216 Shares 1061 views

Ocena najśmieszniejsze komedie: wyciąg nastrój

filmy komediowe zawsze były wielkim sukcesem i popyt. Po tym wszystkim, to miło odpocząć od ciężkiego życia codziennego nurkując kilka godzin w fascynującej historii humorystyczny, podnoszący na duchu. Oferujemy rating najzabawniejszych komedii 2013.


zagraniczne filmy

Według opinie kinomanów, najzabawniejszy film minionego roku była „O czasie” w reżyserii Richarda Kortisa. Obsada Donal Glison i Reychel Makadams. W historii główny bohater o imieniu Tim jest dziedzic rodu, którego członkowie wszystkich w linii męskiej mają zdolność do podróży w czasie. Tim zakochuje się w dziewczynie, ale nie może zdobyć jej serce na raz, a on jest zmuszony do ciągłego powrotu do przeszłości, a jego miłość zostanie odwzajemniona nie.

Ocena najśmieszniejsze komedie rzadko kompletne bez filmie gościnnie uroczą Jennifer Aniston. Nie ma wyjątków, aw 2013 roku, w której koniec na telebimach spośród filmu „My – Millers” w reżyserii Rawson Thurber. W skrócie fabuła filmu jest następujący: niefortunne diler wynajmuje striptizerkę i kilka dzieci, aby pomóc mu w transporcie marihuany z Meksyku. Wszystko, co trzeba przedstawiać zwykłej rodzinie, podróżowania w przyczepie.

Nasza ocena z najzabawniejszych komedii bezpłatnie i bez filmu, z udziałem kilku znanych i wpływowych Hollywood aktor Michael Douglas, Morgan Freeman i Robert De Niro. Mówimy o filmie o nazwie „Starpertsy” w reżyserii Dzhon Torteltaub. film akcji odbywa się w Las Vegas, gdzie cztery osoby starsze przyjaciele odchodzą z okazji zbliżającego się ślubu jednego z nich.

Zaszczytne czwarte miejsce w naszym rankingu osiadł komfortowo komedię policji o nazwie „uzbrojony i niebezpieczny” reżyser Paweł Rys. Główną rolę w projekcie wykonaniu Sandry Bullock i Melissa Makkarti. W filmie dwie kobiety – agent FBI i policji – trzeba współpracować, aby uchwycić rosyjskiego przestępcę. Wszystko cokolwiek, ale twój partner jest dokładnie odwrotnie: sport, zaostrzone professionalka FBI i pulchne, nie z dobrymi manierami, kobieta policjanta …

Ocena najśmieszniejsze komedie nie obyło się bez jednego lub większej liczby filmów z gwiazdorskim oddanych pod nazwą „Red 2”. Dyrektor projektu Din Parizo z udziałem Bryus Uillis, Catherine Zeta-Jones, John Malkovich i inne gwiazdy skali światowej. Film jest drugą częścią komedii akcji o średnim wieku zabójców. Na głównego bohatera o imieniu Frank, który otworzył prawdziwe polowanie, a on jest zmuszony uciekać się do pomocy starych znajomych.

Rosyjska komedia

Oprócz filmów produkcji zagranicznej, fanów komedii zadowolony i twórców krajowych. Więc, najbardziej absurdalne rosyjska komedia w 2013 roku obejmują następujące zdjęcie: „Firs 3” (z trwałego Ivanom Urgantom i Sergey Svetlakovym), „Koledzy” (Fiodor Bondarczuk, Peter Fedorowa i inne), a także „Polar Race” (Dmitrij Nagiyev, Julia Snigir Jegor Beroev).