205 Shares 1094 views

gaźnik DAAZ

Jeśli jesteś właścicielem VAZ „Classics” (od 2101 aż do 2107), nie tylko zdecydować się na wzrost dynamiki pojazdu lub zmniejszonego zużycia paliwa. Jeżeli silnik jest nazywany sercem samochodu, gaźnik może być bezpiecznie nazywa się zastawka. Zużycie paliwa zależy wyłącznie od ustawień gaźnika. Prawidłowe ustawienia to zależy również od przyspieszenia dynamiki.

Gaźnik DAAZ zawiera główne części: dyfuzor przepustnicy, komorę dyszy i pływak. Jeśli potrzebujesz gaźnik zastępczego, to powinieneś być w stanie wybierać spośród dużej liczby tej, która będzie spełniać określone warunki i będzie pasować do kubatury pożądane silnika. Najbardziej czczony dziś pozostał DAAZ gaźnika. Od 1970 do 1982 roku, był ustawiony gaźnika DAAZ 2101, 2103, 2106, wykonany na Dimitrov fabryce samochodów. W miejsce starego, nowy przyszedł gaźniki, 2105-2107. Mają bardziej zaawansowanych systemów niż ich poprzednicy, a oni mają nową nazwę – „Ozon”. Ta nazwa mówi o DAAZ gaźnika środowiska. Ich montaż w naszych czasach odbywa się w „Classics”.

Jeśli wziąć instrukcję, przepisy przewidują, że regulacja gaźnika DAAZ 2107 powinny być przeprowadzane regularnie, więc to będzie możliwe do uzyskania oszczędności paliwa, wydajność silnika nie jest stracone. Gaźnik DAAZ składa się z dużej liczby tarcie części, które wymagają noszenia obowiązkową korektę.

Regulacja gaźnika DAAZ składa się z kilku etapów. Najpierw trzeba przeprowadzić regulację drążka napędowego. Aby to zrobić: Wyłącz urządzenie i wyjmij filtr powietrza do ciała, zmierzyć długość pomiędzy ośrodkami występów trakcyjnych (powinna ona dotrzeć 80mm). Wszelkie odchylenia będą musiały usunąć końcówkę. Za pomocą przycisku w celu uwolnienia nakrętkę 8 obracać końcówki i na żądaną długość pręta. Teraz można dokręcić nakrętkę i zainstalować pręt w miejscu.

Trzeba sprawdzić otwarcie pierwszej komory do przepustnicy po naciśnięciu pedał gazu do końca. Jeśli to nie nastąpi, dźwignia klapy jest dodatkowa kolej.

Zdjęta z końcówki do wkręcania z tworzywa sztucznego dźwigni pośredniej, wzdłużnej ciągu. Teraz zwolnij nakrętkę kontrującą i zmniejszyć długość pręta. Umieścić pręt na miejsce i sprawdzić ponownie otwiera zawór.

Po zwolnieniu pedału, musi nastąpić zamknięcie przepustnicy. Jeśli to nie nastąpi, konieczne jest wydłużenie pręta. Aby to zrobić, należy zwolnić mocowanie przewodu ssącego. W samochodzie należy wcisnąć do końca uchwyt, który steruje przepustnicą. Trzepotać otwarty, aby przesunąć dźwignię trójramiennym natychmiast dokręcić śrubę blokującą.

Teraz, ciągnąc gałkę ssania, wyłącz go. Po raz kolejny przesunąć dźwignię do oporu. Upewniając się, że zawór jest w pełni otwarty, konieczne jest, aby dokręcić śrubę blokującą.

W każdym modelu samochodu używany gaźnik ze spadającego strumienia. Oznacza to, że wprowadzenie do gaźnika górę powietrza, spada w dół. Występuje mieszanie powietrza z paliwem, która wchodzi przez dysze.