591 Shares 6926 views

Czarny Beetle: medic wysłany natura

Kiedy pojawia się czarny chrząszcz na oczach człowieka, ten ostatni nie odczuwa praktycznie żadnych emocji, ale niesmak. Wielu nawet boi się owadów uznawanych. Ale w rzeczywistości, nie mogą powodować szkody na osobie, ponieważ większość chrząszczy z czarnym kolorze są rodzajem urządzeń sanitarnych. One upewnić się, że jednym z obszarów, które nie mogą usunąć osoby (lasy, łąki, a nawet tylne drogi i szlaki, które łączą się ze sobą dużych miast) pozostał czysty.


Wszystko, co zostało powiedziane powyżej, nie oznacza, że chrząszcz czarny beret w szpony małą mopa i czyszczenia podłogi. Wśród pozostałych członków gatunków najczęściej Flesheater kolorów i grabarza. Oba te owady robią ogromny wkład w poprawę łąk i lasów, pomimo ich kakofoniczny nazwy i paskudny wygląd. Powinien rozważyć każdy z nich w sposób bardziej szczegółowy.

Pierwszy czarny żuk zwany Swarm. Jak sama nazwa wskazuje, jest to możliwe, aby zrozumieć, co w rzeczywistości, zjada. Taki przedstawiciel nie można znaleźć w mieście, bo tutaj jest on w rzadkich przypadkach być w stanie znaleźć jadalne jedzenie dla niego. Najczęściej jest on zauważył na łąkach, gruntów ornych, na przedmieściach. On nie rośnie ponad czterech centymetrów, ma kolor czarny. Jego czułki mają odcień czerwonawy. Dlatego są one łatwo pomylić z czysto „ozdobnych” naturalnych przedstawicieli. Czerwone i czarne chrząszcze zazwyczaj nie są bezpośrednio zaangażowane w procesy zachodzące w przyrodzie i życiu człowieka. Ale to nie znaczy, że są one całkowicie bezużyteczne. Nawet najmniejszy owad jest ważne. Rój jeść zwierzęta, które zostały zabite lub zmarło z przyczyn naturalnych.

Następny czarny żuk zwany grabarza. Przedstawiciele tego gatunku nieco większe Flesheater. Jednak nie są one sprzeczne ze sobą. Ponadto, są one bardzo przyjemna w dotyku, mieszkających w Stanach kolonii. W tych przypadkach, ich praca będzie odbywać się w przyspieszonym tempie. Ale gdy oba gatunki są w okresie godowym, są one podzielone, bo teraz nie mogą być w pośpiechu. Grabarze są pracowici pielęgniarki, którzy wsuwać się pod zwłok zwierząt i ptaków, kopać pod dołka. Żywią się padliną chrząszczy. A organy Kowalski zapach zgnilizny i rozkładu, które są w stanie poczuć na większych odległościach.

Należy zauważyć, że oba rozpatrywane beetle jedzenia nie tylko rozkładające tuszy zwierząt. Mogą one również działać jako drapieżnika. Ale polowanie na zwinnych owadów lub małych zwierząt nie mogą. Dlatego, gdy nie ma zwłok, ich dieta składa się z powolnym gąsienice, ślimaki i ślimaki.

Tak więc, jeśli znajdziesz czarnego chrząszcza, że nawet przez chwilę, zanim deptanie go. własna ciężka praca tego owada czyści każdą powierzchnię ciał innych zwierząt. Tak, to sprawia, że spacery bardziej przyjemne i komfortowe. Te żuki i zaoszczędzić od nieprzyjemnego zapachu rozkładu i zgnilizny.