275 Shares 5951 views

We śnie straciłem buty: co to oznacza i czego mam się przygotować?

Próby wyjaśnienia sobie, jak marzy się sen, jest prawdopodobnie zrobione przez każdą osobę, nawet raz w życiu. Marzenia są ważne dla istnienia nie mniej niż zdarzenia, które zdarzają się nam w rzeczywistości i trzeba traktować je ostrożnie i wyczulająco. Nawet jeśli straciłeś buty we śnie, może to być zarówno ostrzeżenie, jak i wskazanie właściwego kierunku. Życie może się nagle zmienić, a nie zawsze w dobry sposób, dla tego, kto zaniedbywał wskazówek.


Podstawowe podejścia interpretacyjne

Jeśli chcesz zrozumieć dokładnie i bez błędów, co oznacza marszczenie butów we śnie, spróbuj przypomnieć sobie wszystkie okoliczności, które towarzyszyły Ci: kto szukał ciebie z tobą, jaki kolor, typ i kondycja to było, czego doświadczyłeś? Pamiętaj, że najmniejszy szczegółowy szczegół jest w stanie odsłonić znaczenie wiadomości o 180 stopni i przesunąć się w niewłaściwym kierunku, w którym jest wysyłany.

Wszelkie straty w śnie nieuchronnie oznacza utratę rzeczywistości. Ale co właściwie dotykają, sugerują te same pośrednie znaki.

Przede wszystkim rodzaj butów. Czekają, czy marzyciel we śnie straci swoje buty. Mówiąc, oficjalne spotkanie, czyli buty, a następnie pewne zmiany i najprawdopodobniej bardzo zachęcające, czekają w kierunku jego pracy. A jeśli buty miały piętę, kłopoty będą miały wpływ na pozycję: utrata znaku wysokiego stanowiska mówi o spadku rangi.

Białe buty są interpretowane jako akcesoria do ślubu. W związku z tym, jeśli ich strata zostanie zauważona (zwłaszcza dla kobiety niezamężnej), plany małżeństwa są zagrożone.

Zielone buty są symbolem dobrego samopoczucia, a ich utrata może być interpretowana jako cios finansowy, z długimi grającymi planami i inwestycjami.

Ważne: kto jest szefem?

Najczęściej osoba widzi, że stracił własne buty we śnie. Jeśli buty nie były twoje, spróbuj sobie przypomnieć, kim są. W snach zwykle nie można dokładnie określić niczego, ale marzyciel intuicyjnie odczuwa związek. Jeśli straciłeś ukochane buty, może to być sygnałem, że wkrótce go zawiedziesz, a najprawdopodobniej ze względu na swoje słabości lub zaniedbania.

Jeśli w snach "posiano" buty obcego, to też słuchasz opinii innych, co wpływa na jakość życia i relacje z innymi.

Zdarza się, że musisz marnować buty we śnie, poszukać go i zobaczyć kogoś innego. Jeśli pamięta się twarz tej osoby, z pewnością wiesz, kto siedzi przy pracy lub chce wziąć swoje miejsce w rodzinie.

Jak to było

Tło utraconej pary jest również bardzo ważne. Jeśli buty są kruszone lub spłukane – w prawdziwym życiu są ludzie, których społeczeństwo Cię niepokoi. Utrata takich butów może być uznana za dobry znak: wkrótce będzie możliwość odseparowania się od nich.

Jeśli buty były świetne, a zanim się zgubiły, kilka razy spadłeś, wtedy nie możesz wykonać zadania, za które się podjąłeś. Pomyśl o ostatnich wysiłkach i uświadom sobie, jak są możliwe do wykonania.

Sposoby utraty

Utrata jest zbyt ogólnym pojęciem. Trzeba pamiętać, jak dokładnie nastąpiła strata. Wszystkie przypadki można zredukować do trzech pozycji.

  1. Sam zdejmowałeś buty, tak jak kładł je obok ciebie, ale nie możesz tego znaleźć. Taki sen wskazuje, że w Twoim życiu istnieją okoliczności, które chciałbyś pozbyć. Pomyśl o tym, co w rzeczywistości uniemożliwia Ci życie szczęśliwsze.
  2. Twoje buty są skradzione. Kradzieże dowodzą, że ktoś chce naruszać Twoje plany. Może to jednak nie być wróg. Zatem bliski człowiek stara się kierować drogą prostą, jeśli myśli, że straciłeś drogę. Jeśli znasz złodzieja, rozważyć zarówno prawdopodobieństwa.
  3. Buty z tobą wsuwały się niezauważone, podczas gdy jedziesz gdzieś. Gdzie dokładnie nie pamiętasz, po prostu nagle odkryłeś, że chodzisz boso. Taki sen jest interpretowany jako wczesna utrata. Zwykle sprowadza się do kłótni, pęknięcia, a nawet śmierci najbliższej osoby.

Kiedy nie powinieneś się bać

Bardzo dobrym znakiem jest zgubiona, ale wciąż odnaleziona para: oznacza to, że wszystko będzie normalne w twoim życiu, a kłótnia nie będzie długa.

Niezależnie od tego, jak długo marzysz ze snu, symbolem dobroczynnym jest coś, co pozostawiasz na nogach: koronki, skarpetki, czasami nawet podeszwy. Wizja sugeruje, że osoba, która straciła buty we śnie, w dużej mierze zrekompensuje swoje szkody w innym miejscu i wkrótce. Jeśli jednak znaleziona para utraciła dawno temu i została złapana, a nie zagubiona niedawno, warto przemyśleć niektóre z wydarzeń z Twojego życia. Które z nich są wyświetlane po stronie szczegółów – na przykład znajomego, który szukał butów z tobą lub miejsce, w którym zostały znalezione. Jest to raczej skomplikowana transkrypcja, bo dla niej musisz poznać wszystkie szczegóły życia marzycielskiego.

Sen: stracić buty i nie znaleźć go – możliwe interpretacje

Większość marzeń interpretuje błędy w przeszukiwaniu w czerni. Jednakże wyjaśnienie nie może być tak jednoznaczne. Jeśli osoba we śnie straciła buty, które było ciasne lub niewygodne, nie doświadczając żalu i nie patrząc zbyt agresywnie, możliwe jest, że będzie musiał zmienić się z pewnymi stratami. Prowadzą one jednak do pozbycia się nieprzyjemnych okoliczności życia.

Kolejna pozytywna wersja interpretacji tego, co marzy o marnowaniu butów we śnie i znalezienie go bez powodzenia: w końcu znajdziesz się przed sklepem z butami. Albo tuż przed zestawem różnych par butów. Może to wskazywać, że zaprzestałeś organizacji poprzedniej ścieżki rozwoju. Podświadomie już to odmówiłeś, ale w rzeczywistości trzymasz się zwyczajowego przebiegu rzeczy. Marzenie pokazuje, że masz masę korzystniejszych sposobów.