178 Shares 2170 views

Jak wziąć pigułkę? Lepiej zadać lekarzowi

„Jak szyć paski?” – pyta? A trzeba wiedzieć? Ach, tak, masz męża – wojsko. Wysoka ranga, wyprasowany mundur, nagrody błyszczące, odważny profil i niesamowita postawa … Dobrze, dobrze. Ogólnie rzecz biorąc, nie ma nikogo, aby to zrobić, a co najważniejsze, nikt nie wie, jak prawidłowo szyć paski. Tam, gdzie jest kilka mundurów problem? komendantura, prawdopodobnie, uh, mokasyny i pasożyty.

Dobrze, że jest to konieczne, więc konieczne jest, szyć. Nie jest to przypadek, zaledwie kilka minut do czterdziestu lub pięćdziesięciu, może gdyby to starannie przeprowadzić szwów, bez pośpiechu i bez zamieszania. Ale podczas gdy jej mąż był w służbie, że szukasz w Internecie? Jest mało prawdopodobne, że informacje o tym, jak posługiwać się igłą. No to proste.

„Jak wziąć pigułkę?” – zastanawiam się, dobrze, co o kontynuacji gatunku? Cześć nazwy? Nie chcę na syna z takim człowiekiem? Co? I to jest to, nie jest już małym dzieckiem. I jeszcze trochę dość roku. Cóż, to jest zrozumiałe, dlaczego trzeba umieć brać pigułki antykoncepcyjne. Tutaj, w ogóle, wszystko jest proste – aby lekarz-ginekolog trzeba iść, aby wyjaśnić sytuację. Lekarz przeprowadzi badanie, badanie powołać, jeśli to konieczne, oczywiście. Cóż, po szczegóły i porozmawiać o leki i jak robić. Pigułki antykoncepcyjne są różne, sam nie jest konieczne, aby przypisać je ryzykować ich zdrowia. Który doradzi, mądry lekarz, który z nich jest lepszy, będą dla ciebie osobiście. Tak więc, jeśli pytanie o wyjaśnienie w jaki sposób brać pigułki antykoncepcyjne, nadszedł czas, aby robić interesy, trzeba przyszyć paski i defilada wojskowa na nadchodzący weekend będzie. Skąd męża bez nich czegoś. To nie jest dobra praca. Nie jest to konieczne, władze nie rozumieją, do przestrzegania podwładnych ustanie. Poważna sprawa coś.

Ogólnie rzecz biorąc, mamy postępować. Nie zamierzamy naprawić ramiączka na koszulce? Zgadza się. Są tam nie szyć, tylko płaszcz i tunikę. Otwórz notatnik gdzie wskazania mąż rejestrowane i dokładnie przeczytać, co ci powiedział. Każdy dział ma swoje własne instrukcje od kierownictwa: co powinno być na skraju ramiączka do barku, a co – do szyi. Znajduje się tylko prawo do incydentu nie stało, ale zdzierać i nie trzeba zmieniać. Materiały powinny być zaopatrzone? Igła potrzebny jest silny, grube nici, naparstek, aby chronić palce oraz linijkę, ponieważ krzywe pagonami nas do niczego.

Szyć rozpocząć umieszczając epolet prostokąt rovnehonko równolegle do spoiny, która łączy przednią i tylną część odzieży. Więc zrób to tak, że dokładnie jeden centymetr Dążenie do tego stawu wrócił. Dolna krawędź tulei przylegają rovnenko szwu. Do ramiączka nie są przenoszone, konieczne jest, aby dołączać Kilka trzy tymczasowe szwów. Wokół krawędzi epolet małe szwy są przekazywane o wielkości pół centymetra, tak że nie mogli zobaczyć, że to, ukryć je na granicy łączącej krawędzi i główny obszar narzutu. Powtórz wszystko na drugim ramieniu, tak więc konieczne jest, aby wymyślić mieć równie załączone epolety. To nie jest trudne, to linia, a my się przydać.

Cóż, podziwiać swoją pracę na schludny, co rovnenko, to zupełnie inna sprawa. Bez ramiączek i ogólny nie jest generałem, więc generalishko.