240 Shares 1210 views

Aktorzy i rola w filmie „Amelie”. Aktorka zagrała w Kim ona jest?

W 2016 znaków piętnaście lat od obu ekranach spośród filmu „Amelie”. To przeniesienie rolka folii natychmiast stał się kultową, a francuscy aktorzy, którzy grali w nim, zyskał światową sławę. Jednak najbardziej popularne było Odri Totu (Amelie aktorka w roli).


Film "Amelie": działka

Fabuła tego filmu jest dość prosta. Cała historia skupia się wokół życia uroczej dziewczynki o imieniu Amelia. Ona jest miły i nowoczesny, ale również bardzo samotny. Ale Amelie nie był przyzwyczajony do rozpaczy, ona wie, jak znaleźć szczęście w małych rzeczach codziennego przyjemne, a następnie decyduje, że jego celem – aby pomóc innym znaleźć szczęście.

Próbuje zorganizować życie tych, którzy są wokół niej, Amelie nagle spotyka swoją bratnią duszę.

charakter Amelie

Centralną postacią filmu, jak sama nazwa wskazuje, jest młodą i nieco naiwny Francuzka Ameli Pulen. Zdejmuje maleńkim mieszkaniu w Paryżu i pracuje jako kelnerka w kawiarni „dwa młyny”. Starzenie się ojca, który mieszka samotnie w swoim starym domu, kawiarni patronów, jak i ekscentrycznych sąsiadów – to cały świat od tej dziewczyny. Jednak bohaterka postrzega rzeczywistość nie jest tak, jak otoczenie.

Amelie sobie głęboko samotny, i od wczesnego dzieciństwa. Wszyscy ludzie kochała, wychodzi z jej życia. Matka przypadkowo zabity, ulubiona ryba odpłynęła, ojciec nie zwracają wystarczającej uwagi na ich okruchy, a dzieci szkolne Amelie jest niedozwolone. W przypadku braku przyjaciół Amelie ratuje tylko jego brutalne fantazje.

Pewnego dnia, gdy był dorosły, Amelie znaleźć stare pudełko zabawek chłopca, którzy zapomnieli go w jego kryjówce wiele lat temu. Wróciła element do właściciela i postanowił, że jej misja – aby zmienić życie ludzi wokół niej. Z zabawnych sztuczek, oszustwa i innych dziewcząt stopniowo udaje się realizować swój plan. Ale niestety, nie wszystkie z nich pomogła, może być szczęśliwy pomimo wszystkich swoich wysiłków.

Bohaterami filmu

Druga połowa to piękny Amelie Nino Kenkonpua.

Ten facet jest tak samotny jak dziewczynki, jak i dziwne. Jego hobby – zbieranie strzępy podartych zdjęć pobliżu fotobudki i zebrać je z obrazka. Wszystkie ich „pracy” Nino wklejony w specjalnym albumie, który przypadkowo spożytego Amelie. Ona zakochuje się z właścicielem albumu, a na jego uwagę, organizuje prawdziwe poszukiwania Nino. Nino rola Mato Kassovitts – znany francuski reżyser i aktor.

Jednym z najbardziej wzruszających i tragiczny charakter tego malarstwa jest sąsiadem dziewczyny Ramon Dyufael – „szklanego człowieka”.

Jego kości są z natury bardzo kruche, a nie im szkodzić, nosi ciepłe ubrania i wyjść z domu. Dla zauważa świata zewnętrznego przez teleskop. W wolnym czasie ekscentrycznych kopii Renoira, przez okres jednego roku. Z Amelie szybko znaleźliśmy wspólny język. Dziewczyna stara się obudzić jego zainteresowanie w życiu, jednak nie wszystko idzie jak zamierzała, ale dość bezpiecznie. Ramona grał Serż Merlen.

W uzupełnieniu do „szklanego człowieka”, Amelie i starałem się pomóc jego samotną sąsiadkę o imieniu Madlen Uollas.

Brała w przeszłości trudno było zerwanie z mężem, a ona nigdy nie odzyskano od incydentu, a po śmierci męża. Aby jej pomóc, ona fałszuje list do zmarłego męża i Madeleine uspokaja i zaczyna nowe życie. Rola Madeleine śpiewał belgijski aktorka Iolanda Moro. Amelie ojciec grał Ryufus.

Postać ta pojawia się trochę w filmie. Jego problemem jest to, że jest on zatrzymany w domu i nigdy nie zdarza. Aby mu pomóc, Amelie porywa Garden Gnome ukochanego ojca i wysyła go do czasu stewardesa znajome. Że podczas podróży gnome sfotografowany w najsłynniejszych zakątków ziemi, i wysyła zdjęcia tata Amelie. W rezultacie, M. Poulin podróżuje.

Warto również wspomnieć jest niewielka postać o imieniu Lucien.

To dobry człowiek, ale on obraża sklepikarza. Aby pomóc faceta, Amelie usatysfakcjonowany sprawcy „Gay” życie. Charakter śpiewał słynny aktor Zhamel Debbuz.

Kolejny słynny francuski aktor Dominique Pinon zagrał rolę zazdrosny Józefa, zawsze czuwa nad jego ex.

Próbowała pomóc zatem człowieka i umieścił swój romans z samotną Georgette.

Postać grana przez Izabel Nanti – słynnej francuskiej aktorki. Amelie miała nadzieję, że życie tych singli byłoby lepiej, ale szybko okazało się, że dwa są po prostu w stanie być szczęśliwy, niezależnie od okoliczności.

Odri Totu – aktorka z filmu „Amelie”

Rola pięknej i wzruszającej Amelie poszedł do francuskiej aktorki Odri Totu.

Jeśli widzowie na całym świecie przed filmie „Amelie” aktorki był nieznany, a potem w domu stała się słynny bez pomocy tej znaczącej roli.

Wczesne lata aktorki

Urodzony starlet w dentystę rodziny. Od dzieciństwa, lubiący biologii, a także gra na instrumencie muzycznym (aktorka doskonale gra na fortepianie i oboju).

Początkowo Odri Totu nie planuje zostać aktorką, gdyż przyciąga kolejne zajęcia z biologii. Ale kochający rodzice przekonani swoje dziecko, aby spróbować wymusić zawodu aktorka, zapłacił za jej szkolenie w szkole teatralnej w Paryżu „Cours Florent”.

Po przeprowadzce do Paryża, Amelie przyszłość nie tylko studia, ale także pracowała jako sekretarka. Wkrótce los uśmiechnął się do niej i wziął piękny dziewczyna gwiazda w serialu detektywistycznego „Zhyuli Lesko”. Wcześniej miała prawie dwa lata było tylko małe role.

Wygrywając French konkurs dla młodych talentów, Odri Totu otrzymała rolę w filmie „Beauty” Venus „” W tym projekcie, była w stanie wyrazić się dobrze, choć jej rola była stosunkowo niewielka.

Po filmie, młoda aktorka została zauważona i została zaproszona do obsady głównych projektów.

W 2000 roku Audrey przyjął główną rolę w filmie „Wag skrzydła ćmy”. Ironią jest to, że ten projekt w świecie toczenia się po niedawnym głośnym „Amelie”. Aktorka w roli głównej w obu filmach, była już u szczytu popularności. Dlatego twórcy „Wag” zdecydowali się skorzystać z tego filmu i ogłosił jako „Amelie 2”, choć w rzeczywistości tak nie jest.

Audrey Tautou stała Amelie

Początkowo, Jean-Pierre Jeunet (reżyser filmu) pragnie odgrywać rolę Amelie aktorki nazwie Emili Uotson.

Jest to z cech jego wyglądu i sposobu grania scenariusz został napisany. Niestety, to się nie sprawdziły, ponieważ aktorka była zajęta na innym projekcie, a ponadto, słaba znajomość języka francuskiego.

Znowu potrzebne reżysera filmu „Amelie” głównej aktorki. Zastanawiając się nad kogo zaprosić do tej roli, Zhone się dostrzegać plakat na ulicy w nowym filmie z Odri Totu. Zdjęcie młodej aktorki był tak zadowolony z niego, że zaprosił dziewczynę na przesłuchanie i wkrótce przyjął go do głównej roli.

„Amelie” aktorka Odri Totu po wzięciu udziału w filmie

W 2001 roku, wraz z premierą filmu „Amelie” we Francji ma inny projekt z Odri TOTU ale nie był tak udany, i nie pojawił się w kinach na całym świecie.

Po fenomenalnym sukcesie „Amelie” aktorka sobie sprawę, że może przekształcić się w roli ofiary. Dlatego Odri Totu zaczął starać się w innych rolach. Więc, po jej pracy został splątane thriller psychologiczny À la folie … pas du tout. Tutaj Tautou grał świetnie psychopatę.

W tym samym roku na ekrany wszedł dwa kolejne filmy z tej aktorki, a każdy z nich starała się być inna.

W 2004 Zhone ponownie zaproszony Audrey z nim pracować. W tym czasie, opowiedziany film o dziewczynie, która bada okoliczności śmierci swojego kochanka w wojnie.

Wraz z Thota w filmie grał inny słynnej francuskiej aktorki – Marion Kotiyyar. Pomimo faktu, że ten film był bardzo dobry, z powodu sporów finansowych i innych problemów, nie miał czasu, aby przejść do wynajmu. To pozbawił go możliwości udziału w prestiżowych festiwalach i nominowany do Oscara „”.

Po zagraniu w kontynuacji komedii 2002 „hiszpańskiej grypy”, która została opublikowana w 2005 roku, został zaproszony Audrey star w kontrowersyjnym filmie „Kod Leonarda da Vinci”.

Po sukcesie tego projektu, aktorka wróciła do domu i nadal gwiazdą francuskiego kina.

Ze względu na podobieństwo czysto francuskiej aktorki, w 2009 roku był w stanie dostać się w rolę legendarnej Koko Shanel.

Film był bardzo dobry i udany, mimo że rok wcześniej opuścił projekt z Shirli Makleyn „Koko Shanel”.

Utalentowana aktorka nawet nominowany do „Cesar” i BAFTA za rolę, ale Audrey nie otrzymali te nagrody.

Odri Totu dzisiaj

W ostatnich latach, francuska aktorka nadal aktywnie usunięte. Niestety, rzadko opuszcza dom, preferując francuskiego kina, choć w stanie działać w międzynarodowych projektach, ponieważ oprócz Francuzów doskonałą znajomością języka niemieckiego i angielskiego. Większość jej filmów w ostatnich latach – melodramatu i komedii romantycznej.

W 2012 roku, z Odri Totu otrzymał obraz „Teresa D.”, który jest prawie taką samą nazwę, adaptacji słynnej powieści Fransua Moriaka „Teresa Deskeyru”. Pomimo faktu, że krytycy są dość chłodne spotkał ten obraz Tautou zagrała bohaterka naprawdę świetnie.

Oprócz swojej pracy filmowej, aktorka nie opuszcza teatr, od czasu do czasu uczestniczy w przedstawieniach.

W 2015 roku, z jej udziałem przyszedł dwa filmy w 2016 roku jako zaplanowanych kilka filmów z Odri Totu. Więc aktorka nadal jest faworytem nie tylko widzów, ale także filmowcy.

W historii kina niewiele jest takich zjawisk jak w filmie „Amelie”. Aktorka zagrała (Odri TOTU), jak również przyzwyczaiłem się do tego, że cały świat będzie zawsze pozostanie marzycielem Amelie, nawet po tylu latach, a role w filmie.

Ostatnio w prasie czasem błysnął pogłoski o możliwej kontynuacji. Ale jest mało prawdopodobne Zhone idź do niego, nawet za dużo pieniędzy, ponieważ film „Amelia” jest wyjątkowy i nie da się go powtórzyć.