820 Shares 5612 views

Tooth Brush ion opinii stomatologów

Dorośli i dzieci wiedzą, że jeśli nie myć zęby, spotka bardzo nieprzyjemne choroby – próchnicy. Idealnie, jama ustna, pożądane jest, aby czyścić po każdej przekąsce, nawet jeśli to tylko czekolada lub kok. Oczywiście, ta możliwość nie jest wszystko. Ale nawet jeśli do mycia zębów na wszystkich zasad, świeżość trwa długo w ustach, a nowa tablica jest niezwykle szybko rośnie. Japońscy naukowcy rozwiązali ten problem. Ich szczotka jonowy działa cuda zęby, łatwo i trwale co czyste zęby i promienny uśmiech -.


cechy tablica

Każdy z nas wie, że zęby utworzona w warstw, wezwał do dnia płytki nazębnej. I to nie tylko jedzenie jest winny, ponieważ powłoka jest tworzona w sposób ciągły, nawet podczas snu. Proste szczotka usuwa ją tylko mechanicznie. Ząb zjonizowany szczotka został wynaleziony przez Japończyków, to działa w zupełnie nowy sposób.

Jeśli spojrzeć na tablicy pod mikroskopem, to staje się jasne, że składa się z żywych i martwych bakterii, mikrobów żyjących w naszych ustach w niesamowitych ilościach. Tworzących kolonie tysięcy na zębach, nie będą tylko zepsuć nam uśmiech i oddech, ale również produkują kwasy, które niszczą szkliwo zębów i powodują choroby dziąseł. Jako ciągły i pilnie, by nie myć zęby bez płytki, mogą tylko utrzymać się przez kilka godzin, nie więcej. Ionic szczotka zęby (według producenta) jest w stanie wydłużyć czas pięciokrotnie. Zauważyć, tablicę – to nie tylko defekt kosmetyczny. Japońscy naukowcy wiarygodnie ustalić, że jest kilkakrotnie zwiększa ryzyko zawału serca, wpływa na funkcjonowanie wielu narządów i chorych dziąseł mogą powodować raka piersi. Więc żart z tych problemów stomatologicznych jest niebezpieczne.

Zasada działania szczoteczki jonowej

Wcześniej uważano, że tablica tworzy się na zębach, gdyż drobnoustroje są wyposażone w specjalne receptory przyssawek, a nawet szczególny enzym kleju izolowane. W ostatnich latach naukowcy odkryli, że powierzchnia naszych zębów mają ładunek „minus”, a mikroorganizmy – „plus”. Zgodnie z prawami elektrodynamiki, obiekty raznozaryazhennye przyciągnąć. Tooth Brush jonowy jest zaprojektowany tak, aby jego włosie mają ładunek ujemny. Podczas czyszczenia zębów wystarczy je dotknąć. W tej chwili nie jest słaby dla człowieka, ale jest to bardzo istotne dla elektrycznych drobnoustrojów obecnych. Miejsce dotykowy na powierzchni zęba zmienia swoją polaryzację, jego ładunek staje się dodatni. Drobnoustroje, które tworzą płytki są przyciągane do szczecin szczotki.

Proces ten odbywa się tylko w momencie, gdy istnieje dotyk szczecin zęba lub dziąseł. Kiedy się zatrzyma, były znakiem opłaty są zwracane. Strumień jonów własny jest wykonany z pręta tytanu włożony do uchwytu. Brak przycisków, w tym pędzlem na nim nie tylko światła (działa jako wskaźnik). Jeśli się świeci, bateria jest nadal pracuje. Jeśli nie świeci, to jest czas, aby wyrzucić szczoteczkę, jak zmiana baterii projektanci nie są dostępne (to musi, aby szczotka nie stać wieczne). Zaczyna działać ten cud japońskiej myśli od ciepła rąk, ślina w ustach (pluć na włosie nie jest to konieczne) i mokry palec. Pożądane jest również, aby mieć światło.

Dlaczego stomatologiczne szczoteczka jonowe w ustach tworzy niezwykłą świeżość

Konwencjonalne szczotki można oczyścić płytki tylko mechanicznie. To nie jest na tyle z tego powodu, że zęby „kij” tylko niektóre rodzaje bakterii, takie jak paciorkowce. Pozostałe Setki gatunków, które żyją w jamie ustnej, są swobodne przemieszczanie się. Wpływają one również na powietrze (z wyłączeniem chorób przewodu pokarmowego i innych narządach). Podczas gdy Japończycy nie wynalazł nową technologię, ludzie szukali świeży oddech płukać antybakteryjne rozwiązań. Teraz usta zarazków czyści jonową szczoteczkę. Informacje zwrotne od tych, którzy już próbowali swoich działań, w pełni potwierdzają znaczący wpływ i pamiętać, że świeże uczucie trwa znacznie dłużej.

Dlaczego jonową szczoteczka jest przydatna dla dziąseł

Zbyt wiele ludzie mają problem z dziąseł, bardzo często obserwuje się ich krwawienie podczas szczotkowania zębów. Jest to szczególnie ważne przy dotykaniu zapalenie dziąseł konwencjonalne sztywne włosie szczotki. To tylko pierwsze objawy zapalenia dziąseł, wynikające z faktu, że nedoubranny płytki nazębnej i kamienia nazębnego na utwardzonym. Jest to błędne koło: szczotka z miękkim włosiem myć zęby dobry i solidny – travmiruesh dziąsła.

Jeszcze bardziej poważna choroba zwana przyzębia występuje wówczas, gdy bakterie jamy ustnej wnikają w szczeliny między zęby i dziąsła. Być może w tym przypadku tylko ząb jonowa szczotka może pomóc. Jego włosie są nie tylko miękkie, ale bardzo delikatne, nawet dotknąć je poważnie zapalenie dziąseł nie boli. Po oczyszczeniu, jak wspomniano powyżej, nie ma mechanicznego tarcia zęba, a przez tworzenie prądu elektrycznego, dzięki czemu nie jest absolutnie żywice rannych. Wręcz przeciwnie, ich stan się poprawia. Producenci twierdzą, że ich wynalazek może być stosowany w postaci jasno galvanizatora, elektroforezę i masażysty.

Ryzyko rozwoju chorób przyzębia za pomocą japońskiej szczotka jest znacznie zmniejszona, co może być teraz całkowicie oczyszczony z bakterii, nawet najbardziej niedostępnych obszarów jamy ustnej.

Rodzaje i japońskie szczotki jonowe

istnieje wiele modeli jonowych szczotki na rynku światowym, inny wygląd zewnętrzny i cenę. Ale ich główną różnicą jest rodzaj baterii. Dwa z nich:

1. runda wbudowanej baterii. Oni, w przeciwieństwie do czasu, nie zmieniają. Po wygaśnięciu ich żywotność, szczotka jest wyrzucane.

2. Solar. Są one dość trwałe. Życie (za pomocą pędzelka dwa razy dziennie) jest od kilku lat.

Kolejnym kryterium, wedle którego różnych modeli – jest sama zasada działa. W niektórych pędzli, że zyskali, konieczne jest, aby położyć mokry palec do określonej etykiety metalu. W innych nie wymaga o wiele bardziej wygodne.

Oczywiście, tylko Ty możesz zdecydować, co będzie jon szczoteczkę. Recenzje jej zwolennicy podkreślają, że znacznie lepszą ofertę, gdyby obejmowała trafi kilka wymienne dysze. Tak więc można po prostu zastąpić jeden drugiego, kiedy przyjdzie czas.

jon szczoteczka do zębów (po japońsku) i dzieci

Dziecięce zęby mleczne różnią się od dorosłych, nie tylko dlatego, że nie mają korzeni, ale także fakt, że szkliwo jest bardzo cienka i miękka zębiny. Kwasy wytwarzane przez drobnoustroje, szybko przenikają do organizmu zębów i zniszczyć go. Dlatego dzieciństwa próchnicy problem, niestety, jest dość ostry. Do młodszego pokolenia z dążeniem do czyszczenia zębów, pasty do zębów przemysł produkuje smacznych. Często mają one smak przypominający owoców i słodyczy. Ale nawet w tym przypadku, nie wszystkie dzieci lubią myć zęby. Jonowe dzieci szczotka naprawdę sprawia, że ten proces zabawy. Po pierwsze, jak twierdzą producenci, można zrobić bez pasty do zębów, a po drugie, nie jest konieczne, aby zmusić szczotka do szorowania na zębach. Ta szczotka stała się ulubionym miejscem dla wielu dzieci. Jego stosowanie nie jest jedno dziecko uratowany od częstych wizyt u dentysty.

Model Splat

Szczoteczka do zębów „ikona” (Ion) – pełna nazwa Ion Inteligentne Szczoteczka SPLAT – produkowane w Japonii od końca ubiegłego wieku. Ona produkowane korporacji „Hukuba”, która specjalizuje się w produktach dentystycznych. Charakterystyczną cechą tego modelu jest to warunek styczności tytanu mokro odciskami palców na uchwycie w czasie przetwarzania ustnej. Kiedy oderwanie palca proces jest zakończony. Niektórzy uważają tę wygodę, z drugiej – wadę. Zasilany przez wbudowany uchwyt baterii szczotka. Kształt głowy „ikona” jest bardzo wygodne. Zestaw jest zaproszony do dwóch lub więcej wymiennymi dyszami. Szczeciny są o różnych długościach i płaskim się na końcach. W ten sposób możemy osiągnąć doskonałe rezultaty w czyszczeniu płytki nazębnej i bakterii w najbardziej odległych miejscach. Według opinii klientów, jonowy szczoteczka Splat jest idealny dla tych, którzy zauważyli problemy z dziąsłami, dzieci, ludzie są często w podróży, jak może on być stosowany bez pasty do zębów. Także po użyciu szczoteczki oznaczony szkliwa wybielanie efekt.

Model Soladey

szczotka do zębów firma Soladey jonowy Shiken zaczęła produkować około 20 lat temu. Zgodnie z jego głównych parametrów nie różni się zbytnio od jonowe szczotki innych japońskich firm. Zasilany baterią, wbudowanym uchwytem. Podczas szczotkowania mokro palec utrzymać etykietę tytanu. Ważne jest również, aby mieć przynajmniej niektóre źródła światła. Szczotki te na przestrzeni lat stały się bardzo popularne ze względu na jakość ich niezwykłe. Mieli wielką pomoc do radzenia sobie z szeregiem problemów stomatologicznych, takich jak na przykład:

 • tablica;
 • Tatar;
 • zapalenie, krwawienia dziąseł;
 • nieświeży oddech;
 • zaciemnienie (żółknięcie) szkliwa zębów.

Programiści firmy postanowił poprawić swój produkt. jonowy szczoteczka Soladey J3X – W efekcie nowy produkt został zwolniony. Podał liczne testy i został w pełni zatwierdzony przez dentystów. W odróżnieniu od poprzedniego modelu, nowa ma wbudowany panel słoneczny, dzięki czemu żywotność wzrosła wielokrotnie. Plus, nie jest konieczne, aby naprawić mokry palec na rękojeści. Jony płynąć w nowym pędzlem również znacznie wzrosła, dalszej poprawy i ułatwienia procesu czyszczenia zębów. Dobrym uzupełnieniem jest również kompletny zestaw różnych załączników. Shiken oferuje ich różną twardość, łącznie Ultrasoft i gumowaną.

Firma ostrzega o istnieniu podrabiania produktów. Zatem, szczotki produkowane Soladey 3 chińskich producentów. Mają nieco cieńszy uchwyt i zorientowane na nabywców azjatyckich. Na opakowaniach takich produktów, wszystkie informacje są podane jedynie w języku chińskim.

Model cię pocałować

Pocałować Ionic Brush jest również produkowany przez japońską firmę „Hukuba”. Jego konstrukcja jest bardzo atrakcyjne, zwłaszcza w modelach dla dzieci. Można kupić szczotkę z załącznikami i bez. W tym ostatnim przypadku, pogorszenie szczecin prostu nie kupić zestaw dysz produkowanych przez tę firmę. Pocałować szczotki zasilany przez wbudowany uchwyt wymiennymi bateriami. To jest ich tylko duży minus. Aby rozpocząć generowanie jonów musi być stosowany na mokre palec znak tytan i nawilżyć samego pędzla. Dalsze działania zwykle, jak każdy zęby czyszczenia. Tylko zdecydowanie nie trzeba trzeć szkliwo, a cały brud szybko i łatwo oderwane od powierzchni zęba (wyciągnięty z twardych szczelin) i wpada do szczecin. Wydane szczotki z miękkimi, średnie i twarde włosie. Długość włosia jest również inna. Pędzel zwykle pasek 4 jest zamocowany szereg konwencjonalnych i 2 rzędy piramidalnej kosmków. Waga szczotka – około 30 gramów. Według wielu opinii Kiss You (jonowy szczoteczka) wykonuje następujące funkcje:

 • nawet doskonałe usuwanie odpornych płytek (na przykład, kawę);
 • wybielacze i polerowania szkliwa od pierwszego zastosowania;
 • To pomaga wyeliminować krwawienie dziąseł;
 • z ciągłym użyciu broni bez konieczności wizyty u dentysty z kamienia nazębnego;
 • przedłużone działanie utrzymuje świeżości w jamie ustnej;
 • To sprawia, że nie można używać pasty do zębów (dla tych, którzy nie chcą zrezygnować z niej, trzeba umieścić na szczotkę tylko bardzo mała ilość);
 • To nie buczeć lub wibrować, co obserwuje się w przypadku korzystania electro;
 • idealny do radzenia sobie z tablicą dzieci.

Kto nie powinien używać szczoteczki jonowe

Według licznych opinii i entuzjazmu konsumentów, pomysłowe japoński cud myśli – jon szczoteczki do zębów – jak różdżką w ręku maga jest w stanie bez konieczności odwiedzania urzędów stomatologicznych dostarczyć zapalenie dziąseł, zbieleć i poleruje szkliwo, bezboleśnie usunąć płytkę nazębną, przyczyniają się do leczenia paradontozy. Ponadto, może być stosowany nie tylko bez pasty do zębów, ale nawet bez wody! Również producenci i reklamodawcy są przekonani, że to szczotka jest idealna cały brud jest usuwany z stomatologicznych szelki, implanty, korony i mosty. Inną cechą innowacji, która jest trudna do przecenienia, – możliwość pobytu w domu do wykonywania fizprotsedury usta, zjonizowanego pędzlem przeprowadza galwanizacja, elektroforezy i masować dziąsła i usta.

Jednak nie wszyscy lekarze zgadzają się całkowicie z wypowiedzi reklamowych. Prawdziwy plus korzystania z tych urządzeń widzą w normalizacji środowisku kwasu w ustach, że naprawdę wpływa świeży oddech. Kolejnym punktem zauważyć sceptycy: jeśli szczotka jonową, jest nadal dobra użyć pasty, naładowane jony wpłynie atomy fluoru i wapnia, pomagając im lepszą penetrację zęba. Wszystko to, wraz z zachowaniem zasad produktów do pielęgnacji jamy ustnej, rzeczywiście pomaga zapobiegać próchnicy.

Jednakże istnieje pewna kategoria ludzi, którzy absolutnie nie można użyć szczotki jonowe. Należą do nich:

1. Ci, którzy mają dużo i ciągle pali. Nikotyna jest bardzo negatywnie wpływają na błonę śluzową jamy ustnej, co powoduje wiele chorób. Jony przepływają może zaostrzyć ich przebieg.

2. Pacjenci leukoplakii, kandydoza, dyskeratoza i innych chorób błony śluzowej jamy ustnej.

3. Ludzie, którzy widzieli stałą suchość w ustach.

4. Tych w jamie ustnej, nie są metalowe konstrukcje, które są tworzone z różnych metali.