499 Shares 6412 views

Spisek, aby zadzwonić do ukochanego

Zdarza się, że ukochani nie pojawiają się i nie wymagają żadnego wyraźnego powodu. I nie ma odpoczynku od ciągle myślących o tym, co może się zdarzyć – nieszczęście się wydarzyło, przestało kochać, zapominać, spotkać się inaczej, ale niewiele więcej, co innego. Lub, na przykład, spotkałeś miłego faceta – poprosił o telefon, ale nie zadzwonił. Psychologom zaleca się, aby preferować nudny akurat działania, czyli zdobyć odwagę i zadzwonić do siebie. Ale nie zawsze jest możliwe, po pierwsze, może nie wiedzieć, numer telefonu, a po drugie, ta odwaga czasem nie wystarczy.


W takich momentach wiele osób zastanawia się, czy istnieje spisek, aby zadzwonić do bliskiej osoby. Jest, a nie jeden. Zanim jednak podam przykłady, chcę przypomnieć sobie współczesne czarownice, które spotykają się w rozmowie, przyszły, pamiętały ukochaną, są magicznymi rytuałami, dlatego też trzeba traktować ich z całą powagą. Taki rytuał nazywa się wyzwaniem. Oczywiście nie ma mocy zaklęcia miłosnego lub nieodłącznego, ale w rzeczywistości jest to również ingerencja w wolną wolę innej osoby i trzeba ją uciekać tylko w skrajnych przypadkach.

Ponadto nigdy nie trzeba używać spisków i wyzwań z czarnej magii, gdy jest wymagane opuszczenie okupu po rytuacie, na przykład na rozdrożu, ze słowami: "płatne". Nie wiesz, jakie siły są zaangażowane w tę sprawę i co jest w rzeczywistości potrzebne od ciebie w zamian. Lepiej jest używać własnej woli, zwrócić się do elementów lub do Wszechświata.

Więc jakiego rodzaju rytuał można zrobić lub czytać spisek, aby zadzwonić do faceta?

Zadzwoń do Ognia

Rytuał wykonywany jest o północy. Świeca jest zapalona, płomień jest cięty nożyczkami, a oni mówią: "Gdy świeczka wosk topnieje z płonącego ognia, tak niewolnik (imię) z insynuacji moich potężnych, pojawiają się przed moimi jasnymi oczami. Amen ". Powtarzaj 3 razy. Ograniczyć płomień palcami, nie dmuchać. Podczas czytania fabuły musisz wyobrazić sobie ukochaną osobę.

Rytu z kamieniami

Zbieraj jak najwięcej małych kamieni, jak w telefonie komórkowym. Napisz im numery i włóż je do torebki z tkaniny. Nad torbą czytałeś spisek, aby zadzwonić do ukochanego: "Jak mój numer na tych kamieniach jest rzeźbiony, więc niech będzie przechowywany w pamięci (imię), jak kamienie uderzają w siebie nawzajem, więc niech jego serce na myśl o mnie puka, niech tarczy Mój numer, niech liczba spali się w jego sercu. Moje słowo jest silne. Amen ". Trzeba ukryć torebkę w zacisznym miejscu. Te same kamyczki mogą być użyte w przyszłości.

Działka na chustce

Ten spisek, aby zadzwonić do faceta, który przeczytał na nowej chustce, musi to być bielizna lub bawełna, bez syntetyków. Na kościelnym węzeł węzeł i powtórz to trzy razy: "Wiążę szal, wiążę z tym moje pragnienie. Niech mi pomogą większe siły, niech mi szybciej. Zapiąłem szal i powiedziałem mu pragnienie. Poczekaj chwilę, pragnie się nawrócić ". Chusteczka musi być noszona przez cały czas, a po uruchomieniu rytuału musi być spalona, ale nie w domu.

Marzyć kochaną

Wskazane jest spędzenie obrzędu na pełni księżyca. Słowa fabuły muszą być zapisane na papierze o ciemnym kolorze. Przed pójściem spać, należy przeczytać trzy razy w otwartym oknie, z którego wyraźnie widać księżyc. "Virgin-Moon, posyłaj mi moje ukochane (imię) ze mnie pozdrowienia. Niech go zobaczy we śnie, pamięta i tęsknie za mną. I jak się nudził, niech wie nowość. Deva-Luna, jesteś słodka – jasny sen, ja ci – bardzo dziękuję ". Po tym papierze trzeba rozdrobnić i wrzucić do okna.

Z serca do serca

Rytu ten może być próbowany przez tych, których pragnienie jest naprawdę wielkie, ponieważ będzie wymagało znacznej koncentracji, jak również będzie. Cóż, jeśli masz zdjęcie bliskiej osoby, jeśli nie, jego rzeczy lub rzeczy, które trzyma w ręku zrobi. Może nosił torbę lub pisał piórem – tak będzie. Wieczorem, bliżej północy, znajdź miejsce, gdzie nikt cię nie zawiódł. Usiądź wygodnie, odszukaj zdjęcie lub ulubioną rzecz i zacznij koncentrować się na swoim wizerunku. Pamiętaj, jego twarz, zapach, przyjemne chwile z przeszłości (ale tylko przyjemne, w przeciwnym razie nic nie wyjdzie). Teraz wyobraź sobie szczegółowo, jak zadzwoni twój numer. Obraz powinien być jasny, tak jakby rzeczywiście się działo.

Teraz wyobraź sobie, jak z twojej czakry serca (pośrodku klatki piersiowej na poziomie serca) skierowana jest promień zieleni do serca ukochanego. Przedstawione? I teraz ten sam promień miłości z jego serca jest wysyłany do ciebie. Jeśli zrobisz wszystko dobrze, możesz poczuć ciepło, a nawet ciepło w środku klatki piersiowej. Ten rytuał jest pożądany, aby być powtarzany codziennie, aż ukochani nie poczują się.

Po przeczytaniu fabuły, aby zadzwonić do ukochanego, powinien pojawić się w ciągu 3-7 dni. Jeśli w tym czasie facet nie zadzwonił, wtedy rytm nie działał. Musisz odpowiednio przygotować i przeprowadzić inny rytuał. Ale nie można nawet powtarzać udanej ceremonii ponad 2 razy w miesiącu, w przeciwnym razie straci swoją siłę.