879 Shares 5720 views

Jak przyciągnąć więcej klientów w ciągu 30 dni bez ponoszenia

Kilka dni temu, podczas podróży, czytałem gazety rozrywki, gdzie doszło do U-turn pod nazwą „doskonałego ciała w 30 dni.” Nie był malowany nie kosztowne i bardzo solidny program do 30 dni znacząco poprawiło stan ciała, twarzy, a nawet pięty do sezonu pływackiego, sprawiają, że skóra staje się aksamitnie i atrakcyjne.


Lubię ten pomysł bardzo dużo, a ja postanowiłem zrobić ten sam program, ale z innym skosów.

Tak, nasz dzisiejszy temat brzmi „Jak przyciągnąć maksymalną klientów w ciągu 30 dni.” Oczywiście, mówimy tu o metodach tanich.

KROK №1. Bezpłatne wydarzenie.

Jeśli mieszkasz w bardziej lub mniej dużego miasta, najprawdopodobniej, będzie okresowo poddawane różnego rodzaju wydarzeń. Osobiście, my w Jekaterynburgu to nie jest problem.

W ubiegłym tygodniu odwiedził Kongres rosnących średnich przedsiębiorstw, aw tym tygodniu nie jest szczególnie bolesny, natknąłem się na kilka ciekawych wydarzeń, w których mój potencjalny klient będzie zdecydowanie spacer (nie sam, oczywiście). Pokazy, więc na ogół odbywają się prawie codziennie.

Zalecamy, aby dowiedzieć się jakie imprezy odbywają się w Twoim mieście i wprowadzają w harmonogramie kiedy i jakie działania będzie odwiedzić. Korzystne jest, oczywiście, wydarzenia, które są udziałem swoich potencjalnych klientów. Chyba rozumiesz, to bardzo dobrze.

Cel jest prosty – zapoznanie się i aktywnie rozdawanie wizytówek. A najlepsze jest nie tylko do dystrybucji i akcji.

To nie jest tak trudne, jak się wydaje, że niektórzy ludzie unikają przez naturę.

Istnieje kilka ważnych zaleceń. Po pierwsze, postawić sobie za cel rozpowszechnianie przynajmniej 10 kart na jednej imprezie.

Po drugie, wymyślić krótkie, ale pojemny historię o tym, kim jesteś i co robisz. Tylko kilka zdań, aby dać klientowi pełny obraz jego osoby.

To daje dużo większe zaufanie niż jeśli pójdziesz do bitwy bez przygotowania.

Ponadto, z własnego doświadczenia wiem, że musi istnieć wewnętrzny lekkości. W przeciwnym razie istnieje ryzyko skazany na zwrócić uwagę na odpowiedni kandydaci do dystrybucji swoich wizytówek i nie znaleźć odpowiednią osobę.

Najlepiej jest, aby odpocząć i mieć stan coś takiego jak „rozdawać wizytówki. – No, nie da się, więc z przyjemnością spędzać czas” Dlaczego to zrobić? W stanie swobodnie talking mocowana łatwo, jakby sami.

Cóż, oto kolejny pomysł na notatki. wizytówki ze zdjęciem pomoże ludziom lepiej uchwycić pamięci twarz.

W ciągu 30 dni, można odwiedzić co najmniej 5 z tych wydarzeń i do dystrybucji minimum 10 kart każda. I to jest 50 potencjalnych klientów!

KROK №2. Podjęcie wszelkich możliwych powierzchni reklamowej.

Może nawet nie wiedzieć, ile miejsca reklamowe zostały stracone, że można korzystać za darmo!

Oto kilka z nich.

  1. Drzwi. Na drzwiach można powiesić jasne i przyciągające wzrok reklamy. Zwłaszcza, jeśli znajdują się w centrum biznesowego, gdzie obok twoich drzwi okresowo są ludzie, którzy mogą okazać się potencjalnym klientom.
  2. Okno. Bardzo często można zobaczyć w oknach centrum biznesowym napis „wynajęcia biuro” czy coś takiego. Dlaczego nie dodać trochę jasny napis „Air tani” lub „Sprzedaż Workshop”, etc. Jeśli masz małe okno, można wyciągnąć znak z jednego okna do drugiego, tak jak moich dobrych znajomych.
  3. Pracowników. Jasne koszulki z logo firmy i zabawy hasłem powinno być dobrze, a będzie przyciągnąć uwagę innych.
  4. Korytarz. Jeśli znajdują się w centrum biznesowym, można użyć część korytarza, która bezpośrednio sąsiaduje z biurem. Tam można ustawić stolik z atrakcyjnymi ulotek, wazon z cukierkami, czasopism reklamuje firmę i tak dalej. Jeśli znajdują się w jego własnym budynku, do tych celów może odbywać się na ulicy, obok wejścia. Oczywiście, to nie jest odpowiednie dla wszystkich, a nie o każdej porze roku, ale jeśli budynek stale płynący przynajmniej mały strumień ludzi … dlaczego nie?

Jeśli używasz całą przestrzeń reklamową na pytanie „jak przyciągnąć więcej klientów?” Może nawet nie powstać.

Krok №3. wizytówki dla pracowników.

Niektórzy menedżerowie zapisać na wizytówki dla pracowników, a tym samym utraty klientów nawet nie wiedząc o tym.

Jak wiecie, dość duża część pogłoski o swojej firmie jest personel. Grzech nie skorzystać z tej okazji!

Ponadto, możemy wykorzystać taką ekscytującą linię jako próżność, chęć powodować podziw i łatwy zazdrość znajomych i przyjaciół.

Czy uważasz, że uczyni dla pracownika, który otrzyma od ciebie pięknym Wizytówki osobiste imię i nazwisko oraz stanowisko?

On będzie dystrybuować je przy pierwszej okazji! Osobiście, kiedy dawno temu dostał swój pierwszy mały, byłem tak dumny, że rozdzielali je wszystkim bez wyjątku, w tym krewnych. Przy drugim i trzecim wycięć była ta sama historia.

Zwłaszcza jeśli wizytówka będzie udostępniana tytuł miło brzmiące, a nie „Junior Senior stajennych asystenta.”

Nie przeszkadza, i nie wymaga specjalnych kosztów i plotka idzie, zdecydowanie. I można zauważyć z satysfakcją, że „podły” opiera się na ludzkiej próżności jest w pełni uzasadnione!

KROK №4. Barter z firmami reklamowymi.

Jest taka wspaniała rzecz jak barter. Barter – to wymiana wyrobu (usługi) do drugiego, zwykle bez udziału pieniędzy. Jeżeli wcześniej notowane worek ziemniaków na worek rzepy, teraz całkiem możliwe, aby wymienić udział w seminarium na temat reklamy w czasopiśmie. Widzisz?

Barter – dobra rzecz, i nie powinno być zaniedbywane.

Istnieje wiele towarów i usług, które można wymieniać na innych terminach. Na przykład, wiem, że to specjalna osoba, która jest zaangażowana w sprawy barteru. I udaje jej się zrobić wiele bardzo dochodowych wymian, podając drukowanie biznesu, reklamy i inne media.

KROK №5. Miłemu System „3 dotyka”.

I wielokrotnie pisał o niej w swoich artykułach, biuletyny, a nawet w swojej grupie w kontakcie. Więc teraz tylko krótko wspomnieć, ponieważ stale pojawiających się nowych abonentów, którzy mogli o tym systemie cud nie słyszał.

System „3 dotyka” – bardzo nawet, powiedziałbym, niezwykle prosta sprawa. Podstawową zasadą jest, aby pamiętać, że największe odpowiedź od klientów osiąga się, gdy dotknął jednego klienta co najmniej 3 razy (może być więcej).

Na przykład, klient najpierw otrzymał list od ciebie, a potem wysłał mu faks, a później Twój pracownik nazwał go ponownie i oferowane do zakupu produktu.

System działa na 200%. Aby dokładnie zobaczyć efekt najlepiej jest pracować tak, że nie trzy lub nawet dziesięciu klientów. Lepiej wziąć bazę przynajmniej 500 ludzi i ci ludzie umieścić swoje 3 poprawki. Ponadto zaleca się, aby rozpocząć z mailowych listów papierowych na tej podstawie. Jeśli kontakt, będziemy podnieść nie tylko podstawy, ale nawet wtedy wyda wam za darmo, z telefonów, aby móc dzwonić do klientów, wysłać do nich faksy, w ogólnym przeprowadzenia dalszych prac.

30 dni przydzielone do nas przyciągnąć rekordową liczbę klientów, można po prostu realizować wszystkie te zalecenia wymienione tutaj, częściowo lub całkowicie.

Pamiętaj, aby to zrobić!

I życzę ogromną rzeszę klientów i bezprecedensowy wzrost sprzedaży!

Ponadto, może być zainteresowany w:

  1. Promocja bez żadnych kosztów. Reklamuj się z humorem
  2. Promocja bez żadnych kosztów. Stwórz swoją stronę