636 Shares 2718 views

Żel „Kontraktubeks” stretchSprzedaż: opinie kobiet

Jak wiecie, blizny ozdobić tylko mężczyźni. Ale kobiety zawsze chcą wyglądać dobrze. Ale, niestety, są chwile w życiu przypadków, gdy ciało lub twarz kobiety, niezależnie od powodu, blizna jest utworzony. Staje się to tragedią. Panie wydają się być bardzo martwi się o niego. Po tym wszystkim, aby pozbyć szkody bez pomocy chirurga plastycznego jest często niemożliwe. Ponadto, wiele z płci pięknej po ciąży i porodu lub wskutek dużych wahań masy ciała na skórze w niektórych miejscach istnieją tak zwane rozstępy. Z tych wad też nie można wyeliminować za pomocą prostych metod. Czy to wszystko tak poważnie, a kobiety mogą tylko pomóc skalpel chirurga? Okazuje się, że wyjście jest nadal. Ten nowy obiekt „Kontraktubeks” z rozstępami. Opinii o nim pojawiły się już. Zobaczymy, czy to jest naprawdę tak skuteczne?

lek

Aby zrozumieć, w jaki sposób nasz lek, zwracamy się do jej składu.

  • Alantoina. Przyczynia się do zmiękczania warstwy rogowej blizny katalizuje tworzenie nowych warstw skóry, poprawę przepływu krwi.
  • Ekstrakt z cebuli siarki. Rozpuszcza się skrzepów krwi, zmniejsza zapalenie, hamuje tworzenie komórek tworzenia twardych blizn.
  • Sól sodowa heparyny. Zmiękcza sztywność blizny.

Action Gel „Kontraktubeks” Stretch, recenzje którego omówimy poniżej, ze względu na jego skład substancji. To – naszym następnym rozdziale.

Jak walczyć z rozstępami „Kontraktubeks”?

W efekcie zintegrowane wystawienie składników żelu w korpusie stymuluje produkcję kolagenu. W tym przypadku, rana (aw naszym przypadku – stretching) zaczyna blizny. Na tym etapie, tworzy się warstwy rogowej. oznaczają elementy zmiękczenia go. W rezultacie żwacza staje się mniej widoczne zaczerwienienia w jego pole znika. Na miejscu rozciąganie jest ledwo zauważalne jasne pasma. Zadanie żel „Kontraktubeks” rozstępy, które opinie, głównie pozytywne – uczynić szybsze „dojrzewanie” świeże blizny. Dlatego ważne jest, aby zacząć używać go jak najszybciej. Ale nawet w zaawansowanych przypadkach oznacza bardzo skutecznie.

aplikacja

Jak stosować krem „Kontraktubeks”? Bardzo proste! Stosuje się go na obszarze zagrożonym 2 lub 3 razy dziennie, delikatnie masując skórę. Jeśli traktujesz świeżą bliznę, to będzie wystarczające, aby wykorzystać środki do 4 tygodni. Ale powodować lek musi dopiero po ranie trochę opóźnione. Jeśli zdecydujesz się leczyć przewlekłe blizny lub rozstępy, które pojawiły się na długi czas masz, szybkość aplikacji będą musiały zostać zwiększona do 3-6 miesięcy. W tym przypadku, żel powinien być stosowany codziennie.

Opinie kobiet

A teraz posłuchaj, co mówią panie dotyczące stosowania żelu. Większość z nich zgadza się, że lek może być stosowany przeciwko rozstępom. Napisać pozytywnej recenzji kobiety zauważyć, że w ciągu kilku tygodni skaz naprawdę stać się niepozorny. Są negatywne komentarze, które stwierdzają, że aby pozbyć się rozstępów za pomocą tego narzędzia jest niemożliwe. Wierzcie lub nie, te stwierdzenia – własny biznes. Ale być może, gdyby okazało się, że musimy pozbyć się blizny, to lepiej nie zaczynać takich drastycznych metod, takich jak chirurgia.

Tak więc okazało się, że wady walka skóry pomaga nam żel „Kontraktubeks” Stretch. Odpowiedzi o nim potwierdzają jego skuteczność.

561 shares 7588 views
171 shares 3934 views