581 Shares 1350 views

Co nadają nick dla psa – dla owczarka niemieckiego?

Stałeś się właścicielem psa, a na pewno przed masz pytanie o to, co jej dać przezwisko, oczywiście, jeśli nie pojawią się z nim wcześniej. Jeśli chodzi o ludzi, zwierząt istnieje ogromna lista nazw, które można podzielić na kilka grup:


  • w gatunku (np pseudonimów Laikas do mopsy, etc.);
  • od płci (mężczyzn i dla kobiet).

W tym artykule będziemy mówić o tym, co można dać do wyboru nazwy dla psa – dla owczarka niemieckiego.

Od czego zacząć?

Wybierając nazwę dla owczarka niemieckiego (dziewczynka lub chłopiec) jest ważne, aby pamiętać, że jej pies będzie żył przez całe życie, więc trzeba co najmniej odpowiedzialne podejście do tego wydarzenia. Tak więc, po pierwsze, pseudonim musi być głośne i dobrze pamiętał, w tym przypadku nie sprawiają, że zbyt długo (2 sylaby będą wystarczające). Po drugie, nazwa musi być symbolem swojego zwierzaka i odzwierciedlać jego charakter. Owczarek niemiecki – jest silny i pewny siebie pies, który jest bardzo lojalny wobec swojego właściciela i może wykonywać kilka ról: być przyjacielem rodziny i utrzymać dom lub podstawy. W żadnym wypadku nie pozwól rosyjskie zdrobnienie (Sasha, Gene, Masza, Natasha). Więc jakie są odpowiedni nick dla psa – dla owczarka niemieckiego?

Wybierając nazwę

Ksywka psów, niemiecki pasterz chłopców i ich znaczenie

Ksywka dla dziewczynek owczarków niemieckich i ich znaczenie

Axel

Najlepszych na świecie

kołnierz koronkowy

Inteligentny, błyskotliwy

baron

szlachetny pies

Elsa

dobry

bien

kromka

Elba

Szybki, aktywny

kajzer

zawsze pierwszy

Adele

Z szerokim dobre serce

Lew

Z dzielnego serca

Heidi

Inteligentny i szlachetny

Zucker

słodki

Bridget

O silnym charakterze i woli

Otto

Bogate, szokujące

Athena

Na cześć dzielnego bogini

Koenig

Lider króla

Bona

szlachetny

motek

Głównym, z wysokości

Edel

idealny

Lew

dzielny wojownik

drzewo palmowe

zdradzony

Bruno

brązowy

Gerda

dzielny wojownik

wódki

Gorący, musujące (na cześć napoju)

Steffi

korona

Oczywiście, to nie wszystkie pseudonimy, które mogą być podane do owczarka niemieckiego. Istnieje wiele innych. Opcjonalnie, można podjąć żadnej z nich. Po tym wszystkim, każdy właściciel jest w stanie wymyślić nazwy samego zwierzęcia. Na przykład, popularne imiona Mukhtar i Rex. To była nazwa psów z jednobrzmiące serialu, ulubieniec publiczności. Można również przyjąć nazwy z mitologii (grecki, skandynawskie). Co najważniejsze, jak nazwa Ciebie i Twojego zwierzaka, bo był z nim na żywo. Zażycie owczarka niemieckiego szczeniaka z hodowli, możliwe jest, że on już ma swoją nazwę, jako hodowcy mają obowiązek podać nazwiska swoich oddziałach. Ale kiedy chetyrehlapy jeden byś, to masz prawo do zmiany pseudonimu.

Rzadko nick dla psa (dla owczarka niemieckiego)

dziewcząt

dla chłopców

Babeta

rurociąg

byk

Dietrich

Eva

atlas

Fergie

wysięgnik

Casey

herc

chan

Ziggy

Jia

wola

Kwesi

Cleve

Misha

Ozzy

lola

szczur

Tia

Hugo

Kwesi

Romel

perła

Rudy

Tutaj mogą to być imię dla psa – dla owczarka niemieckiego. Możesz nazwać psa jednego z nich lub być inteligentnym i wymyślić innym nickiem. Główną rzeczą, nie nazywaj psa śmieszne nazwy (Fool Berry, i tak dalej) i pamiętaj: nazwę statku, więc będzie unosić.