250 Shares 5343 views

Film „Sługa”: aktorzy i role

W historycznych przygodowych filmów „Sługa” aktorów zabiera widza do początku XVIII wieku, kiedy Rosja i Szwecja była wojna północna. Polityczna intryga, romans i spektakularne pojedynki – w filmie film ma wszystko, czego potrzeba do dobrego filmu płaszcza i mieczem. Który wystąpił w tym filmie, a co Odpowiedzi otrzymała od publiczności?


filmowcy

Aktorzy filmu „Sługi” może być dumny z posiadania takiej taśmy w swojej filmografii: piękne stroje, ciekawe fabuły, badanie na wielką skalę. Wszystko jest organizowany przez spółkę filmową Beta Film telewizyjny i reżyser Oleg Ryaskov.

Oleg Ryaskov kinodeyatelnost zaczynał jako producent, scenarzysta i reżyser w latach 90-tych. Pierwszy strzela dokumenty (takie jak „Secrets of the Century”) i filmów muzycznych. A następnie próbował swoich sił w kierowaniu poważna, usuwając wraz z Alexei Pimanovym filmie wojennym „Alexander Garden”.

Zaraz po „Alexander Garden” rzęsa zaczął strzelać filmu „sługa”, które ciągną się przez 2,5 roku. W tym filmie reżyser został nominowany do nagrody MTV w 2008. Również Olegom Ryaskovym powstał niezwykłej historycznej serii „Notatki spedytor Tajnej Kancelarii”, aw 2016 roku na ekranach istnieje inny historyczny obraz w reżyserii – „Król Madagaskaru”

podsumowanie działki

Film „sługa”, aktorzy i rola, która zadowoli nawet najbardziej wymagających słuchaczy, rozpoczyna się we Francji. Na samym sercu pięknej pani dwa francuski szlachcic walki pojedynek. Wszystkie kończy się szczęśliwie, jednak Korol Lyudovik XIV nie mogła opuścić bezkarność działania dwóch przedmiotów.

Francuska monarchia wystarczy dedykowanego oprogramowania szpiegującego w sądach walczącymi cara rosyjskiego i szwedzkiego króla. Oto król i Chevalier de Breze wysyła listy do Piotra Wielkiego, a de la Bush – Karl XII wieku. Złapany w środku wydarzeń militarnych, dwaj francuscy arystokraci musieli walczyć po przeciwnych stronach i znać wszystkie trudności i trudy wojny.

„Sługa”: aktorzy. Zdjęcia aktorów: Dmitry Miller jako Chevalier de Breze

Według fabuły filmu, Shevale Sharl de Breze wysłał listy do cara Piotra Wielkiego, ale w rzeczywistości musi stale zgłaszają monarchę wszystkiego, co dzieje się w tempie rosyjskiego cesarza.

Po drodze w Rosji zaatakować De Breze polskich złodziei, w tej trudnej sytuacji, przychodzi z pomocą rosyjskiej straży nazwie Grigorij Voronov. Od teraz, francuski i rosyjski mają więcej niż jeden raz, aby walczyć ramię w ramię dla ich życia. Są one przeznaczone do grona przyjaciół ze śmiercią Francuz po Voronov w bitwie pod Połtawą przyjmuje swoich dzieci i zabierze do Francji. Tak kończy się film „sługa”.

Aktorzy Dmitry Miller i Aleksandr Bukharov, który grał w filmie w rolach głównych, w rzeczywistości często nie pojawiają się w takich dużych projektów. Dlatego aktor seryjny Dmitry Miller uczestniczył w podobny wzór – wielki sukces. Ale „Sługa” prawie nie ma wpływu na kariery artysty: po dziś dzień można zobaczyć wyłącznie w serii ( „Sklifosovsky”, „osiemnastka”, etc …).

„Sługa”: aktorzy, główną rolę. Aleksandr Bukharov jak Grigorij Voronov

Rola ekscentrycznych strażników Grigorij Voronov dostał Aleksandru Buharovu – absolwenta VGIK. Na rok przed ekranami obrazu „Sługa” Bukharov Wilczarza słynnej roli w przygodowym „Wolfhound of Grey Dogs”.

Gwardzista Grigorij Voronov – bardzo charyzmatyczna postać, żyje swobodnie i na rozkaz swego serca. Gregory jest gotowa zaangażować się w walce o zachowanie Francuza, nawet jeśli będzie działać przeciwko całej bandy rabusiów. Ponadto, strażnik, nie wahał się przez chwilę, zamyka king Peter kula i umiera w ostatnim filmie.

Tape „Sługa” nie jest przekazywana do Aleksandra Buharova całkowicie. W rok później, aktor po raz kolejny zaprosił do głównej roli w historycznym filmie „Oficerów panowie Zapisz cesarza”. Tym razem Alexander grał kapitana Vasnetsov, które wraz z personelem kapitana Davydov próbuje uwolnić cesarza Mikołaja II z aresztu bolszewików w Ekateriburge.

Ksenia Knyazeva jako Charlotte de Monterras

W „sługi”, aktor wystąpił w większości niejasne. Na przykład, w filmografii z Ksenii Knyazevoy tam na sile piętnastu filmach, mimo że działał w filmach od 2004 roku

Xenia grał w filmie „Sługa” francuski sąd pani Charlotte de Monterras. Charlotte uwielbia Chevalier de Breze, ale Korol Lyudovik XIV ma swój wzrok na młodą kobietę. Gdy jest absurdem pojedynek pomiędzy de Breze i De La Bushom, król wysyła zarówno szlachetność kraju, aby wyczyścić drogę do serca Charlotte. Jednak de Monterras jedzie po kochankę iw końcu są razem.

Ksenia Knyazeva zagrał także w „studenci” serii, gra tam Ian i „Z 180 i powyżej” w komedii. Ostatnio aktorka nie często pojawiają się na ekranie, ponieważ żonaty bankier i dwie córki.

Valery Malikov jak Antuana De La Bush

W filmie „Sługa” aktorów Valery Malikov Dmitry Miller grać rywali. Antuan De La Bush przez Malikov pierwszy walczy z de Breze w pojedynku, a następnie wysłany do stopy króla szwedzkiego Karola XII, i walczył z nim przeciwko armii rosyjskiej.

W Połtawie de La Bush zostaje schwytany przez rosyjskim, gdzie ponownie spotkał się z de Breze. Piotr I szlachta pozwala ukończyć przerwane pojedynku. De La Bush poważnie zranić przeciwnika, ale jest także nieodłącznym szlachta, więc zabiera go ze sobą do granicy i pojechaliśmy tam przechodzi w nim zakochana do Charlotte.

Aktor Valery Malikov woli grać w teatrze, niż w filmach. Dlatego, jego filmografia nie jest tak obszerna, jak, na przykład, Dmitri Miller. Jeszcze Malikov widać w małych ról w filmach „Request Stop-2”, „Rosyjski Amazon”, „Powrót Mukhtar-1”, itd. Główną rolę aktor był w stanie zagrać tylko raz – „Servant” .. W filmie

Inne role wykonawców

Istnieje kilka dobrze znanych artystów, które można zobaczyć w filmie Olega Ryaskova „Sługa”. Aktorzy, zdjęcia, które ciągle pulsuje w gazetach i magazynach – jest Aleksiej Czadowa i Olga Arntgolts.

Widzowie Alekseya Chadova wiedzą dobrze, przede wszystkim, na trylogii komediowej Love in the City”. Aktor wystąpił także w filmach akcji «slove. Położony w samym sercu „i” zawodników ulicy. "

Olga Arntgolts stała się rozpoznawalna osoba, dzięki licznych ról w serialach telewizyjnych i filmach fabularnych ( „Simple Truth”, „Trzech przeciwko wszystkim”, „Take Tarantino”, „Barbie Wesele” i inne).

Również w ramie były Nikolai Chindyaykin ( "Knights of the Sea Star"), Daria Semenova ( "Furtseva"), Andrey Sukhov ( "Alexandrovsky Garden") i wiele innych.

Widzowie i krytycy gości

„Sługa” Film otrzymał wysokie oceny i pozytywne recenzje od krytyków i publiczności.

Wśród pozytywnych cech taśm publiczność zauważa fascynującą historię, piękne stroje i wspaniałych aktorów gry. Krytycy narzekają tylko za to, że film Olega Ryaskova nadal „zbyt piękne”, a nawet Hung wyglądać „baleriny”. Od tej chwili, oczywiście, jest dyskusyjna: film – to nadal forma sztuki i pewien artyzm być nawet w scenach powieszenie. Nie jest jasne, kiedy to zaczął się zastanawiać nad brakiem estetyki filmu?

Więc wszyscy fani filmu przygodowego koniecznością przynajmniej raz zobaczyć rosyjski film „Sługa” i uczynić z niego własne opinie.