223 Shares 2059 views

Aby mieć prawo do odszkodowania za przedszkola i jaka jest jego istota

Nie jest tajemnicą, że najlepsze przygotowanie dla dziecka do szkoły – wizyta w przedszkolu lub jak dobrze przedszkola instytucja edukacyjna (DOW), zatrudniając specjalistów, którzy znają ich kształcenia nauczycieli biznesu. Opłakany sytuacja pod względem urządzenia dziecka w przedszkolu, istniejące obecnie w naszym kraju pokazuje, że nie wszyscy rodzice mogą spodziewać się ich dziecko edukacji przedszkolnej z powodu niewystarczającej liczby miejsc w przedszkolach działających federalnego i komunalnych podporządkowanie. W tej sytuacji trochę pomóc jest prywatne przedszkola. Jednak nie wszyscy rodzice mogą sobie pozwolić na opłacenie takich instytucjach, więc nie ma rekompensaty za przedszkola przez państwo.


Organy ustawodawcze Federacji Rosyjskiej do poprawy sytuacji została zmieniona w stosunku do tej ustawy federalnej „O edukacji”. Teraz rodzice dzieci uczęszczających do przedszkola prywatnego, kompensacja dla przedszkola zostaną wprowadzone. Ponadto, w ramach projektu planowana jest budowa nowych zakładów do umieszczenia ich w placówkach dla dzieci w wieku przedszkolnym, a także zwrotu Państwowej dzieci instytucji edukacyjnych na terenie, który wcześniej należał do nich, a teraz nie są wykorzystywane zgodnie z ich przeznaczeniem.

Teraz rodziny należące do środkowej warstwy społeczne ludności może sobie pozwolić, aby dać swoim dzieciom dobre wykształcenie wczesnego dzieciństwa w prywatnym przedszkolu. Rodzice mogą być pewni, że rekompensaty za prywatne przedszkola będą gwarantowane przez państwo. Ten rodzaj pomocy będzie wielkie wsparcie szczególnie do tych rodziców, których dzieci zostały określone w specjalnym non wstępnie wymagają szczególnej troski i uwagi.

Należy pamiętać, że wypłata odszkodowania za przedszkola zastosowanie wyłącznie do prywatnego przedszkola, które dają dzieciom programu edukacyjnego przygotowania do szkoły. Instytucje płatnicze specjalizujący się w edukacji tematycznym (na przykład, tylko muzyka, sport, malowanie, itp), nie zostanie skompensowane, ponieważ nie jest sklasyfikowany jako obowiązkowego programu edukacyjnego. Dowiedzieć się, co przedszkole zorganizować dziecku, i podlega, czy płatność za to od państwa rekompensaty może być wydany z tej licencji przedszkolnym i certyfikat akredytacji państwowej, którego kopie muszą być wysłane na tablicach informacyjnych.

Uzupełnieniem ustawy „O edukacji” przewiduje, że odszkodowanie za przedszkole widma częstotliwości jest równa rekompensaty podczas wizyty w ogrody publiczne i będzie 20%, 50% i 70% odpowiednio w 1., 2., 3. i kolejnych dzieci. Obliczenie kwoty podlegającej zwrotowi zostanie podjęta przez władze lokalne, na podstawie średniej rady regionalnej.

Innowacje w prawo nie tylko zwiększenie liczby miejsc w przedszkolach i będzie pomagać rodzicom, ale także zapewnić dobre warunki dla rozwoju prywatnych małych i średnich przedsiębiorstw, mających na celu rozszerzenie niszę instytucji edukacyjnych i tworzenia nowych miejsc pracy. Ale głównym powodem nowelizacji ustawy „O edukacji” jest zmniejszenie kolejek w przedszkolach. Ponadto, to daje rodzicom możliwość wyboru instytucji, które będą dostosowane do ich potrzeb.

Odszkodowanie za przedszkola będą wypłacane jedynie w przypadku prawidłowego zarejestrowania wniosku o dowód paszporcie wnioskodawcy, kwity płatności dokonane za udział przedszkola, świadectwo urodzenia i kompensacyjnych transfer danych dziecka (dane bankowe, liczbę oszczędności lub konta czekowego , etc.).