131 Shares 3671 views

Był tam wole? leczenie może pomóc

Jelitach zawiera dużą liczbę różnych organizmów, które wykonują użytecznych funkcji w całym procesie trawienia. Jeśli rozmiar mikroorganizmów ulega zmianie, jest dysbakterioza.


Głównym powodem, dla którego nie ma wole – Leczenie za pomocą leków przeciwbakteryjnych, ponieważ wraz ze zniszczeniem szkodliwych bakterii, a oni naruszają równowagę mikroflory potrzebne przez ludzki organizm do prawidłowego funkcjonowania. Antybiotyki, takiego zakłócenia mogą prowadzić do leczenia kortykosteroidami, radioterapię, podawanie leków, które hamują układ odpornościowy.

Może prowadzić do zaburzeń dysbacteriosis jedzenia: nadużywania pogrubioną, słodkie, na czczo, jeść to samo jedzenie, Urinotherapy, kefir i jabłko diety. Choroby takie jak wrzody żołądka, zapalenie okrężnicy, zapalenie trzustki, a także operacji na narządach trawiennych może również powodować dysbacteriosis. Leczenie tej choroby powinno być mianowany lekarzem lub gastroenterologa.

Zwykłe przejawy dysbioza są zaparcia, biegunka, wzdęcia, zaburzenia apetytu, osłabienie, bóle głowy, złe samopoczucie, zmniejszenie wydajności. Takie objawy towarzyszą wielu innych chorób, tak więc konieczne jest dokładne badania diagnostyczne.

Po studiach nowoczesne leczenie dysbioza koniecznie obejmuje:

  • eliminacja przyczyn choroby;
  • przestrzeganie ścisłej diety;
  • Odzyskiwanie ruchliwości jelita;
  • Utworzenie trawienie i absorpcję w jelicie;
  • przywrócenie normalnej mikroflory;
  • stymulując reaktywność.

Poprzez eliminację przyczyn przerostu leczenie są leki, które zawierają bakterie wymaganych przez organizm. Ponadto, środki te są stosowane, zastępując enzymy trawienne. Jest to bardzo przydatne w tym czasie być produkty mleczne z żywych bakterii Lactobacillus i Bifidobacterium.

Oprócz podstawowego leczenia, proste zasady żywnościowe powinny być przestrzegane: aby usunąć z diety wszystkie pikantne i tłuszczowych żywności, jeść jak najmniej słodyczy, ponieważ zawierają cukier wzmaga procesy fermentacyjne w jelitach. Konieczne jest również, aby wykluczyć użycie wody podczas posiłku: to osłabia soku żołądkowego, a to prowadzi do naruszenia trawienia. Konieczne jest, aby zrezygnować z używania napojów zawierających alkohol, zwłaszcza pogłębiając proces fermentacji w żołądku – piwo, wino, szampan.

Po normalizacji żywności można rozpocząć leczenie dysbioza ziół. Za ten wielki naparów wykonanych z bloodroot lub kory dębu. Efekt terapeutyczny dostarczając ładunek z mięty, fiolety, centaury, Meadowsweet, rumianku i kopru nasion. Innym skutecznym kolekcja wykonana jest z rumianku, ziele dziurawca, szałwii i krwawnika. Wycofał się dysbioza, terapii ziołowej, pożądane jest, aby kontynuować przez dwa do trzech miesięcy, dopóki nie jest znaczna poprawa stanu zdrowia.

Ważne jest, aby pamiętać, że pozbycie dysbioza może trwać miesiące, a nawet lata. Szybki dostęp do właściwej służby zdrowia pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pomóc zachować zdrowie.