395 Shares 9663 views

Co nosić dżinsy? Przydatne wskazówki, by stworzyć niepowtarzalny wizerunek

Od ponad 50 lat dżinsy nie wychodzą z mody. Dziś w modzie całkowicie różne modele dżinsów: i szerokie, a węższy i spalony, a rury z niskim i wysokim pasie. Różnorodność kolorów jest dość szeroka, chociaż odcienie niebieskiego i gamma niebieskie dżinsy nadal pozostaje priorytetem. Z takim znaczny wybór staje się bardziej pilne pytanie, co nosić dżinsy, aby wyglądać modnie, prawdziwe i piękne. W tym artykule postaram się szczegółowo porady projektantów mody, aby stworzyć niepowtarzalny, ciekawy i modny wizerunek.


Co nosić dżinsy? W tym roku projektanci oferują łączyć dżinsy z krótką kurtkę z guzikami lub zamki, również wygląda świetnie opcję z kurtki w różnych kolorach i druków. Lekkie dżinsy korzystne połączenie z ciemniejszym górze. Co do noszenia pod dżinsy? Seth dżinsy, buty z otwartym nosa i koszuli swobodnego cięcia, przechwycone pas w talii, będzie wyglądać nieodparty i idealne dla swobodnej spacer lub na wycieczkę z przyjaciółmi w kawiarni. Nie wolno też łączyć dżinsy sukienka z dzianiny sweter. W tym przypadku należy preferować buty z obcasami.

Co nosić dżinsy, spodnie? Najlepszym rozwiązaniem w tym przypadku były i pozostają buty lub buty na wysokich obcasach. Bluzki różnego kroju i koloru, być może z plisami, jedwabiu lub jersey doskonale uzupełniają seta i dać obraz elegancji i romantyzmu.

Tam nadal jest zapotrzebowanie na kombinację dżinsów z tuniki, które pozwalają nie tylko szczupłe panie wyglądają pięknie, ale dziewczyny są bardziej okazałe formy. Tunika może być różny krój i wykonane z różnych materiałów – na dzień dzisiejszy nie jest to ograniczenie w ogóle.

Które można nosić do dżinsów, spalony? W modzie stopniowo powracać spodnie, które świetnie wyglądają z plaid i dżinsowej koszuli, wiązane pod biustem. Oto niespodzianka pozdrowienia od lat 70-tych. Można również połączyć te dżinsy z lekkich romantycznymi bluzkami wyciętych z plisami i kokardkami. Należy zauważyć, że wybór tego stylu dżinsy, należy preferować buty z obcasami wyglądać szczuplejsze.

Co nosić dżinsy wyglądać dobrze? Tak, z niczego! Różne koszulki, bluzki, swetry rozpinane najbardziej niesamowite cięte i różnych materiałów – wybór jest dziś ogromny. Podczas tworzenia obrazu nie należy zapominać, że najważniejszą rzeczą – spojrzeć na nią organicznie. Dopasowany zestaw powinien podkreślać zalety swojej figury i ukryć swoje wady.

Które można nosić do dżinsów, jeśli jesteś po prostu iść na spacer? Wygląda świetnie bluzki szyfonu i bluzki z krótkim rękawem, gładkie lub z różnymi nadrukami. Całkiem naturalnie, lepiej jest wybrać buty z obcasami, ale jeśli kochasz polusportivny styl młodzieży, dżinsy mogą być łatwo noszone z mieszkań baletowych lub tenisówki. Nie zapomnij o różnych akcesoriów i biżuterii. Jednocześnie należy pamiętać, że dżinsy, tym mniejsza powinna być torbie.