobiet ciężarnych z użyciem leku „Travisil” nie. Ale wskazane jest, aby używać go wyłącznie na receptę lekarza i pod jego kontrolą. Wyznaczyć ciężarnej pacjentce nawet medycynie lekarz powinien dopiero po dokładnej analizie jego stanu i ewentualnych zagrożeń dla płodu.

W odniesieniu do ewentualnych przeciwwskazań do leczenia za pomocą tego narzędzia, instrukcja wskazuje, że osoby indywidualnej nietolerancji niektórych składników w swoim składzie, należy zaprzestać jej używania i wybierz alternatywnych metod leczenia. Również niewłaściwe jest wykorzystanie „Travisil” do leczenia kaszlu u dzieci młodszych niż trzy lata, ponieważ reakcja organizmu na działanie leku nie badano za mało. Ze względu na zawartość syropu i tabletek sacharozy, pacjenci cierpiący na dowolny typ cukrzycy, lub osobom, które przestrzegają ścisłej diety, zaleca się, aby rozważyć ten fakt przy wyborze leku, aw przypadku trudności, aby zastąpić go analogu o obniżonej zawartości cukru.