626 Shares 3504 views

Nun Nina Krigina: biografia, wykłady

Dziś, często z różnych źródeł, można natknąć się na wykładach i dyskusjach Nina Krygin – mniszek i kandydata nauk psychologicznych. Jej głównym tematem – psychologia rosyjski prawosławny. W przypadku jakichkolwiek pytań tego planu radzi sobie łatwo i mądrze, badając cały swój głęboki psychologiczny technologię analizy. Nina Krigina daje dobre rady i wiele prowadnice na właściwą drogę. Ta zakonnica – osoba, która otwiera nam współczesnych założeniem rodziny, miłości i ludzkich relacji i zapewnia nawet profesjonalnej porady. Więc, kim ona jest? Będziemy starać się zrozumieć.


Nina Krigina: biografia

O biografii Niny Kryginoy bardzo mało informacji, czasami tylko z wykładów wyciek kilka szczegółów z jej życia. Wstępnie wiadomo, że urodziła się w 1969 roku.

Wyższe wykształcenie zdobyła w Moskwie, a następnie wykładał na Uniwersytecie w Magnitogorsk. Po pewnym czasie stał się profesor i doktor psychologii. Komunikowanie się z moich studentów, Nina Krigina gromadzeniu istotną materiał do swoich wykładów, który dał jej sławę i popularność. I wtedy stała się zakonnica Sredneuralsky klasztor.

Nun Nina Krigina: miłość życia

Powiedziała, że zakonnica była zamężna, choć jej rodzice nie od razu zatwierdzić swój wybór. Jego bardzo przyciąga do prawosławnego życia Bożych przykazań, ale mąż nie dzielić się z nią tymi jej aspiracji.

W małżeństwie, mieli syna, który w jej własnych słów, zbyt, udał się do klasztoru, i to była jego niezależność i świadomego wyboru.

W jednej z ich rozmów, ona swobodnie mówi o jej siostra, która również tonsured zakonnicę, a teraz mieszka w tym samym klasztorze jak Nina. Po jej siostra była bardzo chora i tylko szczere modlitwy matki wierzących pomógł jej przezwyciężyć chorobę podstępną.

Życie w klasztorze

Dziś Nina Krigina – Sredneuralskogogo zakonnic klasztor, zbudowany na cześć Matki Bożej „Sporitelnitsa chleba.”

Ten klasztorny siedziba zaangażowany w różnego rodzaju działania społeczne, pomagając starszych, sierot, ubogich i biednych, samotnych matek, uchodźcy, osoby niepełnosprawne oraz zapewnienia im wszelka pomoc, duchowej i materialnej.

Siostra siostry zaangażowani w działania edukacyjne, a jednocześnie ich odwiedzenia szkół i przedszkoli na terenie miasta i regionu Sredneuralsk Swierdłowsku.

postępowanie

Od dawna zakonnicą Nina zaczęła czytać wykłady z psychologii, a dzięki cyklowi wykładów „ogniu paleniska,” stała się sławna. Potem przyszedł jej artykuł „emancypacja kobiet”, „Rola mediów w przełamywaniu tradycyjnych wzorców płci”, etc. Po jej prezentacja na temat „rodzina królewska – chrześcijańskiego ideału rodziny” i innych równie ciekawych i przydatnych tematów.

W swoich wystąpieniach, Nina Krigina ma przede wszystkim wiary w Boga, który jest syntetyzowany w zgodzie z jej pracy i doświadczenia życiowego. Na dużym audytorium słuchaczy jest imponująca, bo to przynosi ogromne korzyści oszczędzania.

Jednakże istnieją również krytyczny wobec ludzi, którzy nie postrzegają jej wykłady, jak ona musi dotykać kwestii stosunków seksualnych między małżonkami. Jednak to jej nie przeszkadza, bo miał już doświadczenie życia rodzinnego.

Ale tu należy zauważyć, a jej urok, odwołanie, charyzma i wewnętrzne piękno, które pochodzi od niego. Jej występy stworzyć wrażenie, że ona zawsze słucha jej, a następnie podaje informacji pochodzących od wewnątrz.

Nagranie jej rozmowy są dystrybuowane przez Centrum ochrony macierzyństwa „Cradle” Jekaterynburg diecezji, hoteli usług społecznych. „Rodzicielska kształcenia ogólnego” zorganizowano również dla jego metodologii.