300 Shares 4937 views

Rytuały na spełnienie pragnień: dlaczego nie?

Jest takie powiedzenie: „Uważaj na swoje pragnienia, ponieważ mogą one być spełnione” Zabieg ten zapobiega że wszystkie ludzkie marzenia prędzej czy później, ale w bardzo różny sposób. Czasami te, które już i wynik nie jest szczęśliwy. Dlatego przed zgadywania marzenia trzeba rozważyć plan jego realizacji, a następnie wykonać rytuały na spełnienie pragnień. To musi być realizowane bez powodowania cierpienia i krzywdy ludzi wokół siebie – jest to ważny punkt!

Silny rytuał od spełnienia woli

Obecnie istnieje ogromna pasja do magii i ezoteryki, zwłaszcza pod względem spełnienia życzenia. Człowiek chce wierzyć w bajki, w których, tak jakby przez falę magicznej różdżki, wszystkie moje marzenia urzeczywistnić. Nadal odgrywa rolę naturalnego lenistwa, bo tak często nie chcą ciężko pracować i wywierać rzeczywistą siłę do realizacji planu. Lepiej jest zrobić rytuałów do spełnienia pragnień – i nagle dostać? Po tym wszystkim, to będzie szybciej niż zwykle, aby osiągnąć cele, sposoby na świecie. Jednakże, aby mapa pragnień może być wszystko – zarówno marzycieli i uporczywe pracoholików. Ta sprawa została uznana nawet przez ekspertów z dziedziny psychologii, pomaga konkretnie wyartykułować swoje potrzeby i pragnienia. Mając to na naszych ludzi jest właśnie problem: wiele osób po prostu nie wiedzą, czego chcą. Karta jest również uważany za silny i prawdopodobnie najbardziej skuteczny rytuał spełnienia życzenia w ezoterycznych i ekspertów w feng shui. Nie będziemy szczegółowo opisać proces jego tworzenia (mnóstwo informacji w domenie publicznej), wystarczy dodać, że zamiast 9 sektory lepiej 2. Wybierz te, które są dla Ciebie najważniejsze w tym momencie życia, i wprowadzają system jest zawsze i wszędzie ze sobą. Aby przyspieszyć wdrożenie karty może być sporządzony w swoim pamiętniku, który jest zawsze z wami. Mapa na osobnym arkuszu może znajdować się w portfelu lub portmonetce. przed pójściem do łóżka i codziennie rano przed wstaniem, dopasowując żywe wizualizacje na to patrzeć. Takie rytuały na spełnienie pragnień doskonale rozweselić przed długim dniu pracy i są doskonale odpocząć przed pójściem do łóżka!

połączyć magię

Aby wzmocnić wiarę w naszych planach można spędzić magiczne rytuały na spełnienie pragnień. Możemy to zrobić bez wycieczki do cmentarza, żaby gotowania i nocy spacerujących w pewnego rodzaju „specjalnych” miejscach. Można tylko wyrazić cenionych marzenie na papierze w formie twierdzącej (bez cząstki „nie”) i w czasie teraźniejszym, jakby to już się stało. Liści zawinięte w kopercie lub czerwonego papieru (on symbolizuje energię ezoteryzmu) i ukryć przed wzrokiem ciekawskich. Jednak od czasu do czasu konieczne jest patrzeć, ponownie przeczytać i wizualizacji, aby nasilić żądania. Pod koniec arkusza wzmocnienia może napisać modlitwę dziękczynną do aniołów lub świętych do spełnienia marzeń i symboli przedstawiających (Jezus Chrystus, Budda, anioły, itd.). Są takie rytuały. Od spełnienia pragnień zaczął mówić Za każdym razem wody przed wypiciem. Uważa się, że pochłania on żadnych informacji, więc „opłata” z mocą swoich marzeń, a wkrótce zostanie ona zrealizowana. Nadal możliwe jest siedzieć przez 5 minut w przedniej części zapalone świece w kolorze czerwonym, co stanowi jednocześnie obraz swojej przyszłości. Utworzony obraz powinien być zawsze obecny w twojej głowie jak najszybciej, aby „przyciągnąć” powodzenia.