695 Shares 6297 views

Skradzione numery: co zrobić, gdzie pójść, czego się spodziewać

Wszyscy właściciele samochodów (zarówno amatorów jak i profesjonalistów) są zagrożone w jakiś nie wspaniały dzień pozostanie bez ulubionych środków transportu (a nawet sposobów zarabiania). I nie dlatego, że były nieuważne jazdy, ale ponieważ fani łatwych pieniędzy. I smutny wynik – zostały skradzione numery. Co robić w tej nieprzyjemnej sytuacji?


Dlaczego potrzebujemy innych ludzi autonumbers

Powód numer jeden: prymitywny szantaż dla okupu. Oto najbardziej popularne pokoje z mobilki numeru hosta, nie mniej popytu na samochody z innych regionów lub krajów. Pieniądze będą oczekiwać na każdym z portfela online, na przedniej szybie zostawił notatkę do wyjaśnienia warunków. SMS-ki i mobilne połączenia z pokoi jednoosobowych lub telefonów ulicznych również nie jest niczym niezwykłym.

Drugi powód: żądany numer na maszynie, której oczekuje się stosować w rabunek, kradzież, napaść, itd. A jeśli celem jest to, to, że nie wrócić, co zostało skradzione (y) … Co zrobić w tym przypadku? Wystarczy powiedzieć „gdzie”, to przynajmniej nie jest uważany za akcesorium ty.

Trzeci powód: drobni brudne sztuczki z sąsiadów, współpracowników, w ogóle, tych, którzy są krzywe spojrzenia na siebie. Dowiedzieć się, kto nie kochasz – zwróci to, co zostało skradzione (numery). Co zrobić z „przestępców” na – swojej pracy, ale przynajmniej z sąsiadami należy pogodzić i znaleźć wspólną płaszczyznę.

I ostatnia opcja: udało ci się zdobyć niezwykłą liczbą, a do czynienia z kolektora. Powrót strata jest mało prawdopodobne.

Działania prawa i porządku

Odzyskiwanie Room – kłopotliwe, ale niedrogie. Pierwsze pisemne oświadczenie o kradzieży i bardziej wiarygodne, aby zrobić to do policji. Zgodnie z oświadczeniem pojawić protokół i przekazać go jako powiadomienie. Decyzja jest podejmowana w ciągu 10 dni. Następnie, jeśli masz szczęście, zavedut sprawę karną. Z kupon otrzymał smutny, aby przejść do MREO (beznomernuyu zostawić samochód na parkingu), piszemy notę wyjaśniającą o tym, który został skradziony (numery). Co dalej, nie powie, a w najlepszym razie kilka godzin po zarejestrowaniu wszystkich papierów wartościowych właściciela otrzyma nowy znak pokładzie. Pozostanie (nie trzeba brać go ponownie, i to podoba) zmiana sprawdzanie voucher i odnowić ubezpieczenie. W tym momencie, patrząc na to, co regułach ubezpieczyciela: może dać nowy certyfikat może przynieść w starych nowymi danymi.

Procedura wątpliwa, ale warunkowo dozwolone

Bez względu na to, jak może się wydawać proste kroki, zawsze są pułapki. I przez 2 tygodnie bardzo niewiele osób może rozstrzygać te wszystkie formalności. Tutaj niech mają skradzione tablice rejestracyjne. Co zrobić, jeśli potrzebujesz samochodu na co dzień, jeżeli wpływa na samopoczucie swoje i swojej rodziny? Najprostszym sposobem, aby mieć, jeśli to oznaki skradzione dla okupu. Zapłacić pieniądze i uzyskać szereg cenionych powrotem. Oszuści dobra znajomość informacji, więc zazwyczaj prosić o jeszcze trochę mniej niż dać państwa w formie podatków państwowych i wymaganych płatności. Ale liczba wróci do Ciebie jutro. Urazy jakiś czas z wami nawet pobudet, ale możliwość korzystania z samochodu wróci szybko i bez biurokracji.

Numer tranzytowy – najsmutniejszy przypadek

A jeśli Twój samochód jest „pozbawiony” w innym mieście, a nawet gorzej, żyjesz w innym kraju? Sytuację komplikuje kilka razy. Załóżmy, ze względu na wykupu skradziony numer tranzytowy. Co robić? Spróbuj go uruchomić, aby odkupić. Jeżeli ilość zanika bez śladu, po pierwsze należy postępować według schematu opisanego powyżej. Będzie musiał długo czekać, ale wynik nie można przewidzieć. Więc jeśli można przejść do (działu rejestracji i badania) policji drogowej i napisać oświadczenie o utracie brak emisji nowych tranzytów.

A jeszcze lepiej podjąć środki ostrożności. Istnieje kilka opcji, w której numery skręcanie nie grożą. Ale będziemy rozmawiać o następnym razem.