262 Shares 5927 views

„Orchid” – tatuaż dla kobiet

Orchid – tatuaż, który zyskał ogromną popularność wśród fanów rysunków na ciele. Oczywiście, że szczególności żądać kwiat do kobiet, które mają wyrafinowany harmonię i kobiecość. Szkice są wystarczająco duże storczyki patrzeć na piękne ciało, a na piechotę, a przedramię jest lepiej umieścić małą gałązkę orchidei.


W dzisiejszym świecie istnieje tak wiele gatunków tego kwiatu. Różnią się one nie tylko kolorem, ale również w formie. Niezależnie od tego, są one nie do opisania piękno. To może być słusznie nazywany najbardziej niesamowite orchidea kwiat na ziemi. Od czasów starożytnych, roślina ta jest uosobieniem piękna kobieta, jej seksualności i, oczywiście, tkliwość.

Jakie obszary ciała zdobią „Orchid”? Tatuaż często nadziewane nogi. Można go również zobaczyć w innych miejscach na ciele. Istnieje szeroki wachlarz opcji rysunków. Są tacy, którzy będą doskonale wyglądały na plecach lub klatce piersiowej. Czasami storczyków z kilku pączków połączeniu z innymi elementami, takimi jak ptaki, motyli, zwierząt i insektów.

Tatuaż „Orchid”: wartość wzorca

Interpretować podobny wzór na różne sposoby. W Chinach symbolizuje doskonałość człowieka. Na Wschodzie, ten tatuaż jest symbolem bogactwa i luksusu i Wietnam – wiosną i młodzieży.

Dla kobiet, roślina ta jest talizman, który chroni jego właściciela. Orchid na ciele dziewczyny jest jej niewinność, kruchość i seksualność.

Jeśli weźmiemy pod uwagę znaczenie tatuażu w relacji między partnerami, jest to symbol harmonii i miłości i intymności. Orchid – tatuaż, który, niezależnie od miejsca i typu aplikacji wzór ma wskazówkę erotyczny.

Europejczycy uważają, że liczba ta jest symbolem przyjaźni i wyczerpanie konfliktów. Również, że storczyk przynosi energię twórczą.

Kolor i znaczenie tatuaże

Ważną rolę w interpretacji rysunku ma swój ton. Na przykład, blady różowy i biały są oznaką seksualności, a niebieski jest symbolem wieczności. Barwne kolory są znakiem pasji połączonej z pożądania.

A jakie są najbardziej popularne kolory storczyków? Najczęściej kobiety wybierają odcienie różowe, żółte, fioletowe i czerwone kolory. Skutecznie wygląda czarnej orchidei, a na ciemnej skórze wygląda dobrze brązowy lub czerwony, w tym samym świetle – różowe. W rękach lepiej jest zrobić sobie tatuaż z wizerunkiem kwiatu, używając niebieski, żółty i różowy dzwonka.

wniosek

Orchid – tatuaż, że wygląda cudownie na ciele kobiety. Daje posiadaczem odrobiną czułości i seksualności. Ponadto, jak wspomniano powyżej, jest to jej talizman.