158 Shares 2612 views

ukryta hipnoza

Hipnoza … Co o nim wiemy? Na niedoinformowani czasami powoduje niekontrolowane niewytłumaczalne poczucie strachu. I tylko nieliczni są interesujące. Rzeczywiście, osoba, która opanowała ukrytej hipnozy ma pewne uprawnienia, to stoi w pewnym sensie krok nad resztą „zwykłych śmiertelników”, posiadające zdolność do kontrolowania naszych działań. Dzięki hipnozie wyleczyć tysiące ludzi, ale druga strona medalu wyświetla tysiące oszukanych, okradziony przez pozostawiony bez pieniędzy, samochodów, mieszkań, a czasem straciło życie. Covert hipnoza jest również nazywany zombie.

W Rosji, hipnoza naprawdę początkowo uważane za metodę leczenia. Ojciec hypnology w Rosji uwierzyć neuropsychiatra Bekhterev (linia IIX-XX wiek).

Hipnotyzujący ukryta hipnoza? Dlaczego tak wiele uwagi i prawdziwe zainteresowanie? W krótkim artykule nie sposób opisać wszystkich technik i odkryć wszystkie aspekty, więc staram się zanurzyć przynajmniej w swoich fundamentach.

Zrozumiałe jest, że hipnoza jest – manipulacja świadomością, zmiana myślenia i zachowania. Wielu lekarzy zgadza się, że dzisiaj punktu najsłabszych człowieka – nadal mózgu. Faktycznie, w mózgu absolutnie kontroluje wszystkie procesy zachodzące w organizmie. A co by się stało, gdyby ktoś podrzędną mózg jego woli? To pytanie jest po prostu odpowiedź na pytania postawione powyżej: jest to zdolność do kontrolowania drugiej osoby pobudza mózg.

Dzisiaj, hipnoza jest podzielony na klasyczne i nieklasyczne. Pierwszy nazwano Pawłowa, a drugi – w ukryciu. Podzielony ukryty zombie hipnoza, programowanie neurolingwistyczne, budząc sugestie (zarówno bezpośredni i pośredni), manipulacja (lub zarządzania, lub ukryty wpływ). Nawiasem mówiąc, tutaj mogą być przypisane do wszystkich znanych psucie się (lub złego oka). Słyszeliśmy wyrażenie „twarde spojrzenie”? Człowieku, nie mając pojęcia, że taka technika ukrytej hipnozy, jest w stanie wpływać na innych. Nawet o tym nie wiedząc. Jest ukryty atak. Zaatakował ciało, odczuwa skutki, w tym samoobrony i daje SOS, która przejawia się w złym stanie zdrowia.

Oczywiście istnieją inne rodzaje hipnozy: sprzęt, farmakologiczne, narkogipnoz. Dziś jednak jesteśmy zainteresowani w sztuce ukrytej hipnozy. Odpowiedzi na doświadczenie to dla siebie innego, ale sprowadzają się do jednego: braku samokontroli w większości przypadków.

To było pod przykryciem hipnozy, z pominięciem świadomości jest subtelny wpływ na ludzką podświadomość. Wpływ zaczyna się przywiązania do obiektu. Zarówno na poziomie fizycznym poziomie lub psychologicznej. Przykłady opisane poniżej nie są zarządzanie. Są to tylko przykłady. Hipnoza przeszkolonych długo i ciężko, a on nie był odporny na wszystko.

Jeśli poziom jest normalny, nie ma „kopiowanie” rozmówca: jego postawa, gesty, najmniejsze ruchy. Uwaga stanowisko rozmówcy podczas stosunku i spróbuj skopiować pozę. Dyskretnie. Teraz włączyć gesty. Powtórz te gesty. I zbyt łagodnie. Widoczne podrażnienie clowning przyczyna i tylko zrazić rozmówcę. Jeśli myślałeś, że przystąpienie jest skuteczne, dotknąć brodą. Jeśli ten powtórzył gest rozmówcę, kontakt jest wykonany.

Łączenia pozwala na manipulowanie psychologiczne nie tylko gesty innych ludzi, ale, jak odkryliśmy, bieg myśli i działań. Ważne jest, aby zrozumieć, co myśli zajęte rozmówcy mózgu, które zdjęcia „siedzieć” w głowie. Tutaj pomóc ruch oczu, niektóre frazy w mowie. Jeśli respondent -vizual (wizualizacje), w przemówieniu koniecznie Obrót: „zwrócić uwagę”, „jasne jest, że …”, „wygląd”, „za”. Tak, i ruchy oczu w charakterystyce wizualnej: góra-prawo, dół, prawo … Budynek w kształcie obraz wygląda nieco zamazany, wolnostojący.

Istnieją tzw audialy. Myślę, że są one słuchu obrazów. I w przemówieniu, odpowiednio, najbardziej „zrazy”, „powiedzieć”, „słuchać”, „słyszeć”. Wzroku jest skierowany w bok (w lewo, w prawo).

Myślenie kinestetikov opiera się na obraz ciała. Charakterystyczne zwroty i słowa: „Byłem zdumiony”, „czuję”, „czuł”. Ruch oczu (na przykład, w dół po prawej) mówi o tym pamiętać, postrzeganego obrazu: pragnienie, ból, ciepło, zimno, i tak dalej.

Pozwoli to na określenie typu z powodzeniem dołączyć do człowieka. A potem – to wpisana do odpowiedniego typu wyrażenia.

Gdzie stosować tę technikę? No, na przykład w trakcie negocjacji. Lub w biurze szefa. Wszędzie tam, gdzie wymagane przekonanie przeciwnika w prawo. Posiadanie sprzętu zdecydowanie zwiększyć szanse na osiągnięcie celu. Chociaż … karta będzie spadać. Najmniejszy błąd – i uzyskać odwrotny efekt.

Mogę „potknąć” na mistrzów hipnozy gdzieś na ulicy? Tak. A celem tego artykułu, aby nauczyć się, jak rozpoznawać sztuczki, które może ktoś spróbuje cię.

Romowie, na przykład, często korzystają z ukrytej hipnozy. Ale ich metoda nie jest subtelny wpływ na podświadomość i przeciążenia. I osiąga się to w tym samym czasie przeciążenia świadomości (mieszanej) Ekspozycja: percepcja wzrokowa – Jasność ubrań, gestów; percepcja słuchowa – stałe zlecenie zmiany; kinestetycznych percepcji (styczność z ciałem w tym dotragivanii forma, udary (zwykle ręcznie)). one zazwyczaj brakuje parę minut przed wprowadzeniem ofiary w transie.

Dlatego, podejrzewając (tylko podejrzenie, a nie czułem się jak doświadczenie po prostu nie mam czasu) stosowanie takich metod, przejdź do „ignoruj”: nie mów, nie słuchać, nie patrzeć. Najlepszy ze wszystkich – po prostu odejść. Gdy zaczniesz zagłębiać się w to, co mówisz, prawdopodobieństwo, że będziesz „leczony” No, prawie sto procent. Przyczyną jest zazwyczaj master, technika pewnie i płynnie takiej hipnozy. Twoje zadanie – aby nie pozwolić sobie na takiego mistrza.