214 Shares 4513 views

Krajobrazu w mieście i poza miastem

W miastach, świat, w którym żyje i działa cały większość ludzkości, istnieje wyraźny niedobór zieleni rocznie. I w dużych miastach, ten wzór jest znacznie bardziej widoczny niż w miastach średnich i małych miast. Dlatego w dużych miastach tak popularne profesjonalnego projektowania krajobrazu i terenów zielonych. Każdy z nielicznych wysp zieleni, czy placu lub dziedziniec, tutaj brane wyposażyć tak, aby mogli cieszyć się przyjemne, a na nich – to miło odpocząć.

Firmy Miasto, którego profil jest do projektowania krajobrazu i planowania, często otrzymują zlecenia dla krajobrazu terenu wiejskiej, dowiedzieć się koszty tych usług na http://www.verto.ru miejscu. Nie będąc w stanie stworzyć ogród w mieszkaniu miasta (balkon ogrodnictwo nie liczy), mieszkańcy miast często próbuje skompensować ten fakt tworząc piękny ogród na działce. Czasami, krajobrazu i ogrodnictwo jest praktycznie utworzony ponownie na ruiny przyszedł działce, ciągnie klienta dziedziczone. W odniesieniu do kapitału, oznacza to, że firmy create krajobrazu Moskwa i Moskwa Region jest obszarem ich działalności.

Oczywiście, projektowania krajobrazu jako metoda nie jest uniwersalna. W dużych parkach miejskich postanowił pozostawić duże tereny zielone, które rozwijają się niemal naturalnie, ale interwencja człowieka w ich ekosystemie jest minimalne. W ogóle, ogród jest zawsze kompromisem pomiędzy składnikami naturalnych i sztucznych, a ich stosunek jest kwestią gustu.

Na przykład, klasyczny francuski ogród wyposażony prosty plan geometryczny i przycięte krzewy i angielski i japoński parki, z drugiej strony, zawsze starał się skopiować naturę. Dzisiaj, w których styl projektowania krajobrazu wykonana jest określana przez klienta. Jednak wielkość porcji jest również ważna. Małe kwadraty wykonane wyposażyć za pomocą planów geometrycznych, jak na pełną kopię natury w nich banalnie nie ma wystarczająco dużo miejsca.

Solidna konstrukcja Studio krajobraz ma do swojej dyspozycji wiele rodzajów instrumentów, ale wszystko zaczyna się od planu poprawy na ziemi, uzupełnić i skorygować zgodnie z życzeniem klienta. Narzędzia jest reprezentowany przez zielony (trawników i kwiatów, krzewów i drzew), wody (jezior i wodospadów, fontann i strumieni), rzeźby i kamieniami, sprzętu oświetleniowego i ławek. Ponadto, kompozycja nie mogą być tworzone w oderwaniu od wyglądu pobliskich budynków, z których powinna ona być w harmonii.

Nie możemy powiedzieć, że usługi w zakresie projektowania krajobrazu są zbyt drogie. Kiedy przychodzi do domu na wsi, ceny są dość porównywalne z kosztem wyposażyć gruntów i budynku na niego w domu, a często gorsze od nich. Poprawę terenu, wraz z budową domu, jest niezbędnym elementem tworzenia kompletne środowisko w Twoim kraju zamieszkania. Dlatego jest mało rozsądne, aby ocenić ten problem jako coś wtórnego.