856 Shares 1283 views

Modna spódnica składana – atrybut szafy podstawowej każdej kobiety

Przez długi czas romantyczna i złośliwa spódnica w składzie nie wychodzi z mody. Każdego roku kształt spódnicy ma inny kształt, długość, fakturę tkaniny, kolor i ogólna sylwetka pozostaje niezmieniona. Młode dziewczęta lubią tę spódnicę z faktu, że jej lekkość i plastyczność podkreślają piękno nóg, chodnik czyni go bardziej eleganckim i miękkim.


Składana spódniczka przyszła na świat z Szkocji. W tym kraju kilt uważany jest za krajową odzież męską. Praktyczne zalety plisowanej spódnicy szybko oceniano pod względem merytorycznym, a mianowicie – nie ograniczając ruchów, komfortu i zewnętrznej apelacji. Dlatego w modzie kobiet spódnica szybko weszła w zagłębienie. Od tego czasu nie straciła swojej wysokiej pozycji w przemyśle mody i jest ulubionym ubraniem dla wielu kobiet.

Dzisiaj projektanci oferują wiele różnych fałd na spódnicy: jednostronne, wąskie (faliste), wentylator, łuk, licznik, szerokie, Asymetryczne, itp. Spódnice takie znajdują się wśród odzieży dziecięcej, szkolnej i młodzieżowej. Młode smukłe dziewczyny w spódnicy z fałdami wyglądają wspaniale i złośliwie. Są bardziej jak krótkie modele denimu lub tkaniny "szkockiej" w stylu "college". Wyglądają świetnie z kurtkami, bluzkami, kurtkami, koszulami, koszulkami i golfem.

Ale spódnica w spodzie nadaje się nie tylko do młodych kokietek. Istnieje wiele stylów kobiecych, bardziej zastrzeżonych opcji. Na przykład spódnica spódnicza. Jej jednostronne fałdy, wyciśnięte na akordeonie, zaczynają się od pasa. Są bardzo atrakcyjnym przepływem przez żeński sylwetkę i pięknie kołysają się podczas poruszania się. Z reguły takie spódnice są wykonane z lekkich i cienkich tkanin. Niestety, spódnica spódnicowa nadaje się tylko dla szczupłych kobiet, uzupełnia dodaje dodatkową objętość. Aby pracować w biurze, należy wybrać modele od gęstej tkaniny aż do kolan z małą grupą zmarszczek, półdługowiecznymi na pół lub jedną przeciwstawną pośrodku.

Najprostsza spódnica w składzie, której podstawowy wzór składa się z prostokątnego kawałka tkaniny, jest bardzo szyte. Najważniejsze jest poprawne wyliczenie materiału z materiału. Całkowite wydatki tkanki określa się według wzoru: obwód biodra mnoży się przez 3. Dwie trzecie szerokości materiału przejdzie do utworzenia fałd. Załóżmy, że musisz wziąć 3 metry tkanki (biodra – 100 cm) i uformować 20-krotnie. Podzielamy 300 cm na liczbę fałd, otrzymujemy 15 centymetrów. Jest to całkowita długość fałdki, która może być rozprowadzona na produkcie w następujący sposób: 5 cm pozostaje na zewnątrz spódnicy, 10 cm wchodzi w skład. W ten sposób obliczony i wytyczony jest cały wzór spódnicy po złej stronie. Fałdy są zerwane z kołkami, są wygładzone i wydają się pasa. Podczas montażu spódnicy spódnicy do pasa, żeberko powierzchni zagięcia jest ciągnięte w górę o pół centymetra. Jest to konieczne, aby zagwarantować, że fałdy w przyszłości nie zostaną rozproszone. Podczas pierwszego dopasowania głębokość fałd jest regulowana i dopasowana do talii. Następnie można wszyć wszystkie szwy na maszynie.

Jeśli dodasz górny szczegół z rzutkami do tkaniny z ukształtowanymi fałdami – otrzymasz spódnicę w spodzie na jarzmie. Taka spódnica może nosić nawet dziewczęta z pełnym biodrem, ponieważ kokietka ukrywa wady rysunku. Możesz połączyć je z dowolnymi bluzkami, kurtkami, spodniami.