564 Shares 6262 views

„Wojownicze Żółwie Ninja”: Walkthrough

Każdy pamięta dwuwymiarowej gry zręcznościowej, która zmusiła wielu ludzi spędza godziny telewizji, wykopał dobrą starą kasetę. Tam można wybrać jeden z czterech żółwi, i przejść przez kilka trudnych poziomów, które są wypełnione z silnymi przeciwnikami, a nawet zastraszenia bossów. Naturalnie, seria nie była tak popularna, że tylko takie projekty nie są zarządzane. Do tej pory, w strumieniu świetlnym i kilku nowych opcji, które nie zawsze osiągnie wystarczająco wysoki poziom. Jednakże należy zwrócić uwagę na grze „2003 produkcja Wojownicze Żółwie Ninja, który faktycznie tchnął nowe życie w serii. Ten projekt zostanie omówione bardziej szczegółowo poniżej. Jej nazwa – "Teenage Mutant Ninja Turtles". Przejście tej grze jest mało prawdopodobne, aby spowodować problemy, ponieważ jest to dość proste, ale bardzo ekscytujące.


wszystko się zmienia

Więc gdzie mogę rozpocząć grę „Wojownicze Żółwie Ninja”? Przejście rozpoczyna się od momentu, kiedy roboty zabójcy zaatakować żółwie schronienie i zniszczyć go. Więc trzeba odeprzeć atak i przejść w poszukiwaniu nowego miejsca do ukrycia. Następnie trzeba dostać się na powierzchnię i chodzić po ulicach, walcząc z różnymi przeciwnikami. Następnie udać się do centrum handlowego, gdzie znajdziesz kolejną wielką bitwę. Po tym, że gra będzie rzucać się na dach, gdzie trzeba walczyć z żołnierzami Foot Clan. Po ich pokonaniu, można odwiedzić na pytanie: „Dlaczego idziesz tak wysokie?” Odpowiedź jest bardzo prosta: bo trzeba dostać się do laboratorium, które produkuje roboty, które zniszczyły swoje sanktuarium. będzie znowu musiał walczyć z nimi, a następnie pokonać ich główne szefa. Oto czym jest gra głową „Teenage Mutant Ninja Turtles” – fragment składa się z kilku misji, drugi z których można spotkać głównego szefa. No, to być małe zadanie, podczas którego nauczysz się nowej techniki.

nano

Drugi epizod gry „Wojownicze Żółwie Ninja”, przejście, które zostaną opisane w dalszej części zwany „Nano”. Jeśli nie oglądałem oryginalnej serii, to należy wyjaśnić, że Nano – jest jednym z najsilniejszych przeciwników czarnych charakterów i żółwi. W rzeczywistości, to nie jest jeden, ale ogromna ilość wrogów – kolonia Nanoroboty, które mogą być gromadzone w jednym wielkim potworem, i stworzyć praktycznie pozbawiony swoich asystentów. Więc po prostu jesteś w żaden sposób nie będzie, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że ten odcinek będzie zacząć od razu od walki z Nano. Raz będzie można go pokonać, udaje mu się uciec, więc ten odcinek będzie można spędzić podczas pościgu i szukać Nano. Najpierw idź do stacji metra, gdzie trzeba będzie czekać na pociąg – oczywiście w tym czasie będzie odeprzeć wrogów, że będzie atak na Ciebie. Kiedy wyznaczonego czasu, będzie trenować w którym trzeba podjąć. W samochodzie, będzie jeszcze jedna bitwa. Po tym, dostać się na most, gdzie będzie można walczyć za pomocą różnych grup przeciwników, ale w końcu odnajdziesz zrzutu – nie będzie twoja ostatnia bitwa z Nano. Przejście gry „Wojownicze Żółwie Ninja”, oczywiście, nie koniec.

pułapka

Kolejny odcinek opowie o tym Schroeder stworzył specjalny robot przypominający żółwia. I teraz, że robot tworzy ekscesy, popełnia przestępstwo i hańbą dla dobrego imienia Żółwie Ninja. Przejście gry „Wojownicze Żółwie Ninja” popchnie cię do nowego rodzaju przeciwników – żołnierzy, który nie jest widoczny na radarze. Wtedy dwóch będzie musiał pokonać robota, aby całkowicie zniszczyć i uwolnić miasto od tego zagrożenia. Ten poziom nie znajdziesz w żadnej innej grze, nawet w „Lego: The Wojownicze Żółwie Ninja”. Przejście jest wyjątkowy, ponieważ inne poziomy zostały stworzone dla pewnej serii animowanej serii, ale ten odcinek jest oryginalny i nie ma gotową bazę.

tengu

Kolejny epizod rozgrywa się w budynku muzeum, ale to nie znaczy, że będzie kilku przeciwników. Wystarczy zmiana scenerii, a trzeba jeszcze ciężko pracować dla dobra miasta. Przejście gry „Lego: The Wojownicze Żółwie Ninja” w tym względzie jest znacznie łatwiejsze, ponieważ istnieje tak wiele nie musiał walczyć z wieloma wrogami. Więc tutaj masz dwa trudną walkę. Jeden z nich odbędzie się w labiryncie, gdzie wędrują pięć silny ninja, a drugi – wystawę sztuki japońskiej. Nie będziesz musiał stawić czoła wielu przeciwnikom, w tym Ninja, który posiada różne rodzaje broni palnej. Wraz z nim trzeba być bardzo ostrożnym.

Notatki z zaświatów

Jak wynika z nazwy, w tym odcinku błędu wysłany do podziemi, gdzie portal jest otwierany za pomocą specjalnego kryształu. Tutaj będziesz musiał stawić czoła nie zna wrogów i potężnych potworów. Ponadto w pierwszej misji można spotkać dość silny i trudny szefa, który stale teleportuje i nie dopuszcza do siebie. Ponadto, trzeba walczyć z dwóch wielkich potworów, bossów, a także ogromną liczbę małych, ale również bardzo silna.

sprawiedliwość

Od pierwszych minut zdasz sobie sprawę, że ten odcinek w dowolnym stosunku nie iść na złożoność poprzednich. Po pierwsze, nie będzie więcej wrogów, a po drugie, tu siedem etapów, jak i po trzecie, trzeba walczyć z pięciu bossów – to niesamowita ilość w porównaniu do poprzednich odcinków. Najciekawszym z nich, oczywiście, prawa ręka Schröder naukowiec Baxter Stockman, i, oczywiście, bezpośrednio Schroeder siebie. Jak widać, w przeciwieństwie do projektów takich jak „The New Wojownicze Żółwie Ninja”, przejście tej gry jest w tym samym czasie i najbardziej trudne i bardzo ekscytujące.