95 Shares 6866 views

Hero Miasto Sewastopolu. Uchkuevka – idealny dla rodzin plaża

Wiele osób przyjeżdża na odpoczynek w Sewastopolu. Uchkuevka – jest to jedno z tych miejsc, gdzie można spędzić wakacje dobrze.


Rodzina zabawy

Jest to mały, ale malownicze wioski, położone w północnej części miasta z chwalebnej nazwie Sewastopolu. Uchkuevka słynie z szerokich plaż kamienistych i piaszczystych jak dziki i dobrze wyposażone. Ktoś tu znaleźć miejsce do smaku. A dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze jest łatwo zorganizować dla siebie absolutnie każdy wolny czas. A jak mogłoby być inaczej, jeśli jesteś w miasta-bohatera, który jest Sewastopol? Uchkuevka, w międzyczasie, to ciche i spokojne miejsce, idealne dla rodzin. Na wygodnych plaż będzie czuć się komfortowo i osób w podeszłym wieku i dzieci i dorosłych.

bogata historia

Muszę powiedzieć, że to miejsce jest jak magnes, przyciąga miłośników otwartym morzu otwartych przestrzeni i ciepłe pieszczoty słońca. Jest za to i wiele idą w lecie w Sewastopolu. Uchkuevka, należy stwierdzić – miasto o bogatej historii. Wziąłem gustu do tego miejsca Feodor Ushakov, największy admirał Imperium Rosyjskiego. Nawiasem mówiąc, moc tego wielkiego człowieka są przechowywane w miejscowej świątyni. Raz to było jego imię i nazwisko ziemi brzmiał jak Uch-Kui. To słowo jest tłumaczone jako „turecki z trzech pasm”, lub „trzech studni”. Trzeba powiedzieć, że pierwsza opcja wydaje się bardziej logiczne, zwłaszcza jeśli spojrzeć na najwyższym Uchkuevka. Cudowny widok otwiera od Cape Tołstoja. Stamtąd widać zagięć Coastline – Uchkuevka bezpośrednio przy niewielkiej zatoce. Niedaleko wsi można zobaczyć milę Ekaterina – tak to pierwszy budynek miasta-bohatera, wykonane z kamienia. I przesuwając na dół drogi, można dojść do cmentarza braterskie – jest to jeden z najbardziej tragicznych i najmniej masywnych pomników poświęconych wojnie krymskiej. Oczywiście, nie jest to tylko historyczny punkt w Uchkuevke. Bardzo blisko do wspomnianego żałobny miejsce znajduje Św Mikołaja. Został zbudowany z powrotem w 1870 roku, a budynek piramidalny, symbolizujące wieczność smutku i nie można pomylić z niczym.

Piękne krajobrazy

Oprócz ciekawej historii, która słynie z widokami na miasto Sewastopol. Uchkuevka – odcinek przez wiele kilometrów czystych plaż. I, oczywiście, ogromna blue sea – delikatny, ciepły … To gdzie ludzie pływać, przyjście na odpoczynek w Sewastopolu. Uchkuevka – urocze miasteczko z komfortowych hoteli. Wygodne, czyste sprzątane pokoje, uprzejmy i pomocny personel – krótko mówiąc, wszystko, co potrzebne do przyjemnego pobytu! W południowej części wsi znajduje się zorganizowana plaża z kolorowych nazwą „Fat Man”. Tam znajduje się dyskoteka, kawiarnia i bar. Pomimo faktu, że jest to bardzo popularny i odwiedził miejsce, nigdy nie jest zatłoczone. A poza tym, nawet Uchkuevka ma kilka obszarów na plaży, więc nie ma z czego wybierać.

dzikie plaże

Miejskie plaże, dzikie, wyposażone, żwir, piasek … dla każdego smaku i koloru. Ale czemu się dziwić? Po tym wszystkim, to miasto nad morzem, Sewastopol! plaża Uchkuevka, który przylega do Cape Tołstoja jest jednym z najbardziej niezwykłych miejsc na jego północnej stronie. Był pokryte kamieniami na tyle duże, więc jest mało prawdopodobne, aby zadowolić ludzi, którzy wolą leżeć na miękkim piasku. Ale fani „naturalnego masażu” to miejsce na pewno spodoba. Zwłaszcza, że jest bardzo czyste i czyste morze, które jest po prostu niesamowite. Kąpać się w ten – prawdziwa przyjemność. Nawiasem mówiąc. Należy zauważyć wzór: jeśli pójdziesz do północy, z dala od najczęściej odwiedzanych plaż, możemy zobaczyć, jak staje się mniejsze kamyki. To podobno idzie na piasku.

sanatoria

Wiele osób przyjeżdża na Krym, aby poprawić swoje zdrowie. Połączenie przyjemnego z pożytecznym – może być opisana jako święto. Uchkuevka, Sewastopol, Balaklava – tutaj istnieje wiele różnych hoteli i kurortów. Na przykład, jeśli spacer promenadą, można zobaczyć, jak ludzie są coraz mniej, na plaży – wszystko jest ciszej, ale potem emerytura zaczyna CURRENT „Mokrousova”. Na piaszczystej plaży, która rozciąga się na odległość, masa grzybów i zadaszenia, ławki zainstalowanych w pobliżu stojącej, a nieco dalej można zobaczyć malownicze alejki. Na terenie tej instytucji ma centrum nurkowe, kino na świeżym powietrzu, mały rynek sprzedaży owoców, orzechy i owoce morza. Dla miłośników wyposażonych placów zabaw, które są zaprojektowane specjalnie do gier sportowych. W pobliżu znajduje się plaża z piękną nazwą „Lyubimovka”. Jednak tutaj nie ma infrastruktury wyjątkiem dwóch garderób. Ale nieco dalej, zaledwie kilkaset metrów dalej, możemy zobaczyć centrów cywilizacji ze swoich barów, sklepów i miejsc do wynajęcia leżaki i inne atrybuty wakacje.

W skrócie, Uchkuevke każdy turysta znajdzie odpowiednie miejsce do rekreacji. Dobrze, że urlop na Krymie pozostawi w twojej duszy najbardziej miłe wspomnienia, i powiedzieć nie.