480 Shares 9665 views

Spray „Nicorette”: referencje od tych, którzy rzucić

Nie wiem, jak rzucić palenie? Ten zły nawyk zabiera nie tylko pieniądze, ale także swoje zdrowie? Starają się radzić sobie z tym problemem pomoże „Nicorette” – spray do jamy ustnej. Opinie ludzi na temat tego produktu mieszane. Mimo to, większość palaczy lekarstw naprawdę pomogło. Dziś dowiadujemy się, jak korzystać z tego narzędzia, jakie są skutki uboczne i przeciwwskazania.


Opis. producent

Spray „Nicorette”, przegląd, które zostaną omówione poniżej, jest realizowany w butelkach, które zawierają nie mniej niż 150 dawek (iniekcje). Butelka jest niewielki, stylowy, można go używać w każdej sytuacji. Sam sprayu albo bezbarwny lub jasnożółty przezroczysty miętowy zapach.

„Nicorette” – dla spray ustach, jest innowacyjnym lekiem w walce z uzależnieniem od nikotyny. Zaletą takich środków w formie wystawienia szybką dostawę nikotyny medycznego do organizmu. Jednocześnie lek zapewnia natychmiastową ulgę objawów odstawiennych.

To produkuje w Szwecji.

struktura

Lek wykonany jest z następujących elementów:

– Substancja czynna: nikotyna medycznych.

– dodatkowe elementy: glikol propylenowy, trometamol, etanol, poloksamer, wodorowęglan sodowy, gliceryna, lewomentol, smak miętowy, sukraloza, kwas solny, atsesullfam potasu.

Jak korzystać?

„Nicorette” (spray), do której instrukcja jest mały, to będzie skuteczne tylko wtedy, gdy osoba na wczesnym etapie całkowicie zrezygnować z papierosa. W przeciwnym razie, należy oczekiwać żadnego efektu. Za pomocą narzędzia po prostu to zrobić:

– lokalizowania naprzeciwko wylotu butelki.

– Wstrzymując oddech, otwórz usta i nacisnąć dozownik. Wstrzyknąć środki tak, że spray nie trafić na zęby i wargi.

– Po oprysku lek nie może połknąć natychmiast. Ważne jest, aby trzymać w narzędziu ustach przez co najmniej 40 sekund.

Użyj tego leku na codzień jest konieczne, gdy istnieje potrzeba palić. Ilość oprysków powinny być ograniczone do 4 wstrzyknięć dziennie. Można, oczywiście, mniejszy, ale na pewno nie więcej. Dla jednej recepcji należy wstrzyknąć od 1 do 2 dawek.

skutki uboczne

Spray „Nicorette” Palenie zazwyczaj nie powoduje żadnych niepożądanych rezultatów. Jednak mimo to czasami wystąpić takie działania niepożądane:

– Zgaga.

– nudności, wymioty.

– suchy kaszel.

– ból gardła.

– Zawroty głowy.

– obrzęk błon śluzowych jamy ustnej i górnych dróg oddechowych.

– Bóle głowy.

Nawet jeśli są przestrzegane takie objawy, w ciągu kilku tygodni, muszą przejść przez siebie. W przeciwnym razie, należy przerwać przyjmowanie leku. Po tym wszystkim, kilka negatywnych skutków opisanych powyżej może być objaw zespołu odstawienia wynikającego z całkowitego braku nikotyny.

przedawkować

Jeśli ludzie używają natychmiastowy sprayu „Nicorette” w dużych ilościach, to może wahać zdrowie. Objawy przedawkowania to:

– nudności, wymioty.

– biegunka.

– drgawki.

– Zamieszanie.

– Nadmierne pocenie się.

– Zawroty głowy.

Jeśli wystąpią takie objawy, zasięgnąć porady lekarskiej.

Przeciwwskazania

Spray „Nicorette”, która opinie zostaną omówione poniżej, nie może korzystać z tych kategorii osób:

– Dzieci do 18 lat.

– Osoby z nietolerancją poszczególnych składników produktu.

– kobiety w ciąży i dziewczęta, które są karmione piersią dzieci, nie można używać „Nicorette” (spray). Szkoda ze ten lek jest, ponieważ składniki sprayu może nawet przechodzić przez łożysko i do mleka kobiecego. Z tego sytuacja. Kobiety muszą być zarezerwowane przez siły woli, i myśleć o tym, co negatywne konsekwencje może spowodować palenie podczas ciąży: to odchylenie w rozwoju dziecka, różnych defektów po urodzeniu, itp Tylko zdroworozsądkowego będzie prawdziwą oszczędność na drodze do zdrowego stylu życia .. , Jednak jeśli kobieta nie może przezwyciężyć ten nałóg i rzucić palenie, pytanie w sprawie powołania sprayu „Nicorette” należy omówić z lekarzem. W każdym przypadku oznacza to przynieść mniej szkodliwa niż papierosy.

Jeśli istnieją jakiekolwiek przewlekłe choroby lub ostatnio miał problemy zdrowotne u ludzi, ale także w przypadku co niektóre leki powinny skonsultować się z lekarzem na temat korzystania z natrysku.

koszt

Wiele osób, które chcą rzucić palenie, zastanawiając się, jaka jest cena tego leku. Spray koszt może wydawać się wysoka. Tak więc, w jednej z fiolek zawierających około 150 dawek, niezbędne dla zapewnienia około 750 rubli. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że jest to kosztowne. Z drugiej strony, jeśli spojrzeć jak dużo ludzi pieniądze wydać co miesiąc na papierosy, a potem okazuje się, że oznacza „Nicorette”, wręcz przeciwnie, tańsze. Więc jeśli chcesz, aby zachować zdrowie i budżet rodziny, kupić spray i używać go w czasie.

Oznacza kupić można w aptece. Wydany bez recepty.

pozytywne oceny

Spray „Nicorette” recenzje niepalących mężczyzn i kobiet, którzy stosowali ją, zostaje zmieszany. Niektórzy ludzie go chwalą, inni krytykują. Te palaczy, którzy chodzili sprayu, trzeba pamiętać, że jest to naprawdę wyjątkowy produkt, ponieważ pozwala bez żadnych problemów, aby pozbyć się tego złego nawyku. Mężczyźni piszą, że 2 minuty po zastrzyku funduszy mają takie uczucie jakby palił papierosa.

Jeśli stosuje spray codziennie, a następnie stopniowo ochotę palić znikają. Także ludzie mówią jedno więcej plus wpływu leku – dla kobiet i mężczyzn poprawia nastrój, odświeża oddech, normalny stan zdrowia. Wiele osób pisze, że oznacza bardzo wygodne w noszeniu i używać go.

Takie wyniki pozytywne użytkownicy mogą osiągnąć tylko pod jednym warunkiem – mieli nastawienie psychiczne do zaprzestania palenia. Jeśli nie, to nie ma spraye nie pomagają. Najważniejsze – chce rzucić nałóg.

ocena negatywna

Nie zawsze rozpylać „Nicorette” dostaje entuzjastyczne recenzje. Bardzo często ludzie są niezadowoleni z tego leku. On jest krytykowana za absolutnie żadnego wpływu tej mgły nie działa. Początkowo czułem zdrętwiałe z medycznego nikotyny mięty. Kilka minut później znów chce sięgnąć po papierosa. To może być naprawdę. Jeżeli dana osoba nie zdecydował, czy chce rzucić palenie, czy nie, nie ma potrzeby teraz i kupić ten aerozolu. Ale gdy użytkownik jest zdeterminowana, aby rzucić ten nałóg, wie, że może to zrobić, to pozytywny wynik przyjdzie.

Często dyszy nie robi swoją pracę na tej podstawie, że osoba w trakcie leczenia tym lekiem nie rzucić palenie, a właściwie w instrukcjach pisemnych, które trzeba użyć narzędzia tylko wtedy, gdy wszystkie papierosy zostanie wyrzucony.

Ponadto, lek ten nie może pomóc, jeśli użytkownik użyje środków nie systematycznie, a kiedy chce. Ale jest to niezbędne, aby wstrzyknąć lek codziennie przez miesiąc. I dopiero wtedy osoba ta będzie osiągnąć pozytywny wynik.

Jak inaczej można rzucić palenie?

Jeśli uważasz, że sprayu „Nicorette”, który podsumowuje inną polaryzację, że nie przyjdzie, to można spróbować pozbyć się zły nawyk takich metod:

  1. Wycieczka do narkologii.
  2. Sport.
  3. Zdrowa żywność. Jeśli człowiek chce jeść pokarmy bogate w różnego rodzaju witamin, będzie szybko zapomnieć o nikotyny.
  4. Ciąża. Pozycja ta odnosi się do płci pięknej. Często kobiety, które są w ciekawym położeniu, zrezygnować z palenia zawsze. Niech przyszłe dziecko będzie mieć wpływ na perspektywy. W takiej sytuacji, a człowiek, który troszczy się o zdrowie swojej rodziny, z pewnością porzucić nałóg.
  5. Wysoki koszt papierosów. Kwartalny wzrost akcyzy na papierosy jest wykonywana w celu wyeliminowania ten zgubny nałóg. Po tym wszystkim, na tyle, aby obliczyć, ile pieniędzy dana osoba spędza w miesiącu na papierosy. Dla wielu ludzi, kwota ta może wydawać się imponujące. Więc nie wydawać pieniądze zmarnowane, lepiej jest je kupić kilogram jabłek, sok i czegokolwiek innego użytecznego dla dzieci.

Szacunki lekarzy

Narkomanii i psychoterapeuci zbyt ambiwalentne do badanego leku. Są lekarze, którzy go polecam, ale nie są ekspertami, którzy porównali wpływ to oznacza dla efektu placebo. Cokolwiek to było, większość lekarzy nadal przepisać ten lek. Ale oprócz zaleceń sprayu, są one również podejmowania innych środków przeciwko tego szkodliwego nałogu, w tym wywiadów osobistych, hipnoza, otuchy. Jest w kompleksie stosowania różnych technik i metod rzeczywiście możliwe do pokonania uzależnienia od nikotyny.

wniosek

Po przeczytaniu i przeanalizowaniu tego artykułu, każdy wykonany dla siebie odpowiedniego wniosku. Ktoś będzie próbował pozbyć się uzależnienia od nikotyny z pomocą „Nicorette” leku, a ktoś nie jest mało, a będzie ona zmienić swój styl życia, które ostatecznie mają pozytywny wpływ na jego dążeniu do rzucenia palenia.