621 Shares 6201 views

Jak na drutach sweter. Porady dla początkujących needlewomen

Dzianie – bardzo stary rodzaj zastosowanej techniki i bardzo ciekawy. Być może najbardziej zaskakujące jest to, że przez wiele wieków, rzeczy związanych szydełku ręcznie lub dziania, nie wychodzą z mody, a nawet wręcz przeciwnie, im szerszy rozwój przemysłu mody niż technicznie staje się jego produkcja, rosnąca popularność i zainteresowanie jest ręcznie dziane , Naucz się prostych technik dziewiarskich i prostych rodzajów kojarzeń może być szybki. Dowolny, nawet fantazyjny, próbka składa się z kombinacji podstawowych pętli – twarzy, purl SC.

Co można doradzić tkaczy początkujących? Każda technika jest lepsza, aby dowiedzieć się bezpośrednio przy tworzeniu aczkolwiek bardzo prostych, ale praktycznych dzianin rzeczy. Wybierz prosty model czapki, szaliki lub torby, zwykle związane pończoch st, i zacząć badać tę niesamowitą rodzaju robótek. Poprzez naukę podstawowych pętli jest z dzianiny, co dodatków i odejmowanie, można przystąpić do poważniejszych rzeczy, takich jak bluzka lub sweter.

Jak na drutach sweter? W Internecie lub w czasopismach robótek można znaleźć wiele ciekawych modeli ze szczegółowym opisem. skupimy się na najbardziej podstawowych porad i niektóre zawiłości drutach, trzeba wiedzieć, kiedy się zaczyna.

Tak, to jest bardzo ważne, aby papier wzór lubiany model, który w trakcie prac niezbędnych do sprawdzenia. Następnie należy sporządzić prawidłowego obliczenia pętli dla zestawu, biorąc pod uwagę grubość nici i igły. Aby to zrobić, wykonaj przed zarówno drutach sweter działać mały wzór raportu, jest pozbawione, gładkie, a następnie mierzy się poprzez odniesienie do wzorca pomiarowego, liczbę wymaganych pętli jest obliczana dla każdej części.

Każdy model swetra jest z powrotem z przodu i na rękawach. Ale mogą być dzianiny w różny sposób. Na przykład, możliwe jest, aby starać się powiązać z igłami z sweter szyi, jednym kawałku składającym się z tyłu bezpośrednio przed i raglanowe rękawy. Najprostszym sposobem – alternatywny dziewiarskich z powrotem, potem forhend, a po dwóch rękawów. Wskazane jest, aby związać się na niektórych szprychy raz obu rękawach różnych piłek, to nie trzeba pamiętać numeru dodawać lub odejmować oczka podczas dziania głową. Jeżeli tuleja na mankiecie, związany z gumy, wówczas następny wiersz po gumy równomiernie wybierania liczby pętli szerokości rękawa w łokciu. Po gumy na tylnej półki, a także osiągnąć jednorodny dodatek pętli na szerokość części w armhole.

Jak na drutach sweter z wysokim kołnierzem? Jeśli planujesz robić na drutach kołnierz oddzielnie, a następnie szyte, szyjka nie można zaokrąglić za pomocą ubavok, a przed przystąpieniem do obroży, po prostu związać jej szydełkowania. Aby vyvyazat zaokrąglony szyjkę pętli (1/3), w części środkowej jest zamknięty w jednym rzędzie, a następnie provyazyvayut przez serię dwóch pętli razem szerokości ramion.

Jak na drutach sweter za szyję na okrągłych igieł? Przed wymaganej pracy, aby schemat wzoru, dla których, oprócz normalnego rozmiaru, trzeba znać obwód bramy. Wartość ta jest podzielona na sześć części: jedna szósta leżał na rękawach i dwa szósty – z przodu iz tyłu. Na wykresie stanowią przekątnych RAGLAN linii rozciągającej się od bramy. Wzdłuż tych linii będzie musiał dokonać przydziałów. Dodać pętlę podskórnie lub provyazyvayut jedną trzecią. Kiedy Dwukolorowa dzianiny linia będzie całkowicie podzielić na drutach, a każda część (przód, tył i rękawy) dovyazyvayut oddzielnie.

Jak związać kolorowy sweter? Na pasach dziewiarskich lub ozdobnych przędzy o różnych barwach. Piękne tekstury uzyskuje się, jeżeli przed rozpoczęciem szycia w jednym wątku kolorowych długości przędzy, a potem wiatr je w kulkę. Uzyskaj chaotyczny wzór pasków o różnych szerokościach i długościach.

Rozpoczęcie realizacji dzianiny modelu, trzeba wziąć pod uwagę jedna prawda. Piękna rzecz dzieje się tylko w przypadku, jeśli robisz to bardzo ostrożnie, konsekwentnie, zachowując niezbędną technologię.