687 Shares 1378 views

Emma Shvayger: biografia, filmografia

Mimo młodego wieku, córka znanego aktora, producenta i reżysera Emma Shvayger udało się uzyskać dobry część sławy, z udziałem w kilku filmach w ogóle. Oczywiście, nie można jeszcze uznać za doświadczoną aktorką, mimo że wie całych Niemiec. Mimo to, jedno z dzieci może pochwalić się tym, że w wieku pięciu lat wystąpiła w filmie? Emma Shvayger puszkę. Czy jest to związane z przyszłym życiu kina – nie jest znana, ale jej rodzice są „położył pierwszą cegłę”. Więc kto to jest – Emma Shvayger dzięki kilku filmach ona stała się sławna? Rozważmy tę kwestię bardziej szczegółowo.


Fakty z biografii

Emma Shvayger, którego biografia – tematem naszego przeglądu, urodził się 26 października 2002, syn znanego aktora Til Schweiger i aktorka Dana Carlsen. Młoda dama – pochodzący z miasta Los Angeles (CA). Krótko po urodzeniu dziewczynki, rodzina przeniosła się do Hamburga w Niemczech, gdzie rozpoczyna nowe życie, a nie tylko aktorem, ale również dla jego potomstwa.

W Niemczech Thiel dostał luksusowej willi i nadal sprzedają się w zawodzie aktorskim.

Należy zauważyć, że Emma Shvayger – najmłodsza córka w rodzinie. Jednak to nie przeszkodziło jej być niesamowite zainteresowanie pracą ojca, który chętnie próbował strzelać dziewczęta we własnych filmach, nawet gdyby było przypadkowe role. Obecnie Til Shvayger rozwodzie Dana Carlsen, jednak aktor nie traci więzi rodzinnych z dziećmi. Po rodzina sielanka dobiegła końca, Emma Shvayger, których zdjęcia są często zaszczycił stron niemieckich gazet i czasopism, zatrzymaliśmy się w Hamburgu z matką. Ona chętnie przyjmuje propozycję ojca do udziału w kręcenia nowego filmu. Pomimo faktu, że chodzenie do szkoły jest czasochłonne, młoda dama okazała się być realne, trwałe i utalentowana dziewczyna.

pierwszą rolę

balon próbny dla Emmy w filmie był film „Pretty Boy”, który zorganizował jej własnego ojca. Należy jednak dokonać rezerwacji: pierwsza dziewczyna w strzelaninie, że zaangażował się w 2005 roku podczas kręcenia filmu kinowego „barfuß”. Ale rola była znikoma.

Aż pięć córek powierzone grać „Pretty Boy” obraz Cheyenne niebieski. Jest to film o niepowodzenia od dziennikarza. Warto zauważyć, że oryginalny obraz ruch ten został dopuszczony do oglądania dla dzieci w wieku poniżej 6 lat, ale granica wieku później został przedłużony do 12 lat.

Druga rola

Następna praca z Emmą – sposób Emilia w filmie "Men in the City". Jednak scenariusz i inscenizacja filmu pracował każdy Til Schweiger – Simon Ferhoeven. Działka – opowieść o romansach mężczyzn, które są całkowicie odmienne pod względem charakteru i mentalności. Wszyscy oni dzielić jedno – pragnienie miłości.

trzecia rola

W 2009 roku Thiel pędy kontynuację „Pretty Boy”, a w drugiej części filmu, znów oferuje wycofać swoją najmłodszą córkę.

Emma Shvayger, filmy, które już z udziałem gustu publiczności, odgrywa dorosłego Shaeyn niebieski. Główną rolę w filmie o przygodach Ludo odgrywa Til Shvayger.

„Uwodziciel” zwiększa rankingu popularności

W 2011 roku młody Emma Shvayger ponownie usunięty ze swojego rodzica. Tym razem ofiarowała jedną z głównych ról – obraz Marii Magdaleny w filmie „uwodziciela”. Reżyser nie wątpię, że jest najmłodsza córka jest idealny do tego. I rzeczywiście, zrobić wielki gładkie: Til Shvayger – Emma Shvayger. Pierwszy wcielił się w rolę ojca w filmie. Henry (to było jego imię) pochodzi z córką, o istnieniu którego dowiaduje się z listu. Urodziła się dzięki połączeniu mijania Henry i jego przyjaciel Charlotte. Till bohater musi nauczyć się być troskliwym ojcem. Poza tym, nie ma pojęcia, jak wytłumaczyć pojawienie się córki żony, bo jeśli powiesz prawdę, a potem dowiaduje się, że 9 lat temu zmieniła Henry …

Emmi Shvayger znakomicie poradził sobie z zadaniem działania. Dziewczynka uwielbia spędzać czas z ojcem na planie. Tak, i Thiel próbuje jak najwięcej, aby być blisko niej, jak to możliwe. Reżyser przyznał, że właśnie on zaproponował Emma odgrywać rolę w „uwodziciela”.

„Kiedy jestem z głową zanurzony w procesie twórczym, mam prawie nie ma czasu, aby zobaczyć moje dziewczęta, więc dołożę wszelkich starań, aby upewnić się, że przynajmniej ich święta spędzić z nimi czas” – mówi aktor.

Thiel nie wierzy, że talent aktorski musi być rozwijane od najmłodszych lat, ale dla Emmy, zrobił wyjątek. I rzeczywiście, dziewczyna z ogromną chęć do pracy w „uwodziciela”.

„Zapytałem ją, czy ma pozostać w obrazie. Minęła przesłuchanie, a następnie stał się po prostu męczyć mnie pytaniami o tym, kiedy rozpocząć fotografowanie. Ona spalone oczy jak chciała odegrać „uwodzicielem”. I dał jej do zrozumienia, że w tym filmie, trzeba zagrać główną rolę i muszą pracować o wiele więcej niż w filmie „Pretty Boy”, który był częścią bit. W rezultacie, jej wytrwałość i ciężka praca sprawiły, że działalność: wydatki na zestawie przez prawie miesiąc, ona z powodzeniem poradził sobie z ich pracy. Za rolę w filmie „Uwodziciel” Emma Shvayger, którego filmografia obejmuje około siedem prac w filmie otrzymała nagrodę „nowe twarze BUNTE Award 2011”.

"Uwodziciel-2"

W 2012 roku przyszedł na kontynuację uznanego filmu „Uwodziciel”. Na zdjęciu Amy była zaangażowana ponownie, reinkarnacji w wizerunkiem ulubieńca publiczności Magdalena.

„Miód w głowie”

W roku 2014, Til Shvayger sprawia, że film „Miód w głowie”, a następnie oferuje je grać swoją młodszą córkę. Miała rzucić Tilda jedenaście dziewcząt, które wielbi na dziadka. Lubią spędzać czas ze sobą: kochają żarty i figle.

Ale dziadek zdrowia pogarsza się wkrótce: utrata pamięci, staje się źródłem domu „chaos”, z których są członkowie rodzin dotkniętych. W rezultacie został on wysłany do domu opieki, ale wkrótce, aby pomóc jego dziadek pochodzi wnuczka Tilda. Razem idą na podróż do Wenecji ….

wniosek

Oczywiście, tak długo jak pozostaje on pełną tajemnicę czy Emma Shvayger chce stać się znana aktorka. zadatki aktor nią, oczywiście, są: w kadrze, to wygląda bardzo, bardzo organiczny. Jednak krytycy twierdzą, że bez pomocy ojca, młoda dama nie była tak popularna, jeśli rozpoczęła karierę jako wszystkimi dziewczynami. Taki czy inny sposób, ale Emma chętnie w filmach, filmowanie jej sympatię. Teraz ona jest zdobycie doświadczenia i gładzenia swój talent. A kto wie, może to będzie tak samo popularny jak wielkiego Odri Hepbern. Ale nadal dziewczynka znany fakt, że wyrażanym jedną z postaci w filmie animowanym „earless królik i kurczak dvuuhy”, który został pokazany w 2013 roku. Dziś Emma ogromna liczba wspaniałych planów. A ona jest zdeterminowana, aby je realizować.