111 Shares 8491 views

Nethouse budowniczy witryn: recenzje

Istnieje mit, że tylko budowniczy strona wymaga studentów i każda szanująca się firma natychmiast szukać „normalnej programista”. Ale pomyśl logicznie: jeśli tak, to dlaczego nadal istnieją te usługi (i wlać ogromne budżety reklamowe i rozwój nowych funkcjonalności)?


Byłbyś zaskoczony, jak wielu przedsiębiorców Internet rzeczywiście skutecznie wykorzystywać stronę wykonaną przez 1-2 dni. A dzisiaj przygotowaliśmy dla ciebie wściekły analizy jednej z najbardziej popularnych projektantów w RuNet – Nethouse. Recenzje tej usługi coraz częściej błysnął w portalach społecznościowych i forach dyskusyjnych – zarówno pozytywnych, jak i negatywnych.

Więc kto ma rację? Jak realne jest to, aby uczynić skuteczną platformę dla przedsiębiorstw korzystających projektanta? Aby odpowiedzieć na te pytania, należy najpierw spróbować zrozumieć, co mamy do czynienia w ogóle.

Jak Nethouse osiągnął znamię 800.000 miejsc w 6 lat

Nawet data wprowadzenia – 11.11.11 – jest niezwykły w sobie. Podczas gdy reszta świata, aby wyrazić życzenie, programiści Nethouse nie siedzą bezczynnie, i wcielać swoje pomysły w rzeczywistość.

Inspiracją dla zespołu stał … sieci społeczne. Jeśli umieścisz nowy awatar „VKontakte” można w 2 kliknięć, to dlaczego dokonać użytkownik za każdym razem, aby przejść do panelu administratora, aby zmienić obraz na własnej stronie?

Filozofia ta stała się podstawą do stworzenia Nethouse.ru. Recenzje pierwszego użytkownika ostatecznie rozwiał wątpliwości – chociaż w chwili uruchomienia w niszy jest już mocno zakorzeniona te „dinozaury” jako uCoz i WebAsyst, młody serwis szybko włamali szczytach.

Co jest główną zaletą projektu „Nethaus”? Website Builder jest bardzo prosty i, w rzeczywistości, zaprojektowany, aby szybko stworzyć minimalne platformę dla rozwoju biznesu w internecie. To wygląda banalnie? Być może. Ale natychmiast przystąpić do kolejnego kroku – znalezienie prawdziwych klientów zamiast sześciu miesięcy, baw się z czcionkami.

Do tej pracy kilka naprawdę fajne usług na platformie bazowej. Wyglądać?

domeny

Zmień niezdarny adres trzypoziomowy na coś bardziej dźwięczny lepiej natychmiast. W 2015 roku nastąpił recepcjonistka Nethouse – domains.nethouse.ru. Recenzje w większości pozytywne, chociaż istnieje ujemna – w większości z tych, który doprowadził do reklamy i rejestracji .ru .rf za 49 rubli, ale nie przeszkadzało przynajmniej pokrótce warunki.

Co ciekawe, usługa? Twórcy starali się uprościć wybór odpowiedniej nazwy. Ulubione opcje, można pozbyć się 150 różnych strefach, które dla wygody użytkowników są podzielone na kategorie.

W kolejnej zakładce znajdziesz pełny sklep domeny. Zbyt leniwy, aby wymyślić nazwy? Następnie należy przyjrzeć się tej części. Wybór jest imponujący – ponad 1500 opcje, w tym y (b / z historii i CY) i domen premium. Doskonała myśl sortowanie według kategorii, tematu i ceny.

promocja

Dostępność własnego SEO-office – jedna z głównych zalet Nethouse. opinie klientów i odpowiednie statystyki nie pozostawiają wątpliwości, że znacie ich działalności i skutecznie promować stronę w każdej niszy. Iw przeciwieństwie do freelancerów, „ich” SEO znać wszystkie niuanse pracy na „Nethause”.

Co jeszcze? Po pierwsze, prace wykonywane są z dwóch frontach – równolegle z SEO można zamówić reklamę kontekstową, która natychmiast przynosi rezultaty.

Po drugie, w zależności od celów i budżetu można wybrać dogodną opcję – na zamówienie indywidualne usługi (audyt, konfiguracja, pisanie tekstów, itp …) lub złożone promocji z miesięcznych płatności.

Nawiasem mówiąc, usługa zapewnia 100% gwarancji – jeśli wyniki nie będą w 4-6 miesięcy, dostaniesz z powrotem całą kwotę wydaną.

środki

Każdy trochę poważny CMS posiada forum i Nethouse – nie jest wyjątkiem. Ale twórcy zdecydowali się wycofać komunikację użytkownika na nowy poziom, tworząc swego rodzaju hybrydą Freelancing i społecznej sieci, gdzie można uzyskać poradę lub znaleźć teksty do każdej pracy. Tu nie spędzać czas na powódź i natychmiast zwrócić się do osoby, która jest chętny do pomocy w swoim pytaniu.

Przy okazji, aby zostać agentem i zarobić każdy użytkownik może Nethouse – Designer pozwala stworzyć dogodną platformę do prezentacji swoich usług. Tylko dwa ograniczenia – nie oferują SEO (w tym firma posiada oddzielną usługę) i tylko prac w ramach platformy.

akademia

I to jest prawdziwe odkrycie dla tych, którzy poważnie myślą o oglądaniu i biznesu internetowego. Twórcy starali się połączyć wszystkie główne zagadnienia związane z tworzeniem, promocji i miejscu reklamowym w jednym przebiegu.

Może nie będzie PRO jako SEO lub programista, ale przekazać je na pewno warto – i to nie tylko tych, którzy idą do stron internetowych na Nethouse. Opinii o projekcie w większości pozytywne. Dla wielu pomógł „postawić wszystko na półkach” i zrozumieć, co zrobić, aby w miejscu do generowania dochodów.

Kurs składa się z 15 seminariów. Wszystkie zapisy są swobodnie dostępne bezpośrednio na stronie. Ale jeśli chcesz bardziej dogłębnej wiedzy, konieczne jest, aby zarejestrować się w przyszłości „na żywo” szkolenia koło.

I tak – to całkowicie za darmo. Jaki jest haczyk? Tak, w czymkolwiek. Dla firmy jest źródłem nowych klientów. I nawet ci, którzy pójdą na studia marketingu internetowego, jest mało prawdopodobne, aby chciał robić wszystko samemu. I komu zaufać biznesu, ale moim nauczycielom?

Co użytkownicy jak Nethouse

Tak dotarliśmy do „delicious” – praca z projektantem. Aby zobaczyć duże zdjęcie, nie tylko studiował oddanych opinii Nethouse w internecie, ale nawet sami spróbować zrobić mały miejsce. Przede mocnych. Wygodna obsługa?

Zarejestrować w ciągu 1 minuty

Wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć – wymyślić nazwę witryny i wpisz informacje. Po tym można od razu przejść do panelu administratora, wybrać projekt i rozpocząć napełnianie nie potrzeba niczego podłączyć i skonfigurować.

Automatycznie otrzymasz darmowe domeny w formacie serwis (np optmytoys.nethouse.ru). Opinii z Internetu może być mylące, ale potem wszystko wraca na swoje miejsce. Czy muszę ją zmienić?

Przed 2015, były „piękne” adresy wystarczy, aby zapewnić, że strona wyglądała imponująco. Ale po uruchomieniu własnego rejestratora „Nethaus” zaczął wywierać presję na właścicieli wolnych domen. nie mogą udowodnić swoje prawa do serwisu lub, na przykład, do połączenia z Google Analytics i „Yandeks.Metriku”. I istnieje wiele przykrych chwil. Początkowo, aby chronić się od tego, że lepiej jest kupić domenę poziom 2 jak najszybciej.

zrozumiały panel administracyjny

Nie ma „cast away” funkcji, tak, że nawet jedna piąta równiarka można znaleźć odpowiednie ustawienia. zarządzanie zamówieniami, podłączenie dodatkowych usług, tworząc email-biuletyny i inne narzędzia są dostępne w jednym kliknięciem. Można od razu otworzyć witrynę – w trybie edycji, lub jako zwykły gość.

Jest tam wszystko, aby zarządzać sklepu internetowego

Darmowa wersja ma ograniczenie – do 1000 produktów. Można ręcznie dodać nowe karty lub importować katalog w formacie CSV. Aplikacja jest łatwa w konfiguracji dla siebie – do tworzenia kodów promocyjnych, ustawić wielkość minimalnego zamówienia, określenie pól formularza i wiadomości tekstowych.

Informacje na temat wszystkich zamówień i ich statusu są przechowywane w jednej bazie danych, dzięki czemu łatwiej kontrolować działanie sklepu. I przyjmowanie płatności online za pośrednictwem „Yandeks.Kassu” będą dostępne po rachunku płatniczego premii.

Można podłączyć popularnych aplikacji

Wybór niewielki, ale jest w 100% wiarygodne, sprawdzone, a co najważniejsze – prawo usług. Ponadto, nie ma ekranu, można połączyć z Menedżera tagów Google, UniSender (Advanced Mailing Service), CallbackHunter (pomaga „umieścić wycisnąć” gość w odpowiednim czasie przekierowanie go do działu sprzedaży) i inni.

Szeroki wachlarz usług dodatkowych

W tej sekcji można nie tylko połączyć szybkość biznesu, ale również dodatkowe usługi związane z tworzeniem i promocją zasobu (audytu site / reklama, copywriting, odbieranie SMS-powiadomień, i tak dalej. N.).

Doskonały program partnerski

Po pierwsze, nie trzeba zmagać się z tym, jak przekonać kogoś do przyłączenia się – wszyscy zaproszeni użytkownicy otrzymają 300 rubli. do konta. Korzyść jest oczywista i nie masz nic do stracenia. A po drugie – będzie stale otrzymują 30% kosztów wszystkich usług, które będą płacić skierowań.

Odpowiednia cena taryfa biznes

Zgodnie z normą 1 miesiąc kosztuje 299 rubli. Ale można zorganizować płatnego konta na raz na 3 miesiące, rok lub dwa, a otrzymasz zniżkę w wysokości do 25%. Podłączyć taryfy na okres maksymalnie może wynosić zaledwie 5400 rubli.

Łatwo przenieść swoje stare miejsce do Nethouse

Jeśli masz już życie zawodowe, ale z jakiegoś powodu postanowił zmienić obszar, można to zrobić w zaledwie kilka minut. Istotną zaletą, prawda?

stylowe szablony

W Nethouse mają rozwiązania dla praktycznie wszystkich stron – wizytówek, sklepów internetowych, strony docelowej, prezentacje. W zakresie projektowania istnieją żadne fanaberie, ale wszystkie opcje wyglądają bardzo czysty i nowoczesny.

Szybko dodać lub usunąć strony

Wszystko dzieje się bezpośrednio w edytorze wizualnym. Na dole znajduje się lista gotowych bloków, które mogą być podłączone.

Możliwe jest również, aby tworzyć żadnych statycznych stron – ich treść i design, rozważyć siebie. kilka gotowych szablonów standardowych sekcjach przedstawiono w edytorze menu, takie jak „dostawy”, „płatności” Recenzje „” Kontakty „i inne.

sekcje niepotrzebne łatwo usunąć lub ukryć podczas używania strzałek góra / dół – aby zmienić kolejność bloków na stronie.

Nie trzeba znać programowania HTML, a nawet

Montaż i treść strony są wykonane na tej samej zasadzie. Prawie wszystkie opisują Designer opinii Nethouse potwierdzić – jest to wygodne. Załóżmy, że chcesz opublikować artykuł w blogu. Wszystko, co musisz zrobić – aby znaleźć odpowiednie pole i kliknij przycisk „Dodaj”. Natychmiast po otwarciu edytora.

W „Edit” są wszystkie ustawienia danej sekcji – opis meta tagów dla SEO, wykaz stron (na przykład, przedmioty lub usługi), etc …

Co użytkownicy nie lubią

W dalszym ciągu analizować dedykowanych opinie Nethouse. niedociągnięcia serwisowe pojawiają się w pierwszych dniach. Ale o ile są one krytyczne? Spróbujmy odpowiedzieć na to pytanie.

Możesz połączyć swoje aplikacje

Szczególnie niewygodne dla tych, którzy zdecydują się przejść do innych stron w Nethouse. Odpowiedzi wskazują również, że usługi oferowane przez sam system, to często nie wystarcza.

Zawyżone ceny niektórych usług

Na przykład, będzie musiał zapłacić prawie 1000 rubli, żeby usunąć słowo „Nethaus. – Site Builder” u dołu strony. I tak samo jest z utworzeniem LP sprzedających tekstu, grafiki i wszystkich ustawień.

Brak powiadomień

Więcej informacji na temat nowych zamówień, komentarze itd. D. można tylko przez e-mail lub SMS. W większości administratora powiadomienie nie jest w ogóle. Wielu użytkowników nie podoba.

Bardzo niewielu szablony i tylko 2 adaptacyjne projektowanie

W rzeczywistości, masz tylko 5 opcji, nawet w wersji płatnej, a reszta sprowadza się do wyboru kolorów. Ale to nie jest tak źle. Ale brak wersjach mobilnych – jest to problem. Jak to możliwe w 2017 roku?

Nie masz dostępu do HTML

Ogólnie. W zasadzie, jest to filozofia obsługi „Nethaus” – Website Builder dla tych, którzy nie chcą zrozumieć kody. Ale irytujące jest to, że HTML nie jest nawet w edytorze tekstowym, gdzie jest to naprawdę potrzebne. W związku z tym, należy być przygotowanym na to, że zdjęcia w listach będą skoki, i dokonania napisów, na przykład, mieć za każdym razem, aby zmienić rozmiar czcionki i podświetlić paragraf pogrubioną (SEO? Co to jest SEO?).

Jest praktycznie niemożliwe, aby zmienić wygląd bloków

Warianty rejestracji jest tylko na licznik wyzwalaczy i działań, i dostosować projekt dla siebie – prawdziwy hard-mode. Maksymalna który pozwala samego projektanta – aby zwiększyć lub zmniejszyć podgląd obrazów i nieco zmienić wygląd tekstu. Wybierz kolor dla przycisków (z wyjątkiem stanu gotowości), lub zmienić czcionkę, a nawet zmienić format wyświetlania towarów nie może być.

Prymitywne depesze usługowe

Zobacz, jak pojawi się wysłać list, to jest niemożliwe, ponieważ część funkcji działa krzywy. Na przykład, nasza pierwsza próba zrobić listę wyglądał mniej więcej tak.

Okazuje się, centrowanie nie działa ze zdjęciami, a jeśli jeszcze do – cierpieć z myślnikiem. Druga próba była trochę bardziej udane, chociaż obraz jest nadal przeniesiony, a odstępy między akapitami jest nieobecny.

Ale ogólny obraz nie uległ zmianie. Skrypty do personalizacji (pozdrowienia z nazwy) i stworzenie też żadnych automatycznych mailingów. Jako możliwość, aby skonfigurować swoje wykazy odbiorców lub banalne, aby szablony e-mail. Pełen e-mail-marketing nie wystarczy.

Przykłady stron Nethouse

Znajdź zasoby jakość naprawdę nie było łatwe. Większość witryn są budowane przez ludzi, z dala od biznesu internetowego. I nie ważne jak proste lub był „Nethaus” konstruktor nie może być zamiast użytkownika wymyślić system nawigacji lub wypełnić stronę wysokiej jakości treści.

A oto kilka przykładów, które dowodzą: wynik wynosi 95% zależy od sposobu korzystania z dostępnych narzędzi.

Centrum rekreacji „Aquamarine” (kotka-tur.nethouse.ru) – Opinie i analizy

Najprostszym wizytówka online za 5 minut. Szczerze mówiąc, projekt jest słaby pod każdym względem, a ważne informacje są prawie niemożliwe do znalezienia. Ale jakie korzyści? Przynajmniej istnieje dostateczne menu „Kontakty” z mapą, ale tekst nie „skakać” i ogólnie wygląda fajnie.

Najprawdopodobniej jest to bardzo młody lub test strona, która nie została jeszcze postrzegana przez wyszukiwarki.

Firma handlowa „Vertex” (verteks-fin.nethouse.ru) – Opinie i analizy

Kolejny projekt, wykonany na tej samej zasadzie. Jeśli tak – oferuje usługi w zakresie zatrudnienia w Finlandii (z jakiegoś powodu, większość przestrzeni zajmowanej przez baner z pomarańczy i kosz z warzywami zamiast logo, więc trudno się domyślić).

Ale statystyki były zaskakujące co najmniej. Biorąc pod uwagę, że zasoby są praktycznie nie indeksowane przez wyszukiwarki i nie jest wymieniony na oficjalnej stronie Nethouse, frekwencja tylko niebotyczne. I to nie jest przypadkowe przejścia – przeciętny człowiek spędza na miejscu około 15 minut, co jest bardzo dobre. Ale skąd ten ruch? Do tej pory, jedyną rzeczą, można złapać – linki do stron, na których „Vertex” publikuje wakat.

Studio projektowe IntergaDesign

A teraz spójrz na tym ekranie. Widzisz różnicę? Jednolity styl, dobry kolor, spektakularne bloki konstrukcyjne … Zgadzam się, że świetnie wygląda. To co się dzieje, gdy zawodowi projektanci używają projektantów witryn Nethouse. Właściciele opinii studio można znaleźć na stronie głównej platformy.

IntergaDesign wykorzystuje funkcjonalność systemu do maksimum. W głównym znajduje się suwak z lepszej wydajności i linki do studia przypadków, informacje dotyczące usług, korzyści studio wyzwala format uznaniem klientów, a nawet portfela (zdjęcia). Jedyny negatywny – trochę rozciągnięty blok leczenia głowy.

Ponieważ strona jest młody, dopiero zaczyna poruszać się w wyszukiwarkach, mimo dodatniej dynamiki już zauważalne. Jest mała, ale regularna obecność i efektowne opakowanie opinii.

Słodycze sklep w USA i Europie – SweetBit

Przed nami – stylowy i przyjazny dla użytkownika sklepu internetowego dla wyrobów cukierniczych. Doskonała przedmiotów – pokaż na suwaku najciekawsze „przekąski” i uczynić z przycisków, aby przejść do katalogu. To nie zawiódł i układ statycznych stron – wszystkie mają dobrą jakość grafiki i tekst sformatowany.

Ale wielka rzecz – producentów, ponieważ gotowy szablon dla takiej jednostki tam, a deweloperzy muszą zawierać fantazji. Jeśli jest interesująca – jest realizowana za pośrednictwem edytora pola tekstowego. Dodawanie obrazków .png, przepisać wcięcia, a następnie przydzielić je jeden po drugim i tłoczonych odniesieniami do sekcji katalogu.

Wskaźniki są dalekie od ideału, ale usługa rozwija. Irytujące jest to, że przyjeżdża zbyt szybko, ale ze względu na fakt, że strona jest w galerii „Nethausa”. Oznacza to, że duża część ruchu jest przez tych, którzy po prostu przychodzi do oceny projektu.

Web Studio IdenStudio

I jeszcze jeden ciekawy projekt na bazie zasobów „Nethaus”. Projektant w rękach profesjonalnych projektantów i zespołu projektowego może stworzyć naprawdę fajne miejsce. Jednakże, radzimy, aby zastąpić obraz na banerze w domu na coś miękkiego. Dlatego oferujemy tylko w dół poniżej, do bloku „O nas”.

Zgadzam się, styl ikon i dotyka treści. Portfolio stron również świetnie wyglądają, ale są tworzone przy użyciu konwencjonalnych japonki. Wszystko czego chcę doradzić – nie wstawiać linki i zalinkovat tytuły projektów.

I wreszcie spojrzeć na analityka. Tutaj do dyskusji, w ogóle nie ma nic – najprawdopodobniej, faceci szukają klientów w innych źródłach, a to służy jako prezentację platformy.

Przegląd był bardzo obszerny, ale staraliśmy się przeanalizować wszystko – szanse Nethouse, rzeczywiste przypadki pozytywne i negatywne opinie. Nawiasem mówiąc, jeśli masz już stronę internetową utworzonego przez http://nethouse.ru, opinii i doświadczeń będzie bardzo przydatne dla innych użytkowników.