212 Shares 8147 views

Wyłączenie UAC

Porozmawiajmy o tym, jak radzić sobie z natrętnych wniosków system operacyjny windose 7, zanim każdy z swojej próbie rozruchu i instalacji programu. Ta funkcja jest dla bezpieczeństwa systemu. To daje możliwość, aby zapobiec tej czy innej nieautoryzowanych zmian laptopów i komputerów stacjonarnych. Nie jest zalecane, aby wyłączyć tę opcję zabezpieczeń, ale jeśli wierzysz w siebie i chcesz pozbyć się stałej afirmacji swoich działań, a powiem ci, jak to zrobić.

Usługa ta – sterowanie Windows 7. Rachunki Patrzy każdą zmianę wprowadzoną do rejestru podczas instalacji różnych sterowników, oprogramowania i narzędzi. Przed dokonaniem zmian, blokuje wykonanie dowolnej aplikacji, gdy wymaga uprawnień administratora, a w przypadku, gdy dotyczy każdego użytkownika komputera. To właśnie w takich chwilach, zobaczysz prośbę o potwierdzenie swoich działań. Gdy usługa jest wyłączona, nie będzie widać irytujące potwierdzenie działania.

Tak więc, User Account Control wyłączony w następujący sposób. Po pierwsze, otwarcie konta usług panelu sterowania. Aby to zrobić, należy uruchomić menu startowe, a następnie wybierz Panel sterowania, gdzie trzeba, aby otworzyć sekcję kont. Po tych manipulacjach, pojawi się element, który jest odpowiedzialny za zmianę parametrów funkcji „Kontrola konta użytkownika”. To wszystko i chcesz uruchomić.

Gdy interesuje nas opcja ta jest aktywna, na wyświetlaczu powinno być okno. Będzie się nazywać „Kontrola konta użytkownika”. Po tym, kliknij przycisk „Tak”, a następnie wprowadź hasło administratora, a nawet, jeśli to konieczne. Byłby to przypadek, jeśli Ty lub osoba, która cię od systemu operacyjnego komputera, ustawiając hasło.

Następnie wyłączyć UAC. W nowym oknie pojawi się suwak, który może poruszać się w górę iw dół. musisz przenieść go na dno. Przepis ten oznacza, że system nie będzie ponownie wysłać powiadomienie do użytkownika. Potwierdź swoje ustawienia naciskając „OK” i ponownie uruchomić komputer. Zrób to koniecznością, aby zmiany odniosły skutek.

Kiedy potrzeba powiadomieniami inwalidztwo nie będzie już konieczne, powrót funkcję. Eliminuje to prawdopodobieństwo wprowadzenia złośliwego oprogramowania niepożądanych zmian w rejestrze, a także ustanavki niebezpiecznego oprogramowania. Odbywa się to w tej samej kolejności, co zostało opisane powyżej, z tym, że suwak będzie konieczne, aby powrócić do pozycji, z której opuszczonej w dół. Komputer musi zostać uruchomiony ponownie.

Należy zauważyć, że metoda ta jest przeznaczona tylko dla „Seven”. On nie pasuje do wyłączyć i włączyć „Kontrola konta użytkownika, Windows 8”. Rękojeść z systemem bezpieczeństwa, to pomoże uniknąć wielu problemów!