384 Shares 8218 views

Co zrobił Ilja Muromiec wyczyny? Pierwsza bitwa Ili Muromtsa

Epickich bohaterów i ich wyczyny były dla ludu rosyjskiego, ucieleśnienie heroizmu. Wszakże owi wojownicy chronić ojczyznę i umieścić ludzi na pierwszym miejscu. W czasie Chrztu Rosji i ery panowania księcia Włodzimierza, tam była cała seria eposu, którego głównym bohaterem był bohaterem Ilya Muromets. Był uosobieniem sprawiedliwości, doświadczenia, mądrości, trzeźwości, rzetelności, lojalności, odwagi, siły i spokoju. Zanim porozmawiamy o tym, co wyczyny wykonywane Ilja Muromiec, powiedział o cudownych bohaterów lecznicze.


cudowne uzdrowienie

Rosyjski wojownik urodzony w miejscowości Karaczajewo (koło Murom) w rodzinie chłopskiej. Chłopiec był długo oczekiwanym dzieckiem, ale on urodził się chory z zaburzeniami układu mięśniowo-szkieletowego.

Niesamowite uzdrowienie Ili Muromtsa – jeden z najważniejszych momentów w jego życiu. Zgodnie z eposów przyszły żołnierz leżał na piecu do 33 lat. Wtedy podszedł do niego i żebracy perekhozhie całkowicie wyleczona. Ilya został zmuszony perebaryvat siebie i nosić im wodę z studni.

Kim są żebracy? To wędrowcy, którzy włóczyli się po wsiach i miasteczkach, przekazując plotek i wieści o tym, jak ludzie żyją w obszarach sąsiadujących. Z towarzyszeniem harfy śpiewali eposów i legend. Nawiasem mówiąc, w przyszłości, dzięki Calico Rosjan dowiedział się o wyczynach Ili Muromtsa, podsumowanie, które można przeczytać poniżej. Ale byłoby błędem traktować je jako wędrujące wykonawców. Kalika jest opiekun magicznej tradycji od czasów starożytnych magów. Następnie ich znajomość przekształca się pod wpływem chrześcijaństwa.

Prawdopodobnie są one wyleczyć stosując Ilia oszczerstwa na wody studziennej, prawosławnych modlitw i efekty hipnotyczne guslyarnoy muzyki. To dobrze istnieje do dziś w pobliżu miejscowości Karaczajo. Nad nim z krzyżem, a miejscowi uważają, że leczniczą wodą.

Wyczyny bohatera Ili Muromtsa

Podczas swojej długiej i ciekawej życia tego żołnierza Spędziłem dużo walk i pokonał wielu złoczyńców. Jednak najbardziej znany trzy feat Ili Muromtsa, które są przekazywane ustnie więcej niż jedno pokolenie. Im powiemy i.

Ilya i Nightingale złodziej

Po Ilja Muromiec postanowił pomóc ludziom i utorować drogę przez gęsty las. Wziął klub i zaczął obijać drzew. Kiedy dotarł do porzeczek rzeki, widziałem na brzegu Słowika złodziej, który krzyknął do niego: „Co za cham idzie w moim lesie”, a następnie stać się bohaterem gwizdać i warczeć jak zwierzę. Muromets nie był przestraszony, wziął łuk i wypuścił rabusia strzałki. Padł rannego Nightingale z dębu i uniósł bohatera, przywiązane do siodła i povoz w Kijowie. Na ogół, pierwsza walka zakończyła ili Muromtsa łatwe zwycięstwo.

Nasz żołnierz przyszedł do Kijowa, a następnie udał się książę Władimir święto. Mówi, że jego bohater: „Przyniosłem ci prezent Nightingale złodziej”. Vladimir postanowił przetestować swoją wytrzymałość w Princess Court. Po wszystkich ludzi tam zgromadzonych, Eliasz nakazał Nightingale gwizdek i ryk. Zdobył rozbójnika głęboki oddech i gwizdnął z pełną mocą. Następnie rozbić okna w górnym pokoju w posletali dachu wież, a wszyscy bohaterowie spadła na ziemię. Prince, blednie ukrywała pod warstwą Murom. Hero wściekły, chwycił miecz i odciął głowę słowika. Aby świętować, Vladimir, który wiedział co wyczyny wykonywane Ilja Muromiec, walcowane jeszcze większe święto. I po festiwalu wzięło wojnę do swojej służby.

Ilya i zgniłe Idol

Raz poszedłem Murom Rosja kontroli granicznej. I podczas jego wyjazdu zaatakował Kijów Idol zgniłe i zdobył miasto. Zwracany Ilia, umieścić prostą koszulę chłopską i poszedł do pocz stolicy. Złapaliśmy go na ulicy i doprowadził do Idola. Muromets nie odpowiedział na jego pytania. Hercules prostu stał w milczeniu.

Idol wiedział co wyczyny wykonywane Ilja Muromiec, ale uważał, że przed nim żebrak zwykły rolnik. Dlatego stanął przed bogatyrom chwalić: „Tak, jestem jeden siedzi beczki wino pić i jeść byka, a ty kaleka zakręt, można tylko wypić szklankę i bochenek chleba do jedzenia.” Długi wyśmiewali go Idol. Nie mogłem się oprzeć kiedy Ilya chwycił Idol i rozbita na kamiennej podłodze, a następnie podniesiony dębowy stół i złamał je wszystkie swoje sługi. A potem przywdział zbroję i udał się na wycieczkę po ziemi rosyjskiej.

Eliasz i król Kalin

Kiedyś wypadł z Murom księcia Włodzimierza. Książę tak zły, że włożył Eliasza w więzieniu. A następnie katastrofa. Tatar król Calin Rus poszedł na wojnę. Nie było nikogo do pomocy Vladimir. Był tylko jeden bohater, siedząc w lochu. Książę przyszedł do niego, padł na kolana i błagał o pomoc. Elijah wstał, wstrząsnęło potężne ramiona łańcuch czterdzieści funtów i poszedł się ubrać zbroję. Potem wsiadł na konia i pojechał do obozu tatarskiego.

Kalin król nie wiedział, co wyczyny wykonywane Ilja Muromiec, więc nie zadzwonić i upokorzyć bohatera. Rozwścieczony na wieki naszego wojownika złapać nogę Tatara i zaczął bić im sił wroga. Przecież zginął bohater odciąć głowę króla, i poszedł do domu do Kijowa.

Teraz wiesz, że trzy-feat ili Muromtsa. Istnieje również czwarty. Nie było tak popularne, ale wciąż krótko wyjaśnić.

Ilya i Bogatyr-najeźdźca

Raz poszedł, Ilja Muromiec testować granice Rosji. I widział w swojej rodzinnej ziemi innego bohatera, który stał się wyśmiewali się wychwalać. Ilya był bardzo zły. Wyciągnął miecz i adamaszku rzucili się w wir walki. Walczyli przez trzy dni, a potem nasz wojownik chwycił bahvalschika ręce i skierował ją na ziemi.

uraz śmiertelny

O pierwszej bitwy Ili Muromtsa już wiesz. Ale ostatni nie wiadomo, oprócz tego, że bohater został ranny w nim. Naukowcy, którzy badali siłę Murom, znalezione na ślad piersiowej Spears. Być może próbował go złapać w locie, a to zmniejsza głębokość i siłę uderzenia. Powstały rana nie jest wyleczony do końca i ciągle stan zapalny, co prowadzi do infekcji i późniejszej śmierci Murom.

Jeśli weźmiemy pod uwagę historię wojskową średniowieczu przyczyną śmierci Eliasza jest całkiem prawdopodobne. Po tym wszystkim, podczas gdy dobrze uzbrojona i potężne wojny, co było dość trudne do opanowania w otwartej walce, zabity z daleka ze strzałkami i włóczniami. To pomogło uratować życie swoich żołnierzy.

wniosek

W naszych czasach, wyczyny Ili Muromtsa, której streszczenie zostało podane powyżej, nadal przyciąga uwagę do siebie. Jest nadzieja, że pod przykrywką wojny niezwyciężony widzisz człowieka, który poświęcił całe swoje życie i czyny chwałę narodu rosyjskiego.