466 Shares 2181 views

"Magne Positive": recenzje, skład, instrukcja

Co mówią pacjenci o takim leku, co Magne Positive? Opinie na temat tego narzędzia można znaleźć w materiałach tego artykułu. Z tego dowiesz się, jak stosować ten lek, jakie właściwości składniki składające się na jego skład mają, czy ma przeciwwskazania itd.


Skład, opakowanie suplementów diety i jego postaci

Lek "Magne Positive", recenzje na temat pozytywnych, jest wydawany w opakowaniach kartonowych. Zawierają dwa pęcherze, z których każda ma po 15 tabletek.

Rozpatrywana substancja obejmuje substancje takie jak sorbitol, białka mleka, fosfolipidy jajowe, tlenek magnezu , ditlenek krzemu , celuloza, stearynian magnezu, witamina B6, witamina E, witamina B1, witamina B2 i witamina B9.

Cechy biologicznego dodatku

Jak działa lek Magne Positive? Instrukcja dołączona do tego narzędzia informuje, że jest to złożony dodatek biologiczny oparty na naturalnych składnikach. Ma na celu poprawę samopoczucia i normalizacji stanu emocjonalnego pod wpływem stresu i różnych zaburzeń.

Właściwości preparatu

Czy lek Magne Positive skuteczny? Kompozycja tego leku determinuje efekt terapeutyczny. Weźmy pod uwagę właściwości każdego z elementów bardziej szczegółowo.

  • Magnez. Ten element bierze udział w metabolizmie energetycznym, a także aktywuje i katalizuje ponad trzysta enzymów. Odgrywa istotną rolę w regulacji aktywności nerwowej.
  • Alfa-laktoalbumina. To białko mleczne, zawierające ogromną ilość niezbędnego aminokwasu – tryptofanu. Zdaniem specjalistów jest to prekursor serotoniny. Niedobór tego niezbędnego aminokwasu w ludzkim ciele prowadzi do spadku siły, depresji, zwiększonej drażliwości, nadmiernego nerwowości i do zmniejszenia oporu na stres psychiczny.

  • Fosfolipidy. Jaką rolę odgrywa ten składnik w leku Magne Positive? BAA, wspomniany pierwiastek, jest źródłem wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, takich jak Omega-3 i Omega-6. Substancje te mogą poprawić metabolizm neuroprzekaźników, które zapewniają transmisję impulsów nerwowych w mózgu. Składniki te bezpośrednio wpływają na produkcję melatoniny, która reguluje cykl snu i snu. W wyniku tego wpływu lęki znacznie się zmniejszają, poprawia się zdolność ośrodkowego układu nerwowego do opierania się na zewnętrznych negatywnych czynnikach i znaczna poprawa.
  • Witamina E. Ten składnik ma działanie immunomodulacyjne i przeciwutleniające. Poprawia mikrokrążenie, a także przyczynia się do przywrócenia struktur tkanek nerwowych.
  • Witaminy z grupy B. Dzięki takim wtrąceniom "Magne B6 Positive" poprawia funkcje mózgu, a także uczestniczy w metabolizmie i syntezie wielu neuroprzekaźników.
  • Jeśli chodzi o konkretną witaminę B6, zwiększa absorpcję tlenku magnezu z układu pokarmowego i utrzymuje ją w komórkach.

Wskazania dotyczące użycia

Dlaczego preparat Magne Positive może być przepisywany? Eksperci twierdzą, że używają go wyłącznie jako aktywnego biologicznie dodatku do żywności. Ten środek jest dodatkowym źródłem wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, magnezu, aminokwasów (w szczególności tryptofanu), witamin z grupy B (B6, B1, B2, B9) i witaminy E.

Możesz używać tego leku według własnego uznania. Jednak przed tym eksperci zalecają, aby poddać się badaniu lekarskiemu i skonsultować się z lekarzem.

Przeciwwskazania do stosowania

Przed zastosowaniem tego leku należy przypomnieć, że lek "Magne Positive" nie jest lekiem. Dlatego lekarze nie przepisują go do leczenia jakichkolwiek chorób. Zalecane jest stosowanie w celu uzupełniania minerałów i witamin w organizmie.

Przeciwwskazaniami do stosowania tego biologicznego dodatku do żywności są następujące warunki:

  • Indywidualna nietolerancja głównych substancji w produkcie;
  • Okres ciąży;
  • Czas karmienia piersią;
  • Niewydolność nerek lub inne problemy z tym ciałem.

Dawkowanie i sposób stosowania dodatku biologicznego

Czy wiesz, ile dawek trzeba podać leku Magne Positive? Eksperci twierdzą, że ten lek jest zalecany tylko dla dorosłych w ilości trzech tabletek dziennie. Odbiór suplementów diety należy podzielić na dwa lub trzy razy i wziąć je wyłącznie podczas posiłków (na przykład 2 tabletki na śniadanie i 1 – podczas lunchu).

Czas trwania terapii tego leku wynosi jeden miesiąc. W razie konieczności można kontynuować leczenie, ale dopiero po dostarczeniu wszystkich niezbędnych testów.

Zdarzenia niepożądane

Zużycie dodatku biologicznego "Magne Positive" w dawkach zalecanych przez podawanie rzadko powoduje jakiekolwiek działania niepożądane. Chociaż w niektórych przypadkach pacjenci wciąż skarżą się na nieprzyjemne reakcje z narządów przewodu pokarmowego. Tak więc na tle stosowania omawianego leku ludzie rzadko mają nudności, bóle brzucha, wzdęcia, wymioty i biegunkę.

Ponadto pacjenci mogą doświadczać reakcji alergicznych na poszczególne składniki suplementu biologicznego.

Interakcje z lekami

Jak inne leki wpływają na suplement biologiczny Magne Positive? Zgodnie z załączonymi instrukcjami, sole wapnia, a także fosforany, mogą znacznie zmniejszyć wchłanianie magnezu z przewodu pokarmowego.

Nie można powiedzieć, że praktycznie wszystkie preparaty magnezu zmniejszają wchłanianie tetracyklin. W tym względzie odstęp czasu między metodami tych funduszy powinien wynosić co najmniej trzy godziny.

Zdaniem ekspertów, magnez znacznie zmniejsza wchłanianie żelaza i osłabia działanie terapeutyczne leków trombolitycznych do podawania doustnego.

Należy również zauważyć, że pirydoksyna zmniejsza aktywność takiego leku "Levodopa".

Specjalne zalecenia dotyczące przyjmowania suplementu biologicznego

Ze szczególną ostrożnością lek ten jest zalecany u osób z umiarkowaną niewydolnością nerek (istnieje ryzyko hipermagnesyi).

Pacjenci z cukrzycą powinni pamiętać, że tabletki "Magne Positive" pokryte powłoką mogą zawierać sacharozę jako dodatkową substancję.

Z istniejącym niedoborem wapnia w organizmie człowieka należy wyeliminować niedobór magnezu przed dodatkowym spożyciem pierwszego.

Cena obiektu i jego analogów

Koszt Magne Pozitiv (tabletki 700mg 30 szt.) W zależności od miejsca zamieszkania pacjenta, sieci aptek i liczby pęcherzy w kartonie. Średnia cena tabletek wynosi 400 rubli.

Jeśli chodzi o analogi, nie ma ich tyle. Najbardziej popularnymi substytutami dodatków biologicznych są: "Complivit Magnesium", "Magnelis B6", "Doppelgerz Active", "Magnesium Plus", "Panangin".

Opinie o dodatku biologicznym

Tabletki "Magne Positive" są dość popularnym lekiem przeznaczonym do uzupełniania różnych składników i witamin w ludzkim ciele. Dlatego jest wiele opinii o nim.

Osoby przyjmujące ten dodatek podczas posiłków zauważają wyraźną poprawę stanu zdrowia i ogólnego stanu zdrowia. Według ich raportów taka terapia witaminowa poprawia sen, eliminuje nadmierną ekscytację i nerwowość, normalizuje rytm serca.

Podobnie jak pacjenci lekarze pozostawiają tylko pozytywne reakcje na ten lek. Pomimo tego, że Magne Positive nie jest produktem leczniczym, ale aktywnym suplementem biologicznym, specjaliści dość często określają go w połączeniu z innymi lekami.

Pacjenci i lekarze donoszą, że zastosowanie tego leku jest łatwe. Nie powoduje wyraźnych reakcji negatywnych i praktycznie nie ma przeciwwskazań.